N,n-DET ar reduktīvās aminācijas palīdzību no tripamīna, izmantojot acetaldehīdu?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Labi, es esmu mēģinājis šo sintēzi, iv vienreiz neizdevās, un es domāju, ka zinu, ko es darīju nepareizi, bet vai kāds to ir veiksmīgi veicis? Tagad man ir piekļuve TLC, tāpēc es varētu labāk redzēt, kas notiek, un vai tas patiešām reducējas līdz vienai vielai.....

Es neredzu, kā tas varētu atšķirties no citiem triptamīna aukstās reduktīvās aminācijas veidiem, lai gan..... Stehiometrija viss darbojas... cik es redzu... es noteikti neesmu meistars - vai gandrīz pat amatieris!

Es pierakstu visu, ko daru, un es zinu, ka mani reaģenti ir labi, tāpēc, ja tas ir vienkārši gadījums, kad neviens to nav mēģinājis, jo nevēlas DET, tad es turpināšu mēģināt, bet, ja kāds to ir darījis, norādiet man pareizo virzienu?

Neesmu pārliecināts, ka pagājušajā reizē turēju to pietiekami aukstu.....
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jā, to noteikti var izdarīt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Labi smagi...

im pieņemu, ka es to pagājušajā reizē neuzturēju pietiekami aukstu un tā vietā dabūju b-karbolīna blakusproduktu vai kaut ko tamlīdzīgu.

Šī ir reakcija, pie kuras es gribēju atgriezties...

Reakciju es īstenoju un būtībā esmu gan strādājis pie citas reakcijas (Henrija/nitroaldola reakcija ar 2,5-DMOBA), gan arī mācījies, kā veikt TLC, pirms es to vēlreiz izmēģināju.

Acetaldehīda iegūšana ir nedaudz kaitinošāka, bet tas, iespējams, maksā aptuveni tikpat (varbūt nedaudz vairāk), cik formalīna šķīdums - es ātri vien sapratu, ka labāk to pievienot metanola šķīdumam, ņemot vērā tā viršanas punktu!

Vai es varu pajautāt, vai jūs to izmantojat tieši tāpat kā formaldehīda/reduktīvās animācijas metodi - vai jūs joprojām veicat vairākas acetaldehīda un pēc tam NaBH4 pievienošanas "kārtas"? Ir patīkami beidzot satikt kādu, kas to ir darījis... ja jūs varētu pievienot kaut kādu sīkāku informāciju, tas būtu ļoti noderīgi.

Man n,n-DMT ir forši un viss, un tas bija iemesls, kāpēc es sāku nodarboties ar ķīmiju - TĀDĒĻ tas nebūt nebija vienīgais iemesls, un es, iespējams, teiktu, ka DET izgatavošanas veida meklējumi mani ieinteresēja daudz vairāk nekā DMT, ņemot vērā tā ekstrakcijas vieglumu no mimozas...

Tātad, jā, ņemot vērā, ka tas būtībā ir iemesls, kāpēc es "iestājos" ķīmijā - ja jūs varētu pievienot kaut kādu informāciju par savu pieredzi, tas man ļoti palīdzētu...

Paldies par apstiprinājumu, ka to var izdarīt, lai gan - šīs zināšanas kopā ar manu pieredzi DMT sintēzes un to, ko es esmu iemācījies, mēģinot dažas sintēzes, kā arī lasot daudz, vajadzētu palīdzēt man manu meklējumu!

Es esmu tik priecīgs, ka uzzināju par triptamīna reducējošo animāciju, izmantojot aldehīdus/ketonus.
Pirms es izlasīju par šo veidu, es skatījos uz šo sintēzi Hamiltons Moriss pievienoja viņa DMT epizode, kur puisis faktiski sava veida dara reduktīvā animācija, tomēr iv kopš tā laika dzirdēju, ka tas pat nedarbojas, un viņiem bija "viltot" pēdējo kristalizācijas soli.
Es pat sapratu visus RANDOM šķīdinātājus, ko viņš izmantoja (man šķiet, ka viņš sāka ar DCM un pēc tam izmantoja DCE? Vienā no posmiem - katrā ziņā tā it kā atbilst šai metodei, tomēr es nedomāju, ka viņš pat izmantoja ledus vannu (var kļūdīties, jo es to neesmu skatījusies jau gadu, kopš es sāku šo meklējumu).

Tātad atvainojiet par garu amatu; tas ir aizraujoši, kad kāds apstiprina kaut ko, ko jūs esat bijis vēlas darīt apmēram gadu!

Citiem vārdiem sakot, lai gan es praktizēju, padarot DMT, es patiešām vēlos DET.

Ak arī, vai darbs ir tāds pats kā ar n,n-DMT?

Vai jūs vienkārši pabeidzat RXN un pēc tam dzenat to ūdens vannā, tad bazificējat un ekstrahējat ar DCM, tad RE-x ar n-heptānu?

Vai arī ir jāveic DET A/B tipa ekstrakcija?
Būtu ļoti noderīga jebkāda informācija par šo jautājumu...
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es neiebilstu dalīties ar sintēzes piezīmēm, bet forums man to neļauj. Katru reizi, kad mēģinu ievietot ziņu, tiek pieļauta kļūda. DM, ja jūs joprojām interesē.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Man ir divi jautājumi....no jūsu DM.

1. Vai esat pagatavojis metanola/acetaldehīda šķīdumu, ko pievienot pievienošanas piltuvei, lai padarītu to mazāk reaktīvu, kas nozīmē labāku temperatūras kontroli un mazāku iztvaikošanu?

2. Es pieņemu, ka K2CO3 tika izmantots, lai šķīdumu padarītu bāzisku pirms ekstrahēšanas? Vai to varētu tikpat viegli aizstāt ar KOH vai NaOH un pēc tam izžāvēt, izmantojot MgSO4 vai pat CaCl2 vai ko citu? Ja jūs to izmantojāt tikai tāpēc, ka jums tas bija, un tas darīja vairākas lietas uzreiz, nevis tāpēc, ka tam bija jābūt tieši K2CO3, dariet man zināmu, jo es plānoju to apstrādāt, izmantojot NaOH vai MgSO4 - būtībā tieši tādu pašu apstrādi DMT... citiem vārdiem sakot, šķiet muļķīgi pirkt bāzi, kuras man nav, ja man ir aizvietotāji...
 
Top