Monero - privātumu uzlabojusi kriptovalūta

Ozzy Osbourne

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
0VhNFWeifa

Saturs:
  • 1) Kas ir Monero
  • 2) Monero funkcijas
  • 3) Binance Monero svītrošana no biržas
  • 4) Secinājumi

Kas ir Monero

Monero, uz privātumu vērsta kriptovalūta, radās 2014. gada aprīlī kā atbilde uz pieaugošajām bažām par privātuma trūkumu Bitcoin darījumos. Monero, ko izveidoja anonīma persona vai grupa ar pseidonīmu "thankful_for_tododay", tika veidota, pamatojoties uz CryptoNote protokolu, kura prioritāte ir privātums, decentralizācija un aizstājamība.

Monero izstrādi ir virzījuši mērķtiecīga izstrādātāju un entuziastu kopiena, kas augstu vērtē finanšu privātumu. Atšķirībā no Bitcoin, kur darījumi ir pārredzami un izsekojami blokķēdē, Monero izmanto tādas tehnoloģijas kā gredzenveida paraksti, slepenas adreses un gredzenveida konfidenciālie darījumi (RingCT), lai aizklātu sūtītāju, saņēmēju un darījuma summu. Tas nodrošina, ka Monero darījumi ir nesaistāmi un neizsekojami, nodrošinot lietotājiem augstu privātuma un aizvietojamības līmeni.

Monero ir ieguvis popularitāti privātpersonu un uzņēmumu vidū, kuri meklē finansiālo privātumu un drošību. Pateicoties uzlabotajām privātuma funkcijām, to ir pieņēmuši privātuma aizstāvji, investori un darknet tirgi. Papildus privātuma funkcijām Monero piedāvā arī tādas priekšrocības kā aizvietojamība, kas nozīmē, ka visas monētas tiek uzskatītas par līdzvērtīgām un savstarpēji aizvietojamām, atšķirībā no Bitcoin, kur atsevišķas monētas var tikt aptraipītas to darījumu vēstures dēļ. Tas padara Monero par vēlamo izvēli tiem, kuri savos finanšu darījumos priekšroku dod privātumam un aizvietojamībai.
E9bMi7ralz

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka Monero privātuma iezīmes ir piesaistījušas arī zināmas pretrunas, jo regulatori un tiesībaizsardzības iestādes ir paudušas bažas par tā potenciālo izmantošanu nelikumīgās darbībās. Neskatoties uz šīm problēmām, Monero turpina attīstīties un pilnveidoties. Tā attīstība notiek kopienas vadībā, regulāri tiek ieviesti atjauninājumi un uzlabojumi, lai uzlabotu tā privātumu, mērogojamību un drošību. Turklāt Monero ir dinamiska ekosistēma ar dažādiem makiem, biržām un pakalpojumiem, kas atbalsta tā izmantošanu.

Kopumā Monero ir apliecinājums privātuma nozīmei digitālajā laikmetā. Tās apņemšanās nodrošināt privātumu, decentralizāciju un aizvietojamību ir nodrošinājusi tai vienu no vadošajām kriptovalūtām tirgū, kurai ir uzticīga kopiena un daudzsološa nākotne.

Monero iezīmes

M708kdcxw5


Monero atšķirīgās iezīmes izriet no tā stingrajiem privātuma pasākumiem, padarot to par vadošo kriptovalūtu finanšu anonimitātes jomā. Monero privātuma arhitektūras pamatā ir gredzenveida paraksti, slepenas adreses un gredzenveida konfidenciālie darījumi (RingCT). Katrā Monero darījumā izmantotie gredzenveida paraksti aizsedz sūtītāja identitāti, apvienojot sūtītāja darījumu ar vairāku citu dalībnieku darījumiem, tādējādi padarot praktiski neiespējamu izsekot precīzu līdzekļu izcelsmi. Stealth adreses vēl vairāk uzlabo konfidencialitāti, ģenerējot vienreizējas adreses katram darījumam, tādējādi nodrošinot, ka saņēmēju identitāte paliek slēpta. Konfidenciālie darījumi (RingCT) nodrošina papildu privātuma līmeni, slēpjot darījuma summu, tādējādi nodrošinot, ka novērotāji nevar noteikt pārskaitīto vērtību. Rezultātā Monero blokķēde piedāvā nepārspējamu privātumu un aizvietojamību, veicinot finanšu ekosistēmu, kurā darījumi ir patiesi konfidenciāli un viens no otra neatšķirami.

