Nepieciešama palīdzība, lai izprastu amfetamīna analīzi ar GC/MS

rhubarb

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi.

Es neesmu nekāds ķīmiķis, tāpēc mana izpratne par visu šo ir ārkārtīgi vienkārša. Lūdzu, esiet pacietīgi.
Man ir piekļuve laboratorijai, kurā es varu veikt paraugu testēšanu ar GC/MS. Trīs dažādi amfetamīna paraugi ir devuši gandrīz identiskus rezultātus ar mazu amfetamīna pīķi un lielu kofeīna pīķi. Man rodas aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā attiecībā uz attiecībām.
Pirmkārt: pamatojoties uz pīķiem, attiecība vienmēr ir aptuveni 20/80 % amp un kofeīna. Uzņemot 20 mg šāda maisījuma, nevajadzētu radīt nekādu iedarbību, tomēr tā ir. Acetona mazgāšana arī nerada milzīgus zudumus.

Šķiet, ka nav nozīmes, vai paraugs vispirms tiek ievadīts kā (domājams) sāls vai kā brīva viela. Kā man vajadzētu to vēlreiz pārbaudīt? Man ir arī tīrs bezūdens kofeīns, un es domāju, ka to varētu kaut kā izmantot kā kalibrēšanas etalonu pirms vēl viena parauga ņemšanas, bet es gribēju izslēgt jebkādus citus faktorus, piemēram, abu savienojumu zināmu paredzamo uzvedību šajos apstākļos. Paldies!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, paraugs ir jāievieto kolbā un jāpievieno tur nepolārs šķīdinātājs, piemēram, DCM vai TCM. Pēc tam pievieno sārmainu šķīdumu, lai iegūtu brīvo bāzi. Pēc tam noņemiet ūdens slāni un ievadiet paraugu GC-MS inžektorā. Lasiet manu rakstu par GC-MS. GC-MS metodes zālēm

Sāls forma var sabojāt MS detektoru un kolonnu, tāpēc šo formu neinjicējiet.

20/80 % amf/kofeīns var izraisīt psihoaktīvu iedarbību.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ideāls gadījums ir tad, ja jums ir abu savienojumu standarti un jūs piemērojat iekšējā standarta metodi (lai redzētu atšķirību tajā, kurā ir iekšējais standarts) un izmērītu pīķa laukuma pieaugumu.
 
Top