Pievilcīgāks veids, kā iegūt 1 litru A-eļļas frībāzes

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Labdien, es vēlētos uzzināt, kāds ir vieglākais ceļš, lai iegūtu a-eļļas amfetamīna frībāzi. Esmu izmēģinājis vairākus, bet dažādas problēmas, piemēram, grūtības strādāt ar 1 kg P2NP vai reaģentu izmaksas, liek tos atmest. Mans mērķis ir pieticīgs, tas ir 1 litra a-eļļas iegūšana vienā solī. Jāņem vērā arī prekursori, P2NP pašlaik ir viegli iegūstams, bet varbūt P2P nav tik viegli iegūt vai P2NP pārveidošanai no P2NP uz P2P ir lieli zaudējumi.

Paldies!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Amfetamīna eļļu nevar pagatavot vienā solī, ir vairākas rokasgrāmatas un ceļi, kā pagatavot amfetamīnu, par kuriem var izlasīt šeit " Amfetamīns (feniletilamīni ) ".

Ar cieņu
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Paldies, bet... Es kaut ko zinu par forumu, esmu lasījis un zinu, kas ir publicēts, esmu izmēģinājis 2 ceļus, un tas, ko es lūdzu, ir kāda cilvēka viedoklis, kurš ir ieinteresēts palīdzēt.

Esmu eksperimentējis ar


P2NP Al/Hg
P2NP ar NaBH4/CuCl2
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Ja esat iepazinies ar šo forumu, tad varat arī redzēt, ka mums ļoti palīdz administratori/moderatori/eksperti un foruma dalībnieki ar pieredzi. Tāpēc, lai arī kādu ceļu jūs esat izvēlējies izvēlēties, dodieties iekšā tēmā un uzdodiet savu jautājumu tieši tur par sintēzi.

Ja vēlaties personīgu palīdzību, tad vienmēr varat izveidot biļeti pa kreisi izvēlnes joslā "Biļete > Atvērt jaunu biļeti" un uzdot savus jautājumus tieši Ekspertiem.

Ar cieņu
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Jums ir taisnība. Šeit tie ļoti palīdz. Kam jūs palīdzat ar šiem tukšā satura komentāriem? Pat tā paldies. Man arī patīk
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
A-eļļa, iespējams, bija vispieprasītākais ķīmijas produkts 2022. gadā.
īstie ķīmiķi pat nezināja, kas tas ir tik smieklīgs.
streetlife
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cik daudz mēs varam pagatavot vienā reizē ar šo metodi P2NP ar NaBH4/CuCl2.
Kādu metodi ieteiktu tādam iesācējam kā es...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, borohidrīda veids ļauj izgatavot liela apjoma partijas. Es iesaku jums sākt ar Al/Hg veidu (saite iepriekš).
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Paldies
 
Top