Monero blokķēde darbojas uz līdzīga pamata kā citas kriptovalūtas, taču ar būtiskiem privātuma un aizvietojamības uzlabojumiem. Monero blokķēdē darījumi ir sagrupēti blokos, un katrs bloks satur darījumu sarakstu, laika zīmogus un atsauces uz iepriekšējo bloku, veidojot nepārtrauktu bloku ķēdi. Tomēr atšķirībā no caurspīdīgām blokķēdēm, piemēram, Bitcoin, kur darījumu informācija ir publiski redzama, Monero blokķēde slēpj sensitīvu informāciju, izmantojot kriptogrāfijas metodes.

Binance Monero svītrošana no biržas

NC7QWKcFwT

Nesenais Binance lēmums svītrot Monero (XMR) no biržas izraisīja satricinājumu kriptovalūtu tirgū. Monero svītrošanas no saraksta tūlītēja ietekme bija straujš tā tirgus cenas kritums, tā tirdzniecība bija zemāka par 115 ASV dolāriem un iezīmēja zemāko punktu kopš 2023. gada septembra. Šis lēmums izraisīja pretreakcijas vilni sociālajos medijos, lietotājiem, influenceriem un institūcijām kritizējot Binance soli kā padošanos regulatoru spiedienam. atspoguļojot investoru nedrošību un bažas par privātuma monero pieejamību nākotnē.

Galvenais iemesls, kāpēc Binance svītroja Monero no saraksta, izriet no konflikta starp Monero funkcijām, kas vērstas uz privātumu, un Binance stingrajām atbilstības prasībām. Monero slēpto adrešu izmantošana darījumu privātuma nodrošināšanai ir pretrunā ar Binance vajadzību pēc pārredzamības, izsekojot noguldījumus no publiski redzamām adresēm. Turklāt kā iemesli svītrošanai no biržas saraksta tika minēts palielināts regulatīvo iestāžu spiediens un bažas par neētisku vai krāpniecisku rīcību.

Monero svītrošana no saraksta uzsver pastāvīgo regulatīvo kontroli, kas saistīta ar privātuma monētām, kuru prioritāte ir anonimitāte, aizsedzot darījumu informāciju. Šī necaurspīdība apgrūtina regulatoru un tiesībaizsardzības iestāžu iespējas izsekot nelikumīgām darbībām, kā rezultātā lielākās biržas pastiprināti kontrolē un izslēdz no saraksta. Binance solis seko līdzīgiem citu biržu pasākumiem, piemēram, OKX paziņoja par Monero un citu uz privātumu vērstu žetonu, piemēram, Dash (DASH ) un Zcash (ZCH), svītrošanu no saraksta 2023. gada beigās.

Neraugoties uz šīm problēmām, Monero joprojām tiek plaši izmantots kriptovalūtu tirgū. Tās vērtība jau ir atguvusies līdz 140 ASV dolāriem, parādot noturību, saskaroties ar regulatīvo spiedienu, un vēlreiz apliecinot savu vietu digitālo valūtu mainīgajā ainavā.

Secinājumi
YKmGlkuiHX

Monero parādās kā viena no drošākajām kriptovalūtām digitālajā sfērā, galvenokārt pateicoties tās spēcīgajām privātuma funkcijām un apņemšanās nodrošināt finanšu anonimitāti. Tās inovatīvās tehnoloģijas, tostarp gredzenveida paraksti, slepenas adreses un gredzenveida konfidenciālie darījumi (RingCT), nodrošina, ka darījumus nav iespējams izsekot un sasaistīt, piedāvājot lietotājiem nepārspējamu privātuma un aizstājamības līmeni. Lai gan regulatīvā spiediena rezultātā lielākās biržas, piemēram, Binance, ir izslēgušas Monero no saraksta, Monero noturība šo izaicinājumu priekšā uzsver tā paliekošo vērtību un nozīmi kriptovalūtu tirgū.

