N-(2-fenilpropil)-piperidinons

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Es lasīju ierakstu par fentanila sintēzi un cerēju, ka kāds var sniegt nelielu informāciju vai norādījumus par to, kā izgatavot šo alfa metilfentanila prekursoru. Šis savienojums šķiet labs kandidāts lietošanai mājas apstākļos, jo tas ir pietiekami spēcīgs, lai būtu lēts, bet pietiekami ilglaicīgs (domājams, ka ilgāk nekā parastais fentanils, nevar atrast, par cik), lai būtu praktiskāks.

Es zinu, ka fenil 2 bromopropānu, šķiet, var pagatavot no alilbenzola un bromūdeņražskābes, bet vai ir arī citi ceļi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ko jūs domājat ar "lietošanai mājas apstākļos"? Šī viela ārkārtīgi spēcīga un muļķīgas kļūdas gadījumā var izraisīt nāvi. BB foruma komanda neiesaka to izgatavot vai lietot drošības apsvērumu dēļ.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Jā, ļoti spēcīgs, bet, imo, ar pareiziem piesardzības pasākumiem, piemēram, gāzmasku, kādu garu apģērbu, lai novērstu jebkādu uzsūkšanos caur ādu, noslaukot visu pēc sintēzes un sintēzes laikā, lai iegūtu jebkādus pārpalikumus, varbūt pat kādu naltreksonu/naloksonu pirms tam, lai būtu īpaši droši, to var pagatavot bez lielām problēmām, imo.

Turklāt, lai atbalstītu ieradumu, jums būtu jāgatavo tikai neliels daudzums. Ja cilvēks ir nonācis pie fenta izgatavošanas, viņam vai nu ir ieradums, vai drīzumā būs.
 

findus78

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Vai esat pārliecināts par šo informāciju par α-metilfentanila stiprumu, esmu redzējis apmēram 6 dažādus avotus, visi tie stāsta par atšķirīgu stiprumu, no 50x līdz 200x, 100x, 7000x morfijam, domāju, ka pēdējais avots, iespējams, sajauca šo ar 3-metil-F. Vikipēdijā teikts: α-metilfentanilam ir līdzīga iedarbība kā fentanilam. Tas ir mazāk spēcīgs pēc svara, jo ir mazāka saistīšanās afinitāte ar tā mērķa vietu.
 
Top