Mana pieredze ar 4mmc sajaukšanu ar thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pirms dažām dienām es mēģināju izmantot šo kombināciju, es sāku nakti ar 100 mg 4mmc un apmēram 15 trāpījumiem thc o vape. Abas devas es pārdevu apmēram ik pēc 2 stundām, kopā es pārdevu 2 reizes. Es jutos ļoti stulbs, bet arī diezgan eiforisks. Es biju ļoti runīgs, visu laiku sarunājos ar draugu no foruma. Man bija arī viegla dmt vizuālā sajūta, līdzīgi kā zemas dmt devas, un, aizverot acis, es redzēju klasisko hiperkosmosa vizuālo sajūtu (kaleidoskopu). Mans dzimumloceklis samazinājās līdz īkšķa naga izmēram. Es arī varēju viegli izkrist no zonas, un laiks pagāja tik ātri. Manas acu zīlītes bija milzīgas, bet bez sarkanām acīm. Arī nekādas acs plakstiņu noslīdēšanas vai noguruma no ThC, kas man parasti rodas. Nogulēju gulēt ap sešiem no rīta, nākamajā dienā man bija vissmagākais nomākums, bet es to pārgulēju. Mana sirdsdarbība pastāvīgi bija virs 100 bpm. Šī kombinācija bija jautri, bet es nezinu, vai tas ir drošākais. Kāda ir jūsu pieredze ar šo kombināciju?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
15 hits holy shit!! Un vau, pieredze, ko esmu šeit redzējis, mani vienmēr pārsteidz. Es gribētu nogalināt, lai kādreiz redzētu dažus fraktālus..

Mana pieredze bija "ļoti" atšķirīga. 100mg izklausās apmēram pareizi, ko es biju konsekventi hitting aptuveni ik pēc 3-4 stundām laikā tās augstumā. Es to likums man ir smēķēt nezāles, pirms man ir atļauts sākt domāt par vairāk lietas "pulvera formā" lol, tāpēc es darīju tauku bong rip sesijas tad apmēram desmit minūtes vēlāk iet Meow Meow.

Tas kombinācija apmēram 4 dienas taisni (nevarēja nokļūt gulēt pirmajā naktī, tad teica 🤷‍♂️ un turpināja iegūt visus mājas darbus, kas veikti nākamo 3 dienu laikā HA).

Lielākā daļa pieredzes, ko esmu dzirdējis par to, ir eiforiska, un, kā jūs aprakstījāt (lai gan vizuālais ir jaunums man!) tas liek manām smadzenēm darīt to, kas tām ir pateikts. Zāle uztur "jautrību", es domāju, ka es to sauktu par radošumu, radošumu, neatkarīgi no tā. Bet pati par sevi es vienmēr esmu gatava snaudu, māsiņa māsiņa saka NĒ, tas ir fucking great lol

Priecājos, ka tev bija jautri, bet es arī priecājos, ka mēs abi joprojām esam šeit, nevis kaut kur slimnīcas gultā ar sirdspukstu!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhhh fraktāli, tā tos sauc. Es paņēmu 15 triecienus, jo tā ir kaut kāda sūdaina vape, ko es nopirku Grieķijā. Man bija citi vapes, un es no viena trāpījuma varēju uzspridzināties.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Telegrammas fons bija tik ļoti trīskāršs 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Gribas vainot SSAI, bet es beidzot esmu gandrīz tos beidza lietot un joprojām nekā, un pirms 2020. gada, kad meklēju jebkādas vizuālās izpausmes un sāku iebāzt rīkli ar sauju šūpuļdziesmu 🤢, viss, ko es ieguvu, bija ķermeņa sajūta un paaugstināts garastāvoklis. T'vienmēr bija ļoti jauki, bet atkal tas sūds, ko es dzirdēju, kā jūs, cilvēki, sakāt, esat redzējuši... "Pūķis iznāca no tualetes un aizveda mani uz Narniju, kamēr eņģeļi dziedāja un spēlēja arfas virsū".

