Opija iegūšana no visa magoņu auga!

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, man ir 50 magones, kas aug, tās jau ir uzziedējušas. Mani ieinteresēja opija iegūšana no visa auga, jo magoņu pākstis skaldīšana man šķiet magoņu izšķiešana, jo viss augs satur alkaloīdus.

Bet es neesmu pārliecināts, kā to darīt, vai man to vajadzētu noplūkt no zemes, nomazgāt un tad vārīt ūdenī, filtrēt un tad iztvaicēt ūdeni?

Vai kāda būtu labāka procedūra?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Nav atkritumi vispār, ja jūs vēlaties 2 reizes jūsu raža vai lielāka, kā magones, kad pareizi scored turpinās izdalīties lateksu jūsu pēc un turpina padarīt vairāk, kas nenotiktu tikai griešanas tos uz leju.. tas joprojām strādā, lai gan liekot em katlā ar ūdeni un viegli vārīšanās filtrēšanas nokasīšanas, bet man patīk atdalīt kātiņus no pākstīm un vārīt un samazināt, kā jūs teicāt..
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas, kā tas tiek darīts, - ekstrahējiet visu augu. Novāc, izžāvē līdz kaulam un sasmalcini pēc iespējas sīkāk. Izvēles šķīdinātājs ir spirts (jebkurš), ūdens vispār nav labs.
 
  • Like
Reactions: T 3

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kāpēc ne ūdens? Vai varat sīkāk izklāstīt metodi? vai man vajadzētu novākt, kad tās ir sausas, jo parasti es tās novācu, kad tās ir maksimāli nobriedušas, kad tajās ir visvairāk opija aka vēl zaļas.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Kamēr ir pagājušas 5-7 dienas pēc tam, kad visas ziedlapiņas ir nokritušas, jums vajadzētu iegūt labu iznākumu, uzkarsējot ar ūdeni, bet nepārsniegt 80 C (domāju, ka 45 C ir labākais) temperatūru, jo var sākt sadalīties morfīns.. Noteikti vajadzētu nokasīt vai uzskrāpēt vienu un paskatīties, vai tā sāk sūkties labums...
 
Last edited:
Top