Nepieciešama palīdzība bk-mdma paskābināšana

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Es līdz galam ievēroju kopsavilkumu. No bk MDMA acidozes. Dažās foruma gēnu fotogrāfijās viņu bāze ir augšā, bet es apakšā, mana bāze ir ļoti skaidra. Pie paskābināšanas hcl un bāze nesajaucas.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Prekursora problēma? Vai kaut kas cits? Paldies par palīdzību
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Sveiki, ar kādu problēmu esat saskāries? Jūs varat ar mani aprunāties privāti, es centīšos jums palīdzēt, mana bāze ir zemāk, jo tā tika ražota dcm, bet turpmākās masas ekstrakcijas tika veiktas ar toluolu, tāpēc šķīdinātājs ar ekstrahēto produktu paceļas uz augšējo slāni. Tas ir iemesls, kāpēc brīvā bāze sākumā ir uz leju un pēc tam uz augšu.
Lai sajauktu hcl un frībāzi, hcl un frībāze labi jāsajauc ar magnētisko maisīšanu vai ar jebkuru citu metodi, bet, lai labi sajauktu, frībāzei ir jābūt pilnīgā kustībā.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ja bāzei pievienosiet tikai hcl, tas nesajauksies, tas būs nesajaucams, ir nepieciešama pastāvīga apļveida kustība, lai hcl sajauktos un ietekmētu visu brīvo bāzi, veidojot pulveri, tas prasīs dažas minūtes, līdz pulveris sāks parādīties bāzē, uzmanīgi pārbaudiet, lai nesamazinātu ph zem 5, pareizais ph ir ph5.
 
Top