• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event Neizdzēst sekundi!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Labi, ka nebija smalka māksla dzēst manu tekstu :) man ir kādi jautājumi šajā sadaļā. Es saprotu jūsu tekstu Heizenbergs.... A litt little idea...germany is......of sure other countrys very larger but make it sin the countrys to dalīt? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Vai es nepareizi saprotu jūsu ideju?

Vai otra grupa vācu dzēst? neviens nevar tērzēt viņam dzimtajā valodā ārpus tēmas?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jūs nepareizi sapratāt :)

Pēc tam, kad administrācija ieviesa komercijas sadaļu pārdošanai pa pastu, tā tagad ir ieviesusi jaunu sadaļu vietējai pārdošanai pa pastu.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Paldies, brāli ..i sapratu :) Paldies
Everythink darbojas kā tagad?
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Es to ņemu no wordmwin drauga ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
kungiem. Šī sadaļa nav paredzēta tikai pārdošanai. Iesniedziet ieteikumus, kā šo sadaļu varētu uzlabot. Izvēlieties kādu, kas šo sadaļu moderēs. Izveidojiet vietējo pircēju un pārdevēju kopienu. Jūs nevarat būt veiksmīgs pārdevējs, ja strādājat visā pasaulē un sūtāt tikai mazumtirdzniecības pasūtījumus. Visai mazumtirdzniecībai ir jābūt vietējai. Pircējam ātri jāsaņem nopirktais, nevis jāgaida nedēļām ilgi, līdz pasūtījums tiks izpildīts.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Piekrītu jums.... organizācija būs sarežģīta... Es esmu jauna dnet, bet līdz šim esmu veikusi tikai dažus darījumus, taču nedaudz zinu par loģistiku......
Kāda šeit ir jūsu ideja?.ir jābūt modam, kuram ir plāns un kurš izplata visā valstī? Kas būtu jāpārdod?

Vēl ir daži jautājumi
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Moderatoram jāuztur veselīga atmosfēra, iespēju robežās jāpiesaista jauni dalībnieki, jāievēro noteikumi un jāpalīdz jaunpienācējiem.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Es to saprotu... komanda ir tikpat laba kā mod.... bet vai tā ir paredzēta privātai pārdošanai utt. vai arī produktiem vajadzētu nākt no foruma?
Man ir jāveic daži pētījumi:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Vai arī šeit visām valstīm ir jābūt savstarpēji saistītām?
Vai jums nepietiek ar atsevišķiem klexkerei? No pieredzes zinu, ka ar kolēģi gordonu parasti gāja lieliski
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Tēma, bet ārkārtīgi aizraujoša
 
Top