Nav eiforijas no racēmiskā 4-fluoramfetamīna

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Nesen sintezēju gan amfetamīnu, gan 4-fluoramfetamīnu. Es biju sajūsmā par parasto amfetamīnu, kas man palīdzēs koncentrēties darbam, bet attiecībā uz 4-FA es gaidīju "eiforijas" efektu, par ko es visu laiku dzirdēju (piemēram, Rhodium un SpicyBrown Erowid lapas).

Es apskatīju 4-FA lapu Psychonaut tīmekļa vietnē, kur bija norādīts, ka "parastā" deva ir 100-130 mg. Tāpēc es devos uz priekšu un mēģināju 115 mg. Es noteikti sajutu amfetamīnam līdzīgu iedarbību, bet pilnīgi nekādu eiforiju. Tā kā tas ir racēmisks maisījums, varbūt man vajadzēja vairāk, tāpēc es palielināju līdz 200 mg, un sajutu lielāku "uzmundrinājuma" sajūtu, bet atkal nekādas eiforijas.

Man arī nav īpaši augstas tolerances pret amfetamīniem. Es nekad neesmu lietojis metamfetamīnu, man ir bijis Vyvanse skripts, un es lietoju kādu Adderall, ko man sen atpakaļ deva draugs. Bet kopumā ir pagājuši apmēram 4 gadi, kopš manā organismā nav bijis nekāda veida amfetamīna, tāpēc es nedomāju, ka tolerance ir problēma.

Vai man varbūt vajadzētu izmēģināt optisko izšķirtspēju, kas izklāstīta Dekstromamfetamīna sintēzes pavedienā, lai iegūtu Dekstro 4-FA izomēru?

Paldies.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Labdien. Patiešām, Jūsu minētajos avotos ir informācija, ka 4FA nodrošina "eiforijas" efektu, taču paskaidrošu, kāpēc tas tiek uzskatīts par kļūdu.
Lieta tāda, ka 4FA farmakodinamiskās īpašības atšķiras no klasiskā amfetamīna. 4FA izraisa ne tikai NE un DA, bet arī 5-HT atbrīvošanos, pēc tam kavē to atpakaļsaistīšanos. Sākotnēji atbrīvojas NE, pēc tam DA un 5-HT. Salīdzinot ar amfetamīnu, mūsu vielai ir spēcīgāka serotonīnerģiskā transporta darbība. Tieši iedarbība uz 5-HT padara šo vielu tuvu MDMA, bet nepietiekami, lai radītu eiforiju. Saskaņā ar visiem pieejamajiem klīniskajiem pētījumiem ar cilvēkiem 4FA pēc savas iedarbības ir tuvu D-amfetamīnam un "vieglajam MDMA" un izraisa EMPATIJU, bet ne eiforiju (vismaz jūs nesajutīsiet tādu eiforiju, kāda rodas, lietojot MDMA).

Turklāt ir vēl viens faktors, kas ietekmē 4FA "eiforogenitātes" līmeni, - tas ir aknu mikrosomālo enzīmu bioloģiskais profils. Ja esat spēcīgs metabolizētājs, būs maza iespēja, ka veidosies hidroksilēta 4-fluorofenil atlikuma veidošanās, kas arī ietekmēs "eiforģēno" efektu izraisīšanu. Ir vēl viens Jums diezgan nenozīmīgs faktors, kas saistīts ar dopamīna transporta "bāzes līniju", bet tam šajā gadījumā nav svarīgas nozīmes. Pat ja jūs sintezēsiet 4FA D-enantiomēru un lietosiet to, jūs nesajutīsiet tādu eiforiju, kādu varētu izjust, lietojot MDMA. Tomēr D-enantiomēra radītās eiforijas līmenis būs par 10-30 % augstāks nekā +-4FA.

Gadījumā, ja vēlaties palielināt devu līdz 200 vai vairāk, pastāv liela iespēja, ka var rasties nevēlami kardiovaskulāri efekti, bet ne eiforija.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kādu sāls formu izvēlējāties 4FA? Vai es domāju, kāda ir visbiežāk sastopamā? Es izlasīju @Brain atbildi, tajā teikts, ka tas nav hidroskopisks. Tas, ka visas sāls formas?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Manos eksperimentos 4-FA sulfāts izraisīja ļoti spēcīgu eiforiju 250-300 mg devā iekšķīgi. Intranazāli gandrīz nedarbojās.
 
Top