Nepieciešamā informācija par NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, kolēģi ķīmiķi un zinātnieki.

Pašlaik es eksperimentēju ar sevi un ar dažu draugu un brīvprātīgo palīdzību dažus RCS, ko es iegādājos no cilvēkiem šajā tīmekļa vietnē. Iemesls ir tāds, ka es ilgojos pēc zināšanām, un tādam cilvēkam kā es RCS aina ir absolūti aizraujoša.
Tā kā es sāku iet tālāk par sintētiskajiem kanabinoīdiem un nogaršoju dažus saldus NEP, es mēģināju apkopot zināšanas par šo produktu (ne recepti, ne ķīmisko saišu shēmas vai kaut ko citu, ko es negribu, jo es neplānoju ne produktu, ne pārdot, es saprotu, ka cilvēki, kuriem ir šī informācija, var izvēlēties paturēt to sev, es tikai gribu datus).

Šajā brīdī mani pārsteidza, ka ir tik maz informācijas par noteiktiem RC (ieskaitot šo), ka man ienāca prātā doma to dokumentēt pašam, un es to sāku darīt. Pašlaik man ir dokuments ar visu informations par devām, tolerance, ietekme uz īstermiņā un ilgtermiņā, drošības noteikumi tas viss 2 ROA, šņaušana un smēķēšana (tikai folija, man ir nepieciešams datus par vaping nep). Es šo dokumentu šeit neievietos, jo pagaidām vēlos, lai tas būtu pēc iespējas precīzāks un pilnīgāks. Un es jūtu, ka tas tā nav.

Tāpēc es šodien lūdzu jūsu palīdzību.
Ja jums ir kāda pieredze ar šo produktu vai informācija, piemēram, par to, kā tas ietekmē jūsu ķermeni un prātu, vai jebko citu (atkal nav receptes un tamlīdzīgi), nekautrējieties dalīties ar to šeit vai privāti, viss, kas jums ienāks prātā. Pat vissvarīgākā detaļa varētu palīdzēt. Tas pats attiecas, ja jūs varat sniegt ceļojuma ziņojumu, es būtu ļoti pateicīgs, jo tie ir īsta zelta raktuve informācijas.
Tas viss, protams, ir domāts izglītojošiem mērķiem.

Es ceru saņemt dažas atbildes, un es noteikti publicēšu dokumentu, kad būšu ar to apmierināts. Ja tas būs pārliecinošs, es plānoju to darīt arī ar citiem ne ļoti labi zinošiem RC, tas ir pirmais.

Jauku dienu :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Mans pēdējais patēriņš bija pirms dažiem gadiem, taču šo vielu atceros diezgan spilgti:
  • Ietekme: Fiziskā un garīgā stimulācija (salīdzināma ar amfetamīniem) , pastiprināta mūzikas uztvere, ego uzplaukums un spēcīga eiforija, kas pēc iedarbības rakstura ir līdzīga kokaīnam, bet ir arī ļoti viegla empatoģēniska iedarbība, ir sava veida "draudzīgāka" un mazāk agresīva vibrācija nekā kokam un lielākajai daļai citu pirovaleronu,
  • Subjektīvi tas diezgan krasi ietekmē gan dopamīna, gan serotonīna līmeni, lai gan nav novērojams īsts sabrukums kā citiem spēcīgi eiforētiskiem augšupvērsējiem.
  • Blakusparādības: sirdsdarbības paātrināšanās, paaugstināts asinsspiediens, paranoja, apjukums, trauksme, halucinācijas, miega un ēšanas grūtības, bruksisms, paaugstināta temperatūra, kompulsīva atkārtota devu lietošana/ātrums/mentāla atkarība.
  • Noteikti ir alkas sajūta, bet tā ir vājāka/mazāk ekstrēma un velnišķīga salīdzinājumā ar citām šīs vielu grupas narkotikām, citiem vārdiem sakot: to var kaut kā kontrolēt.
  • Dozēšana (nepietiekama): 10-30 mg bez tolerances
  • Pieredzes ilgums bez atkārtotas dozēšanas: aptuveni 1 1/2 - 2 stundas, comedown daudz ilgāks, ja lieto lielas devas / atkārtotas devas
  • Atšķirībā no ļoti radniecīgā un ķīmiski gandrīz identiskā NEH un dažiem citiem spēcīgiem pirovaleroniem, pārdozēšana atgriež sākotnējo uzplūdumu un iedarbību, bet nebeidzas kā garīgs un fizisks sabrukums, nav drebuļu, ārkārtīgi bālas vai zilas ādas no briesmīgas asinsvadu sašaurināšanās, un nav garīga stāvokļa starp smadzeņu bojāeju un galēju paranoju pēc pirmās vai otrās pārdozēšanas.
  • Drastiskas atšķirības iedarbībā no piegādātāja uz piegādātāju un arī no partijas uz partiju.

Ceru, ka varu jums palīdzēt jūsu pētījumā! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Liels paldies, es esmu patiešām thanksfull.
Ir daudz lietas, ko jūs teicāt, par kurām es nezināju, nedz sajutu/pārdzīvoju pats, tas noteikti daudz ko veicinās (jo īpaši alkas daļa, par kuru domāju, ka tā ir tikai man. Mani draugi nevar cīnīties pret alkas). Kas attiecas uz drebuļiem (tas pats attiecas arī uz kratīšanos), es to nekad neesmu redzējis. No 3. trāpījuma dienā mans ķermenis nepārtraukti trīc, vai tas ir normāli? Ja nav par daudz jautāt, es gribētu zināt, vai atceraties kādu neaizmirstamu pieredzi ar šo produktu, un, ja jā, vai varat ar to dalīties ?
 
Top