Mefedrons man deg deg deg degunu kā ņurka

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es pagatavoju rock 4-MMC un gaidīju 1 dienu, lai mans šķīdums izžūtu un izkristalizētos 4-MMC, es nolēmu to pārbaudīt, un, kad es iešņaucu 70 mg, mans deguns fucking dega, īpaši mana āda, es domāju, ka acetons joprojām ir manā produktā..ko es varu darīt, lai izžāvētu savu mefedronu no acetona?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Acetons ātri iztvaiko. Kristāli labi jāizžāvē sausā un siltā vietā.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jā, tāpēc man bija šaubas.. bet tas ir dīvaini
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
no tā, ko jūs komentējat, un es varu intuitīvi nojaust un secināt, ka runa nav par acetonu, drīzāk tas būs par to, ka jūsu bromketons nav beidzis labi reaģēt un produktā ir palikušas broma pēdas, esiet ļoti uzmanīgi, un, ja pēc tam no pārkristalizēšanās pamanīsiet niezi, lūdzu, esiet droši, nelietojot kat
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kāda metode Jūs šo kristālu un jest laiku Jūs gaidāt rezultātu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es ņemu 1 g 4MMC uz 1 ml ūdens, es ielieku ūdeni pannā, es to karsēju, līdz ūdens sāk vārīties, es pievienoju 4MMC un pēc tam, kad tas bija kā eļļa, es to ieliku glāzē, es ieliku glāzi savā bēniņos (tur ir ļoti auksts ahah) un es gaidīju 1 dienu, tas bija ciets akmens, bet es domāju, ka es pirms tam pietiekami nefiltrēju savu 4MMC pulveri, jo es redzēju piemaisījumus pannā, kad es vārīju ūdeni.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lai Nākamreiz, pievienojot sintēzē vairāk metilamīna, ir ļoti iespējams, ka ar jūsu vārīšanas metodi metilamīns labi neizspiež bromu no produkta, un rezultāts ir tas nieze, kas dedzina jūsu ķermeni.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10g 2B4M es ieliku 20ml metilamīna 40%, bet es tikai atceros, ka mans pārdevējs man teica, ka metilamīns nav 40%, bet nedaudz mazāk, jo viņš to man pagatavoja (ja jūs to lasāt, vēlreiz paldies !), tāpēc varbūt man ir jāliek 25ml, nē, man ir tikai acu apdegumi (pat tad, kad es valkāju brilles, kā slēpošanas brilles, bet ķīmijai un arī masku (ABEK1), bet tas nav 2 in 1, bet 2 produkti ir atšķirīgi, es raudāju daudz nākamajā dienā, bet 2 dienas pēc tam tie ir normāli), es valkāju cimdus un 3M kombinezonu, un tas ir viss.

Vieta, kur es gatavoju 4MMC, ir mans bēniņi, un es ļauju vaļā logu, lai naktī būtu auksti.. Varbūt reakcija nav pietiekami karsta ..? Man ir sildvirsma, lai es varētu pagatavot karsta ūdens vannu un ievietot tajā savu pudeli ar 2B4M/M40/DCM, lai sāktu reakciju, bet es neredzu temperatūru, tāpēc...

Man ir vēl viens jautājums, kad es iepildu HCl un acetonu savā 4MMC brīvajā bāzē, es varu maisīt dažas minūtes un filtrēt vai man tas ir jāieliek saldētavā? Jo, kad es ielieku acetonu, es redzu 4MMC akmeņus un tas ir ļoti ļoti balts, tā ka varbūt es varu to izdarīt?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ok draugs... nu, tad tas ir ar pilnīgu pārliecību, ka metilamīns nav labi paveicis savu darbu un nav spējis izspiest bromu, kas arī rada šo asaru efektu... Metilamīns, ko jūs izmantojat, nav pareizā proporcijā, tāpēc jums jāpievieno tā pārpalikums...ok?, nākamajā partijā pievienojiet 30 ml vai 35 ml metilamīna, tas nekādi nesabojās jūsu darbu, gluži otrādi, metilamīna pārpalikums parasti veicina mājas laboratorijās izgatavoto bromketonu sintēzi, jo sintēzei nav pieejama kontrolēta vide. mēģiniet pagatavot vēl vienu partiju un istabas temperatūrā dodiet tai vairāk laika, lai tā labi reaģētu, es tās bāzi labi iztīru vismaz 3 reizes ar destilētu ūdeni, un jā, pievienojot auksto hcl pa pilieniem 1:5 ar ledusaukstu acetonu, uzlieciet savu magnētisko maisītāju uz pilnu apgriezienu, jo, kad hcl tiek pievienots uz bāzes, tam ir jābūt pastāvīgā kustībā, lai veidotos sāls (tas var aizņemt nedaudz laika, lai sāktu parādīties mefedrona kristāli), kad pH sasniedz 5 tā stikls Nogulsnēm jābūt pilnām ar kristāliem, ļaujiet tam kustēties vēl ilgu laiku un tad ielieciet to saldētavā uz dažām stundām. Kad tas ir izdarīts, kristālus filtrē un labi izžāvē, lai turpinātu to pārkristalizāciju acetonā un ūdenī.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Man nav magnētiskā maisītāja, es gatavoju 4MMC ar mazu degvīna pudeli, tāpēc.. bet es varu to nopirkt vai varbūt jūs zināt DIY, lai ātri maisītu šķīdumu šajā laikā? Es varu lēnām maisīt šķīdumu glāzē, kamēr dažas minūtes, es domāju, ne? Un varbūt tāpēc mans iznākums nebija labs!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vislabākais variants būtu ieguldīt dažus eiro vai dolārus, atkarībā no jūsu atrašanās vietas, magnētiskajā maisītājā, pat ja tas ir viens no tiem lētajiem, kas nesilda, tas tikai krata pamatni, bet esmu pārliecināts, ka jūs to daudz izmantosiet, un, kad to iegādāsieties, varat arī izmantot. lai veiktu visus darbus no sākuma līdz beigām. Bet pagaidām tas, kas jums jādara, ir jāieliek tās pamatne vārglāzē un nepārtraukti maisot ar stieni, kamēr pievienojat hcl, vienmēr atcerieties, lai viss būtu sasaldēts, kamēr veidojas kristāli, jūs varat izmantot spaini, kas pilns ar sasmalcinātu ledu, un ievietot savu glāzi iekšā starp ledu ar pamatni un lēnām pievienot hcl.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Labi, es to darīšu, idk, vai es pērku vevora lietas vai nē, es domāju, ka es to darīšu, jo tas ir lēts !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūsu iepriekšējā pavedienā es Jums rakstīju, ka Jums ir aptuveni 1,5 grami metilamīna hidrohlorīda piemaisījuma. Iemācieties lasīt uzmanīgi - tas atrisinās daudzas problēmas.

Ps. Tas bija pirms nedēļas, es paredzēju šo problēmu)
 
Top