Question Looking for a vendor Nemēdz būt tirgus

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Sveiki visi
Vai šeit ir kāds, kam ir pieredze ar Nemesis Marketplace? Īpaši ar ES pārdevējiem?

Paldies Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es no turienes esmu pasūtījis vairākus priekšmetus.
Pēdējo trīs nedēļu laikā esmu veicis 5 pasūtījumus šajā tirgū, tikai viens no tiem nav ieradies, tikai divi bija "iekšzemē", un viens no tiem bija tas, kas neieradās.
Tirgus atbalsts un sipute process ir diezgan pieklājīgs, vēl neesmu zaudējis naudu.
Līdz šim lielie pārdevēji tur ir tie paši, kurus atradīsiet Black Pyramid, Tor Market un citur.
Viņu ātrums nav fantastisks, bet viņu forumi ir diezgan pieklājīgi un padara jauku sliktas darbības pārdevēju (kā arī vietu, kur pārdevējiem sniegt paskaidrojumus par sliktu piegādi utt.). Pašlaik tas ir mans mīļākais tirgus.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy tas shroomz nemesis tirgus ir viens no maniem favorītiem es nesen pasūtīju dažas mdma no Kanādas tirgotājs sauc flavour stop viņi pārdod koksa mets un mdma un kuģis visā pasaulē, ka viss ive pasūtīts līdz šim, lai gan
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Atvainojiet par kavēšanos, bet zinu, ka tikai tagad ieraudzīju jūsu ziņu. Man ir bye no vairākiem piegādātājiem no nemesis, un man vispār nav problēmu. Jūs varat pasūtīt no "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... Esmu pasūtījis pie viņiem vairāk nekā 20 reižu un tikai vienu reizi saņēmu atkārtotu sūtījumu par pazaudētu vēstuli.
 
Top