Kamēr es tepat virsū mēģinu pārbaudīt, vai varu mazliet intensīvāk saskatīt zaļo krāsu... Jūs sakāt, ka es izklausos skaudīgs??? nu, es tāds esmu!!! (Zaļa no skaudības? Jūs varētu teikt? ;) )

Atvainojiet, es redzēšu sevi ārā
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Godīgi sakot, šie vizuālie risinājumi nav nekas īpašs, es tos gandrīz nemanīju, es tikai pamanīju, ka lietas izskatās trīskāršākas. Reiz es redzēju, ka man nākotnē, kamēr es biju dmt, ir blondīne sieva un divas meitas. Iesaku izmēģināt dmt vai ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ayahuasca varētu būt nākamais, jo nedēļas nogalē izdzēru visu DMT gramu pildspalvu, es domāju, ka varbūt, ja es to uzbūvētu, tas viss trāpītu uzreiz, viss, ko tas darīja, bija ķermeņa sajūta un bija jauki miegam, teikt, ka es biju vīlies, būtu pārāk mazs vārdu sakot..

"arent nekas īpašs" viņš saka, kad viss, ko jūs esat kādreiz redzējuši, ir tieši tāda pasaule, kāda tā vienmēr ir tikusi jums pasniegta, es esmu pārliecināts, ka jūs coom pār pat mazāko lieta "nav normāli", kā viņi saka lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro jūs nevarat vienkārši dzert dmt bez maoi 😂. Tu varētu to vienkārši smēķēt! Wtf cilvēks tu izšķērdē dārgās narkotikas!
DMT man vienmēr deva tādu ķermeņa kāpumu, it kā man kājas būtu infront manā ķermenī. It kā tās būtu dažus kadrus priekšā, bet mana ķermeņa augšdaļa atpaliek.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Yooo...

Es domāju, ka tev, mans draugs, kaut kas varētu būt uz pareizā ceļa!

Es? Atkritumu DRUGS?! NEKAD!!! Esmu dzirdējis, ka cilvēki garāmejot piemin MAOI, bet tas ir viss. Tagad man ir jauns pētījuma temats, ar ko sākt nodarboties! Es esmu tikpat šausmīgs kā tu par narkotiku izšķērdēšanas iespēju, uzticies man!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Varbūt jūsu problēma ir tā, ka jums ir pārāk daudz monoamīnoksidāzes enzīmu. Tāpēc varbūt, izmēģinot MAOI, jūs varētu visu atrisināt.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Šīs atbildes šobrīd man uzspridzina prātu:
DLT1iqel9d


Tagad man ir 1000 jautājumu, kas virpuļo.. Lielākais tho: Kāpēc nē mans oficiālais Gov't Licensed Shrink nekad pat izrunāt MAIO vienreiz skaļi pēc septiņiem + receptes un vairāk nekā 2 gadus es varētu nogalināt tos..

Tipisks Kurt! Late uz partiju, kā parasti! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Jo tās patiesībā ir sava veida bīstamas, bet modernās ir tik ļoti bīstamas. Uz vecākiem jūs nevarējāt ēst ne sieru, ne šokolādi, jums bija stingri diētas ierobežojumi.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Es esmu tik fucking prieks, ka es nolēmu rāpties uz BB šodien, jūs esat devuši man daudz par ko domāt šodien Sir paldies jums patiesi!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nekādu problēmu, brāli, iesaku jums izpētīt moklobemīdu un lūgt savam dr, lai to izraksta jums. Tā maoi bez diētas ierobežojumiem.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
aha, labi, ka tas ir ļoti svarīgi! Nekas man nepatīk vairāk par sūro nezāli labi, ok, es domāju, ka skunk ir labāk nekā NAV zāles vispār?????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Liels paldies arī @armanimani par to, ka šī ceļojuma laikā man turēja kompāniju. Viņš ir lielisks puisis.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Es zināju, ka man patīk šis puisis!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Es sūtīju viņam ziņu telegrammā, bet viņš vēl nav atbildējis, tikai redzējis mani. Varbūt viņu es esmu kaitinājusi, haha es dažreiz esmu kaitinoša, kad esmu pārlieku runīga. Domājams, ka dažreiz esmu pārāk traks 🤪
 
Top