Mēs iesakām apsvērt Monero, jo īpaši darījumiem, kuriem nepieciešams paaugstināts privātums, piemēram, darījumiem darknet tīklā. Tā uzticība privātuma, decentralizācijas un aizvietojamības nodrošināšanai padara to par vēlamo izvēli privātpersonām un uzņēmumiem, kas vēlas aizsargāt savu finanšu informāciju aizvien digitālākajā pasaulē. Neraugoties uz regulatīvajiem šķēršļiem, Monero turpina attīstīties un pilnveidoties, ko veicina uzticīga kopiena un vīzija par privātāku un drošāku finanšu nākotni.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ļoti labi uzrakstīts. Žēl, ka dažas daudzas biržas to izslēdz no saraksta ( domāju, ka ir daži pozitīvi aspekti, pamatojoties uz perspektīvu). Domāju, ka tā būs mūsu kopiena, kas uzturēs to dzīvu
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Ikvienam dn būtu jāizmanto tikai monero, joprojām saing to, jo daudz laika
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tās pārāk slikti, ka ar katru dienu kļūst arvien grūtāk iegūt. Neticu, ka localmonero tiek slēgts
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 brālis vienkārši strādā ar kādu vietēji, es neuzticos īsti daudz localmonero vai agordesk, tur ir pārāk daudz policistu, dzirdēts, ka pārāk daudz cilvēku tiek pieķerti, protams, to var izmantot drošā veidā, bet kāpēc censties darīt lietas visgrūtākajā veidā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es gribētu, bet es nezinu, kā atrast kādu uz vietas. XMR ir sava veida niša, jo tas ir
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Es nezinu, kas ir grūtāk....izgatavot MDMA vai izveidot Monero maku. Pašlaik esmu vismaz vienā no diviem.
; )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Iespējams, es varētu palīdzēt. Kur jums ir problēmas?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nu, šobrīd atstājot malā MDMA sintēzes sarežģījumus, man nācās apgūt vairākas jaunas lietas, lai iestatītu Monero maku. Ņemot to vērā, getmonero.org ļaudis izveidoja patiešām labu soli pa solim izstrādātu instrukciju, kuras izpilde man aizņēma aptuveni 6 stundas. Veicu visu verifikāciju ar hešiem, Kleopatru utt. Nekad dzīvē neko tādu neesmu darījis. Bija motivēts to darīt pēc tam, kad pagājušajā gadā diezgan izsmalcināta Tor spoguļvietne bija krāpnieciska. Kopš tā laika neesmu pircis narkotikas internetā un nolēmu izveidot savu.

Es esmu iestatīts un labs tagad.

Man ir viegli iet truša caurumā paranoja.......anonīmi e-pasti, VPN, neizsekojama kriptovalūta. Es esmu mazais kartupelis un plānoju tāds arī palikt. Es vienkārši neredzu, ka tiesībaizsardzības iestādes veltītu laiku, lai pievērstos tādam cilvēkam kā es, ja vien es viņiem to neticami atvieglotu. Tomēr šīs ir dažas salīdzinoši vienkāršas lietas, ko darīt. Tas ir tāpat kā durvju aizslēgšana. Ja kāds patiešām ļoti centīsies, viņš iekļūs iekšā, bet cik daudz pūļu jūs esat gatavi ieguldīt pēc tam, kad redzat tērauda durvis, tērauda rāmī, ar divām cieši aizslēgtām bultskrūvēm?

Ārkārtīgi maz es zinu par kriptovalūtu (piemēram, es tikai pirms dažām dienām uzzināju, ka BTC ir izsekojams), tas izklausās XMR ir pietiekami labs, lai pat visvairāk ārkārtīgi paranoiķis (mani), bet tikai pamata līdz vidēja līmeņa datorprasmes. Mans pamata plāns šobrīd ir šāds: Parastas personas KYC čeku konts, kas savienots ar galveno KYC kriptogrāfijas apmaiņu, kas var konvertēt fiat/BTC uz XMR. XMR nosūtīts uz Monero maku no getmonero.org . (Es neesmu pārliecināts, vai šis maks pilnībā atrodas manā datorā vai kaut kur serverī. ) Pašlaik pēta aparatūras maku (atvērts ieteikumiem!) Nosūtīt XMR no šī maka uz BB tirgus maku.

