nepieciešama palīdzība

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Savā apgabalā nevarēju atrast toluolu, tāpēc mēģināju veikt šādus soļus, bet rezultāti bija pilnīgi atšķirīgi. Vai kāds var man palīdzēt veikt šo procesu?"

Pirmo reizi es iemērcu efedru etanolā uz 12 stundām, pēc tam to filtrēju caur filtrpapīru un pievienoju nātrija hidroksīdu. Šajā brīdī šķīdums kļuva tumši zaļganbrūns. Pēc šķīduma apvienošanas es pievienoju jodu un sarkano fosforu un refluksēju to desmit stundas. Šķīdums ieguva vīnam līdzīgu krāsu. Pēc atdzesēšanas es pievienoju nātrija hidroksīdu, bet krāsa palika vīna sarkanā krāsā. Pēc sarkanā fosfora filtrēšanas ar filtrpapīru es pievienoju kalcija hlorīdu un skābeņskābi, lai virsū rastos sālsskābes gāze, bet reakcija nenotika. Tad es tieši pievienoju skābeņskābi. Beigās šķīdumā bija nogulsnes. Atstājot uz nakti ledusskapī, uz filtrpapīra bija sarkanīgi dubļiem līdzīgas vielas, kurām bija spēcīga smaka. Neesmu pārliecināts, vai tas ir metamfetamīns.

Otrajā reizē es 2 stundas sildīju efedru ūdenī, tad filtrēju to caur filtrpapīru un pievienoju nātrija hidroksīdu. Pēc tam pievienoju etanolu un tad skābeņskābes šķīdumu. Šķīdums kļuva dzeltenīgi oranžs ar nogulsnēm. Vēlāk es pievienoju sarkano fosforu un jodu un refluksēju to 8 stundas. Šķīdums atkal ieguva vīna krāsu. Pēc atdzesēšanas pievienoju nātrija hidroksīda un nātrija tiosulfāta maisījumu. Šajā brīdī šķīdums kļuva rozā.

Lūdzu palīdzību, kādas ir problēmas ar minēto procesu un kā man rīkoties, neizmantojot toluolu?.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Iegādājieties citu nepolāru šķīdinātāju. Ksilēnus, dažas kempinga degvielas, limonēnu, starteru degvielu, benzīnu... Apskatieties apkārt, noteikti ir kaut kas, kas darbojas.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Vai benzīnu var izmantot kā toluola aizstājēju?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, vispirms to var attīrīt, mazgājot ar koncentrētu NaOH šķīdumu, pēc tam mazgājot ar nedaudz sērskābes.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ko nozīmē "conc"? Vai to lieto mazgāšanai ar nātrija hidroksīdu vai sērskābi? Sērskābe ir reglamentēta arī manā valstī.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tātad panākumu atslēga ir atdalīt komponentus, izmantojot nepolārus šķīdinātājus un ūdeni, nevis sajaukt tos visus kopā, kā to darīju es, vai ne?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Vai jūs izmantojat faktisko augu materiālu? Iespējams, ka jums tas būs jāekstrahē labāk nekā tikai ar etanolu. Augā ir arī citas lietas, kas var sabojāt rxn. Arī jods un sarkanais p vien nedarbojas. Lai veidotos HI, ir vajadzīga skābe.
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Jā, kā izejvielu es izmantoju efedru, un skābei es izmantoju skābeņskābi. Neesmu pārliecināts, vai tas būs efektīvi. Man ir daudz grūtību iegūt daudzus materiālus savā valstī, piemēram, sālsskābi, sērskābi, toluolu un hloroformu, jo tie visi ir reglamentēti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Sākot ar augu materiālu, tas ir īsts meklējums, un es nevaru ieteikt vairāk kā ksilēnu toluola vietā.
 
Top