foruma moderēšana?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Nesen esmu redzējis, ka daži cilvēki savā vārdā lieto rasu aizvainojumus, tagad, protams, mums ir daudz cilvēku no visas pasaules, tāpēc es negaidu, ka ikviens zinās katras aizvainojošas vārda vēsturi vai nozīmi manā valstī, bet, manuprāt, tas rada sliktu iespaidu uz forumu, un varbūt mums varētu būt kādi noteikumi, kas aizliedz lietot noteiktus vārdus savā lietotājvārdā. idk, ko jūs domājat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Manuprāt, 🤔🤔 tā ir nevajadzīga cenzūra un personas tiesību pārkāpums. Cilvēkam ir jābūt iespējai saukt sevi par kādu viņš vēlas. Ja jums ir aizsargātas tiesības apzīmēt savu dzimumu vai dzimumdzīvi jebkādā veidā, kāpēc es nevaru būt sarkanmatainais honky? Jūs piedāvājat preventīvu risinājumu problēmai, kas nav problēma. Tāds ir mans viedoklis.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro Es esmu baltādains ar ādas galvu, mana ĢF ir daļēji jamiešu/sīriešu izcelsmes. Mani bērni ir mūsu produkts. Fuck this b.s of free speach, aslong as your not neo nazi, who cares what people call yourself? Es esmu sauc whiteboy , honkey pietiekami daudz reižu ar manu tumšāku ādas brāļi un uzticību pat sauc balto N vārdu, kamēr tā nav naida tikai brīvas runas, fuck ka sūdi. Viņš viņai, tā viņi, melns balts? Vai mēs vienkārši neesam cilvēki?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
es domāju, ka tas viss ir atkarīgs no tā, kāds šis forums cenšas būt, es domāju, ka tas nav nekas jauns, ka forumos tiek izmantoti aizvainojumi, nedz arī tas ir pārsteidzoši, bet šeit mums ir noteikumi un pat moderācija, tāpēc mēs patiešām esam tikai soli no uzvedības kodeksa.
Tas ir teikts, es šaubos, ka kāds rūp, bet es domāju, ka tas varētu mainīties, ja forums saņem vairāk ārējās uzmanības.
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Es pats neko tādu neesmu redzējis, pieņemot, ka neesmu šeit tik ilgi. bet kopumā gan tiešsaistē, gan bezsaistē esmu atklājis, ka dzīvē neuztvert sevi pārāk nopietni un attīstīt pašapmierinošu humora izjūtu ir labākais līdzeklis, lai izkļūtu cauri dzīvei neskarts. Jo mēs esam ieraduma radījumi, un pakļaušanās upura stāvoklim nebūs īsa nevēlama pieturvieta mūsu ceļojumā, bet gan pastāvīgs galamērķis.

Turklāt es nedomāju, ka cenzūra tādā telpā kā šī tiktu uztverta labi, nevis tāpēc, ka cilvēki paši par sevi gribētu apsmiet, bet gan principā - cilvēki to uztvertu kā iejaukšanos cilvēka pamattiesībās un vārda izpausmē, un, iespējams, pat mēģinātu vēl vairāk pārkāpt robežas, kas potenciāli pasliktinātu jūsu aprakstīto situāciju.

Es esmu pārliecināts, ka administratoriem/ moderatoriem ir pietiekami daudz darāmā, lai pievērstos lielajam kārtības strīdu skaitam, kam, manuprāt, vajadzētu būt viņu prioritātēm.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Rasisms nav viedoklis, bet noziegums pret cilvēci!


Tie, kas sev piešķir nosaukumu, kas diskriminē noteiktas grupas, to dara nevis tāpēc, ka vēlas izdzīvot savu personīgo brīvību, bet gan tāpēc, ka vēlas kādu grupu izslēgt un aizskart. Tā ir patiesība un nekas cits.

Es iesaku jums vēlreiz iet uz skolu, acīmredzot jums abiem tas bija pārāk sen, vai arī jūs esat laipni aicināti vēlreiz atcerēties faktus, lai vēlreiz padomātu par savu vārdu nozīmi.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Man ir nepieciešams, lai jūs saprastu, ka cilvēki, kas lieto šos nosaukumus, ir no šīs grupas. Jūs sakāt, ka viņi vēlas sevi izslēgt? Iespējams, tas tomēr nešķiet loģiski. Es saucu sevi ar vārdiem, kurus manas etniskās piederības cilvēki uzskata par pazemojošiem, un iemesls, kāpēc es to daru, ir izpratnes veicināšana. Lai veicinātu izpratni par to, ka lazdas un akmeņi var salauzt man kaulus, bet nekad mani nesāpinās.
Ir svarīgi atcerēties pagātni, bet es tajā nebiju, tāpat kā jūs. Ne
Visi noziegumi pret cilvēci ir rasisms, bet visi noziegumi pret cilvēci nav noziegumi pret cilvēci nav rasisms..ido daudz narkotiku, bet es esmu diezgan pārliecināts, ka jūsu reakcija galvenokārt ir tikumības signāls. Tā nešķiet patiesa vai atbilstoša situācijai. Tā nepiedāvā nekādu ieskatu vai jēgpilnu komentāru, tāpēc man ir grūti saprast tās vērtību.
 

