MDMA daudzkilogramu cGMP sintēze

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Ko jūs domājat par šo sintēzi?

MDMA daudzkilogramu cGMP sintēze

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Paldies.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Pirms kāda laika es to īsumā apskatīju. cGMP ir saīsinājums no Current Good Manufacturing Process. Ja es pareizi saprotu, šis raksts ir vairāk domāts valsts laboratorijām, kas cenšas izmantot ražošanas procesu, kas ir apstiprināts ar cGMP. Tas ir vērsts uz klīniskajiem pētījumiem un FDA apstiprinātiem pētījumiem. Es domāju, ka tas ir pārspīlēts, bet šajā rakstā varētu būt dažas labas zināšanas. Esmu novērojis, ka daudziem cilvēkiem, kas nodarbojas ar šāda veida "hobijiem", ir vienalga, vai viņi izmet dzīvsudrabu savā iecienītajā vecajā mežā, ko viņi atcerējās bērnībā. Manuprāt, mums visiem vajadzētu atturēt no dzīvsudraba izmantošanas. Dzīvsudrabs slikti.
 
Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Tas darbojas, un personīgi apstiprināts nelielā mērogā. Taču dažu prekursoru iegūšana padara to neideālu vairumam ķīmiķu. Arī liela mēroga grignarda reakcija man personīgi ir vienkārši murgs. Ir daudz labākas metodes, kas neprasa eksotiskas ķimikālijas un jutīgus reakcijas apstākļus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pilnīgi piekrītu. Es merc izmantoju tikai 1 reizi, lai pārbaudītu kādu sintēzi, un ar drauga, kurš strādā šajā vietā, "palīdzību" nogādāju tos merc atkritumus īstajā vietā ;-)
 
Top