Kad es sākšu pārdot lietas, es domāju, ka daudzi cilvēki joprojām vēlēsies izmantot BTC, neskatoties uz (vai ignorējot) izsekojamības bažas aspektus. Tāpēc mans plāns ir ņemt nopelnītos BTC no BB tirgus maka, konvertēt tos P2P no-KYC apmaiņā (atvērts ieteikumiem!) no BTC uz XMR. Tad nosūtīt šo XMR uz manu KYC mainstream kriptogrāfijas apmaiņu. No turienes tā atpakaļ uz Fiat, ja es gribu.
Ko jūs domājat, ļaudis? Vai tas ir pārspīlēti? Vai jūs redzat kādas nepilnības?
Pētot P2P no-KYC apmaiņu no BTC uz XMR tagad. Dodiet man zināt, ja ir kādi ieteikumi. Es zinu, Paxful nedara XMR...

Atvainojos, ka esmu tik garšvilpīgs...... Esmu bijis viens pats šajā ceļojumā jau gadu un neesmu ar nevienu par to runājis. Tas ir lieliski, ka varu vienkārši atklāti parunāt............
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc paturiet prātā, ka, tiklīdz esat kļuvuši par XMR fait, lielākoties esat diezgan droši. Personīgi es saņemšu monētu ar lētu maksu, piemēram, litecoin nosūtīt to uz kūka maku un konvertēt uz xmr tur (jāapzinās, es esmu dzirdējis par maiņas kūka maku maku izmanto ir lūgusi kyc, ja veic lielu apmaiņu. Persona, par kuru es runāju, mēģināja konvertēt $4000 uz xmr. Iespējams, jūs vēlaties apmainīties pa daļām) Tad no cake wallet es to nosūtīšu uz feather wallet. Vienkārši pārliecinieties, ka neatkarīgi no tā, kādu maku jūs izmantojat, jums ir savas privātās atslēgas. Tas nodrošina, ka monētas netiek turētas kaut kur citur.

Kas attiecas uz naudas izņemšanu, tā nav mana kompetence. Tas ir tas, kur cilvēki tiek noķerti. Piemēram, apmainot visu pret naudu kyc apmaiņā. Es domāju, ka metode, ko daži cilvēki izmanto, ir ķēžu lēkšana. Tātad apmainīt savu galveno monētu pret vairākām citām kriptovalūtām un izņemt naudu vairākās biržās. Es domāju, ka var būt daži up un nāk aizstājēji localmonero ir jums meklēt apkārt mazliet.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Es izmantoju oficiālo Monero GUI maku. Uzskatu, ka ar to tiek panākts tas pats, kas ar Feather Wallet. Vai Feather Wallet ļauj turēt jebkuru citu valūtu, izņemot XMR?
Interesanti, kādas ir atšķirības starp Cake Wallet un, teiksim, Kraken?
Es grasos nomierināties ar viedokli (faktu), ka reiz XMR ir panākta anonimitāte. Tātad jebkura "atmazgāšana"/pārmeklēšana, kad XMR ir patiešām bezjēdzīga, šķiet, ka tas ir bezjēdzīgi. Mans galvenais secinājums ir tāds, ka manai pārejai no KYC pasaules uz "BB" (nelegālo sūdu) pasauli un otrādi jābūt XMR.
Es tikai vēlos, lai narkotikas būtu legālas......visas būtu vieglāk. LOL

Paldies par naudas izņemšanas padomu un padomiem kopumā. Tas ir tik jauki, ka var runāt gandrīz reālajā laikā par lietām.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Izklausās, ka jums tas ir labi padodas.

Spalvu maks ir tikai XMR maks, tāpēc jums tas nav nepieciešams.

Cake wallet nav īsti apmaiņa. Tas ir maks, kas monētu apmaiņai izmanto citu pakalpojumu. Es tikai iesaku to, jo tā ir daudzpusīga. Tas pieņem vairākas monētas, un jūs varat apmainīties makā.
 
Top