MarkAnderson

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jūsu viedoklis par noteiktu nosaukumu lietošanu apzināšanai ir pamatots, uzsverot noturību. Ļoti svarīgi ir apzināties vēsturisko notikumu un individuālās pieredzes sarežģītību. Lai gan manas atbildes nolūks bija pievērsties potenciālajam jutīgumam, es novērtēju jūsu atsauksmes. Iesaistīšanās jēgpilnā dialogā par rasismu ietver dažādus viedokļus, un es esmu šeit, lai veicinātu konstruktīvas sarunas.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Vai šī vietne ir par ķīmiju?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
jā, bet tikpat lielā mērā, cik runa ir par ķīmiju, runa ir arī par to, lai leģitimizētu zāļu tirdzniecību kā tādu, kas tiek cienīta un kurai var uzticēties, ka tā ievēro tādus pašus kvalitātes standartus, kādus ievēro farmācijas uzņēmumi, forumu nevar uztvert nopietni, ja mēs nevaram pēc iespējas labāk cienīt visas reliģijas, dzimumus un tautības, mums jānodrošina iekļaujoša telpa, kurā visi jūtas gaidīti, rasu aizvainojumi ir ne tikai necienīgi, bet arī neņem vērā to reālo svaru, kas tiem ir. ja mēs turpināsim pieļaut diskrimināciju šajā forumā, mēs graujam šī foruma misiju un aktīvi kaitējam tā reputācijai plašākas sabiedrības vidū. padomājiet, kā tas izskatīsies ziņu rakstā, vai mēs gribam izskatīties pēc rasistiskiem savtīgiem narkotiku tirgotājiem vai pēc kādiem hipijiem ar misiju atbildīgi nodrošināt narkotikas?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es esmu diezgan jauns šajā jomā, tāpēc labojiet mani, ja kļūdos, bet lielā mērā šķiet, ka šis jautājums nav aktuāls. Kad lietotāji sāk veidot alianses un draudus vai mēģināt vervēt savam "klanam", vai organizēties šādā veidā, tad kādam vajadzētu iejaukties un likt em to aizvest kaut kur citur. Ja kāds vēlas sevi ļaunprātīgi nosaukt par kaut ko, kas kādam varētu šķist aizskarošs, viņš tikai projicē savu nezināšanu. Kas tiek diskriminēts? Mēs visi esam tik anonīmi, cik paši izvēlamies. Ikvienam šeit ir nodrošinātas vienādas iespējas. Ja jums tas nepatīk, jums nav ar viņiem jāiesaistās. Ja tas neattiecas, ļaujiet tam paslīdēt. Ja tas jūs patiešām tik ļoti uztrauc, varbūt jums vajag nedaudz biezāku ādu.

Kā tas izskatīsies ziņu rakstā? Šī vietne lielā mērā ir vērsta uz darbību, ko lielākā daļa cilvēku nesapratīs vai kas viņiem nepatiks, neatkarīgi no tā, vai mēs esam politkorekti vai ne. Es uzskatu, ka šī mentalitāte ir gadu desmitiem ilgas kultūras apgānīšanas produkts, ko radījuši plašsaziņas līdzekļi, skolas, izklaide, politiskā arēna utt. Nepieciešamība aizstāvēt cilvēkus, kuri nevar sevi "aizstāvēt". Ja tā nav "privilēģija", par ko viņi runā, tad es nezinu, kas ir. Ideja, ka kādam ir tik labi, ka viņam ir laiks un enerģija cīnīties par visiem, kam nav "iespēju" - minoritātēm. "Tev jāatgriežas skolā" ir atbilde, ko es gaidu dzirdēt. Kādam nolūkam? Kritiskās rasu teorijas vai LGBT jutīguma apmācības? Vai lai atkal un atkal tiktu pakļauta liekulībai un dubultstandartiem? Runājot par sevi, es domāju, ka esmu pārāk stulbs, lai uztvertu vajadzību būt visiem tīkamam vai pieņemtam. Es jau sen nometu šo svaru.

Es nesaskaros ar pārāk daudziem stulbiem nacionālistiem. "Neonacisti" un šāda tipa kompānija, no otras puses, ir citas šķiras. Mūsdienu kreisie vairāk vai mazāk ir noskaņoti uz tādu pašu fanātismu - tikai neiecietības vietā tev ir JĀTUR paciest visu deģenerāciju un netīrību, citādi esi "rasists, nacis, homofobs utt." Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, kas un kāpēc ar pasauli ir nepareizi. Man gribētos domāt, ka vairums no mums šeit nokļuva tāpēc, ka esam "ārpus likuma" - tas nenozīmē, ka mēs noteikti esam slikti cilvēki. Tas nozīmē, ka mēs neļaujam citiem cilvēkiem izlemt, kā mums dzīvot savu dzīvi. Mēs nebaidāmies būt paši par sevi, lai kādi mēs būtu. Es sevi ļoti labi pazīstu, un es jūtos labi savā ādā. Kad es mēģināju būt tāda, kāda, manuprāt, visi gribēja, lai es būtu, es sevi ienīdu, es biju velnišķīgi nožēlojama. Politkorektums un organizēts nepamatots naids ir divas dažādas lietas. Noskatieties filmu "Gran Torino" ar Klintu Īstvudu, ja jums tā nav pārāk smaga...

Rezumējot: "Es varu nepiekrist tam, ko tu saki, bet es miršu, cīnoties par tavām tiesībām to teikt." Es nevaru piekrist tam, ko tu saki, bet es miršu, cīnoties par tavām tiesībām to teikt.
P.S., jā, man vajag atrast darbu. :D
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es domāju, ka, kamēr vien mēs visi sadzīvojam un esam pieklājīgi, mums nav jāuztraucas par lietotājvārdiem. Ja šie cilvēki izrādīsies troļļi, mēs varēsim no viņiem atbrīvoties.
 
Top