Noids atkarība

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
A weak ago i began smoking 5cl noids(a little bit of crystal in the head of a cigarette).i was a heavy weed smoker but weed don t hit anymore since noids took over.I tried to stop for but the urge is big af.
Ja kādam ir kādi padomi, es labprāt tos izlasītu un, ja iespējams, pielietotu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Es būšu subjektīvs un godīgs. Sintētiskie kanabinoīdi ir liela problēma. Jums ir jāpieliek spēks un gribasspēks, lai pārrautu augošo saikni starp jums un šāda veida psihoaktīvajām vielām. Tās jums jau ir aizstājušas marihuānu un rada situāciju, kad jūs (pēc jūsu paša vārdiem) nevarat no tām atteikties. Taču ir arī labas ziņas - jūs uzrakstījāt šo ziņu, jūs meklējat izeju. Un tā ir reāla. Jums tās vajag izmest, izmest visus krājumus, izdzēst visus kontaktus, pārtraukt visas saites ar cilvēkiem. vietām un situācijām, kas var provocēt lietošanu. Tad iet cauri atcelšanai. Un tad atjaunot sevi. Tas nebūs viegli, tas ir daudz grūtāk nekā uzrakstīt ierakstu forumā. Taču alternatīva ir daudz nopietnāka un biedējošāka. Papildu materiālus var atrast dažādās vielām veltītās tīmekļa vietnēs, piemēram, šeit: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Es apstiprinu, syn noids Esmu mēģinājis, piemēram, CladB un 4fAdb izraisa reālu atcelšanu... un tie traucē jūsu gremošanas sistēmu pārāk un jūsu izdalīšanas sistēma jā, tas tā, ja jūs zināt, jūs zināt, ka
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Viena no pieejām, kas varētu palīdzēt, ir pakāpeniski samazināt noīdu lietošanu, vienlaikus no jauna ieviešot veselīgākas alternatīvas, lai pārvaldītu alkas. Jūs varētu sākt ar to, ka samazināsiet katru dienu lietojamo daudzumu, pat ja tas ir tikai neliels samazinājums. Apvienojiet to ar aktivitātēm, kas nodarbina jūsu prātu un ķermeni, piemēram, fiziskām nodarbībām, hobijiem vai laika pavadīšanu ar draugiem un ģimeni, kas jūs atbalsta. Aizstājot ieradumu ar kaut ko pozitīvu, var atvieglot pāreju.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, paldies par jūsu pavedienu Man nav nekādu padomu, tikai jautājums. Cik daudz šīs vielas esat patērējis nedēļas laikā, lai būtu izveidojusies šāda atkarība?
 
Top