Nepieciešams skaidrojums par vakuuma adapteri Fester Book

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es sāku mācīties, kā izgatavot metamfetamīnu, lasot tēvoča Festera grāmatas Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 edition, es sajaucos par 3. nodaļu Preparation of phenylacetone, par vakuuma adapteri, Fester paskaidroja, ka vakuuma adapterī iesprauž vati un 2 tējkarotes drierīta un atkal iesprauž vati, tas veido drierīta slāni, kas neļauj iekrist kolbā, un aizbāžamo lentu vakuuma sprauslā, kāda ir aizbāžamās lentas funkcija vakuuma sprauslā, un vai jūs varat atsūtīt paskaidrojumu, kā aizbāzt lentu vakuuma sprauslā, labāk dodiet man attēlu, es vēl esmu iesācējs.

paldies par atbildi
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Hm, es domāju, ka viņš ar to domāja žāvēšanas caurulīti, kas ir filcēta ar vati un žāvējošu vielu, lai neuzkrājas mitrums, bet gan sauss gaiss..
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Nu, es nezinu šo grāmatu, bet es tā iedomājos.
 

Remove

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
vai žāvēšanas caurule atšķiras no vakuuma adaptera?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Daudzas laboratorijas ierīces, kurām ir gaisa pieslēgums, sauc par vakuuma adapteriem.
Es teiktu, ka vakuuma adapteris ir plašs termins, žāvēšanas caurule noteikti ir vakuuma adaptera veids, to izmanto, lai žāvētu iesūkto gaisu, pretējā gadījumā to vispār neizmanto. Tad izmanto kokvilnu un žāvējošu vielu, kas precīzi atbilst žāvēšanas caurulei.
 
Top