Mans līdz šim labāko aizvietoto triptamīnu saraksts.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Aizvietotie triptamīni

4-PO-DMT (psilocibīns)
4-HO-DMT (psilocīns)
4-HO-MET (metocīns)
4-HO-DET (etocīns)
4-HO-MiPT (miprocīns)
4-HO-DiPT (Iprocīns)

Ko jūs par to varat teikt?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Ko vēlaties uzzināt par šiem triptamīniem? Piemēram, mans mīļākais ir 5-MeO-DMT. Tā terapeitiskais potenciāls ir apbrīnojams. IMHO šis triptamīns novērš disociatīvas pārdozēšanas nevēlamās sekas un atjauno (līdzsvaro) smadzeņu darbību. Atjauno uztveri un prātu.
Taču jebkuri triptamīni palielina HPPD risku, ja tos lietojat kopā ar marihuānu. Uzmanieties 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ko jūs zināt par 4-AcO-DMT (psilacetīnu) un kāda labākā patēriņa kombinācija var kalpot?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Tas ir mans visu laiku iecienītākais! Tuvākais psilocibīna sēnēm, bet bez slikta dūša. Mani krājumi ir beigušies. Esmu pārdevēja medībās. Ja jūs kādu zināt, dodiet man zināt, lūdzu. Paldies!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Esmu šeit jauns. Man joprojām ir mazliet paranoja, ka viss šis uzņēmums ir izdomāta krāpšana. Kā jūs pērkat no Boomshankar, ņemot vērā, ka jūsu piesaistītajam rokturim ir tikai viens amats un nulle piedāvājumu? Es pasūtīju no viņiem pagātnē (Empire Market dienās), bet zaudēju saikni ar praktiski visiem cienījamiem pārdevējiem, kopš iziešanas krāpšanas viļņa...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es pērku no viņa citos tirgos - kad es šeit pievienojos, tirgus vēl nebija, tā bija tikai zināšanu apmaiņa.
Šī ir saite (kods beigās ir atsauces kods, tāpēc, ja jūs pērkat, es saņemu nelielu dzeramnaudu) uz Nemesis tirgu, kur jūs varat iegādāties no Boomshankar (tur viņi ir /u/boomshankar).
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Viņi ir arī Bohemia un Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Ja neesat archtyp vietnē - lūdzu, izmantojiet arī manu atsauces kodu :)

Archtyp atsauces saite.

Tas būtu brīnišķīgi, paldies :) (tikai /register?referral=M3oxY2 ir nepieciešams pievienot sīpolu, kuru pārlūkojat. Iegūstiet sīpolu no daunt.link vai kur citur, ka viss uzmanīties no phishing lieta)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Paldies! Es esmu neizpratnē, es acīmredzot esmu sūdi, lai orientētos TOR. Biju pārliecināts, ka tirgu ēra ir beigusies. Kurš gan gribētu riskēt iesaistīties, ja katru reizi tas beidzas ar izeju krāpniecību? Un jūs man sakāt, ka ir nevis viens, bet divi veselīgi tirgi? Pieskrūvējiet mani uz sāniem...
Ja man izdosies dabūt rokās manu iemīļoto 4-Acetoxy-DMT, es esmu tev parādā <3.
Happy trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Viss ir labi - ir stabili tirgi, kas turpina plaukt - arī BB forums pamazām kļūst par tādu - DNM pasaule turpina attīstīties.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Man ir formula manam labākajam psihedēliskajam ceļojumam ar šo molekulu.
Es to izmantoju kā hipiju flipa komponentu virknē molekulu.
(atšķirībā no šūpolēm, kas ir hipiju flipa sastāvdaļa, 4-AcO nepiemīt slikta dūša, kas var rasties, lietojot šūnas, tāpēc daļa trauksmes ir novērsta).

1. 10 mg 4-AcO-DMT, iekšķīgi.
2. T+40mins - 90-120mg MDMA, iekšķīgi.
3. T+160 min - 45-60 mg MDMA, insuflācijā
4. T+220mins - 20mg 2C-B, ieelpojot (deguna aerosols).

5., 6. un 7. punkts nav obligāti

5. Kad esmu gatavs gulēt, 20 mg ketamīna, ieelpojot (deguna aerosols).
6. 5+15 min - 1 x vidējs vilkums NN DMT vape.
7. 6+20 min - 1 x vidējs vilciens no NN DMT vape.

SLEEEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Tas ir psilocīna pro-līdzeklis. Tomēr pastāv pieņēmums, ka psilacetīns var būt arī psihoaktīvs. Nav veikti klīniski pētījumi, lai nošķirtu psilacetīna, psilocīna un psilocibīna fenomenoloģisko iedarbību. Es šo triptamīnu nelietoju, par 4-AcO-DMT nav informācijas par mijiedarbību. Bet jūs varat izmantot kombinācijas tabulu (pozīcija "Sēnes"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
wow, ir aprakstīta 5-MeO-DMT sintēze ?
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Vai jums ir nepieciešama šī sintēze?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
799
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Šis ir unikāls tas ir viss par ķermeni tad tur ir šokolādes brūns 4ho/aco dipt absolūti ātrākais prāta drāziens, bet tomēr tāds kā tukšs es pat nepieminēšu dipt tam vajadzētu smaržot kā manas bumbiņas un liek visiem izklausīties pēc vardes cilvēkiem tas noteikti ir jaunums, beidzot dabūju 4 hos un acos pienācīgas nekas īpašs jūs varat saņemt reālu traks pie lielām devām es pat neiešu uz det ail jebkuru versiju tur es personīgi domāju, ka tas ir absolūts sūdi, kas mūs noved pie Aco Dmt es gribu savu es nekad neesmu lietojis saprātīgu devu, bet tad atkal es nekad neesmu bijis vairāk satricināja visā manā dzīvē tas ir kā atvērt puzzle kastē no Hellraiser citāts vairs nav spēļu bērns laiks spēlēt sākas 15 minūtes tīra svētlaime tad ņem uz vietu, kur ellē būtu smiltis es pat nevaru izskaidrot bailes vienības visi kalmāri kā kaut kādu iemeslu dēļ skaisti kalmāri kā gaiss atveras kā cita dimensija un rezultāti viņiem pateikt man, ja es esmu vienīgais, kas jūtas tā kā par bet es esmu izgājis cauri vismaz 100 gramus manā mūžā un ne reizi tas bija ceļojums es gribēju daudzreiz tas bija ceļojums man vajadzēja, tas ir, ja es varēju palikt iekšā un būt ap cilvēkiem, kas neaizvedīs kādu uz slimnīcu un mēs runājam tikai 50mg ish devas šeit sūdi padara 2ce 100 mg JUST tu esi GARDEN VARIETY FRACTAL BLIND HISTERISKA LAUGHTER mēs izmantojām to kā kombināciju ar mxe tas ir tad, kad viņa kļuva dīvaini vienalga tas nav lielīties tas ir patiess faktiskais jautājums, vai kāds ir bijis jautri patiešām labs laiks par kādu no aizvietotajiem triptamīniem tur bija daži labi tur AMt izņemot 5meo ar savu draugu no manis konstatēja, ir ļoti dažādas devas es esmu gāju uz pietiekami daudz.
 
Top