N-metilhidroksilamīns uz metilamīns

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tāpēc par to tiek diskutēts maigi vešpiāros.

Acīmredzot tiek apspriests, vai to var reducēt, līdzīgi kā nitrometānu, līdz metilamīnam. Acīmredzot tā ir daļa no pašas nitrometāna reakcijas.

Vienkārši gribēju uzzināt, ko jūs par to domājat. Tas būtu lieliski piemērots slepeniem ķīmiķiem, varbūt tiem, kas nav gluži liela mēroga, varbūt mērogā, un būtu labs potenciāls metilamīna avots, kas ir legāls un mazāk uzmanīts nekā nitrometāns vai metilamīns.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kā n-metilhidroksilamīnu pārvērst nitrometāna vietā, izmantojot kālija ferāta (IV) šķīdumu?

(Arī metilamīna sintēze ir triviāla un tik un tā pilnīgi bezrecepšu pārdošanā staigājošos mazumtirdzniecības veikalos).
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tas ir interesanti, bet tajā pašā laikā šķiet, ka vismaz attiecībā uz metilamīnu tiek sperts viens solis uz priekšu, divi atpakaļ.

Teiksim, ka tas darbojas, tagad NM ir jāsamazina līdz metilamīnam. Divas reakcijas pretstatā *ja metilhidroksilamīnu var reducēt ar līdzīgām metodēm kā NM reducēšanu, tā ir viena reakcija.

Neatkarīgi no tā, tā ir laba ideja, jo varbūt kādam ir nepieciešams arī nitrostirēns. Faktiski, diezgan lieliska ideja slepeniem ķīmiķiem. Es paskatīšos, ko es varu uzrakt par šādu reakciju, lai iegūtu NM

Es pārbaudītu vespiary par attīstību līdzīgā pavedienā, bet šķiet, ka tas nedarbojas.
 
Top