Question Nepieciešama rokasgrāmata, lai sintezētu kardiotoksisku indi.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es gribu sintezēt indi, lai sevi nogalinātu, jo es pārāk daudz cietu un eitanāzija manā valstī ir nelikumīga (medicīniskie jautājumi), un, tā kā es esmu kardioķirurgs, es gribu sintezēt kardiotoksisku indi.

Es domāju par digitalīnu, bet es nezinu, kā to iegūt no digitalis lanata (jebkāda informācija ir apsveicama).

Un es arī domāju par indes sintēzi no ķīmiskām vielām, ko es varu nopirkt lielveikalā un aptiekā,

Es negribu mocīties stundām ilgi, es gribu sirdstrieku, tāpēc lūdzu, palīdziet man.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Nepietiekams ieguldījums.
Mēģini būt šeit aktīvāks, ienesi vairāk noderīgas informācijas, un tad vari sagaidīt, ka kāds tev palīdzēs atrast kāda brūna kardiotoksiska sūdiņa ielas dīleri.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Izklausās pēc briesmīga nāves veida, theres citas lietas, par kurām tiek runāts pašnāvību forumos, kas būtu nesāpīgas, ja tiktu veiktas pareizi, bet im nav gatavojas iedziļināties detaļās šeit.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Oh come on mate thats sads. u do realise tho tho that u will probably just survive but be crippeled fo the rest of ur life and also end up in a ward. also I dont think that poison wouldent be painful tldr go change smt i yo life get help or smt and atleast try to be more happy suicide rl aint aint a solution to anything.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pašnāvība nav risinājums, mans draugs. Atklājiet savas problēmas, varbūt jūs saņemsiet palīdzību.
 
Top