Par metamfetamīna ražošanu

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Esmu pārliecināts, ka esat aizņemts un desmitiem cilvēku jums nepārtraukti jautā par metamfetamīna ražošanu. Dažkārt jūs, iespējams, domājat: "Forumā jau ir tēmas par šo tēmu, kāpēc viņiem ir nepieciešams atvērt jaunas tēmas?" Es jums piekrītu.

Es nevēlos forumā atvērt nevajadzīgus pavedienus, bet, kad jautāju profesionāliem dalībniekiem par šiem jautājumiem, atbildes tiek sniegtas vai nu ļoti vēlu, vai arī uz tām vispār netiek atbildēts.

Man ir radies iespaids, ka forumā ir vairāk angļu valodas nezinātāju nekā angļu valodas dzimtās valodas pratēju. Mums ir grūtības saprast ķīmijas valodu. Īpaši, ja tā ir angļu valodā. Es zinu, kādi soļi jāveic ražošanā, bet neesmu spējis šo informāciju pareizi salikt prātā.

Mani jautājumi ir īsi, bet tie, manuprāt, ir vieni no svarīgākajiem. Esmu pārliecināts, ka jūsu atbildes būs ļoti noderīgas cilvēkiem, kuri interesējas par šo biznesu.

1 - Es lasīju, ka metamfetamīna sintēze tieši no P2P ir vieglāka un ienesīgāka, nekā amfetamīna sintēze no P2P un pēc tam tā pārvēršana metamfetamīnā.

Vai metamfetamīna hidrohlorīda reduktīvā aminācija ar P2P ir efektīvs ražošanas veids lielos apjomos?

2 - Cik es saprotu, ar metamfetamīna hidrohlorīda iegūšanu nepietiek. Tas jāpārvērš d-metamfetamīna hidrohlorīdā, izmantojot vīnskābi. Vai metamfetamīna hidrohlorīdu nevar izmantot, nepārvēršot to d-metamfetamīna hidrohlorīdā?

3 - Tā kā cilvēki nevar atrast metilamīnu, viņi izmanto dažādas ražošanas metodes. Taču to ir viegli sintezējama ķīmiska viela. Kāpēc cilvēki nevēlas sintezēt paši? Vai ir kāds trūkums, par kuru es nezinu, bet kurš ir plaši zināms ķīmiķu vidū?

4 - Ja mēs vēlamies palielināt vai samazināt apjomu, kā mums jāizlemj par izmantojamo reaģentu proporcijām?

Piemēram, ja sintēzē tiek izmantoti 500 ml vielas X un 500 ml vielas Y, vai, ja mēs vēlamies to samazināt, nevajag abas vielas pagatavot pa 250 ml?

Iepriekš paldies par jebkuru atbildi.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Pseidoefedrīnu var reducēt arī, izmantojot hidriodskābi / sarkano fosforu.
Varbūt kāds cits piepulcēsies, bet man nav zināšanu pamata par reduktīvās aminācijas ceļu. D-mets ir psihoaktīvā sastāvdaļa. Tas, kas tevi iekustina, levo-mets, ko tu vari nopirkt Walmart deguna atsāpināšanai, burtiski aktīvā viela ir "levo-metamfetamīns". Atkritumi. Arī es gribētu atkāpties citur par mērogošanu. "Labāk turēt muti aizvērtu un ļaut cilvēkiem pieņemt, ka esi idiots, nekā to atvērt un izkliedēt visas šaubas." Mans tēvs man to būtu teicis. Es pats esmu vēl ļoti jauns, tāpēc negribētu dezinformēt.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Paldies, ka veltījāt laiku, lai atbildētu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Iemesls, kāpēc Jūs nesaņēmāt atbildes uz saviem jautājumiem, ir tāds, ka uz tiem jau vairākkārt ir sniegtas atbildes citos pavedienos par amfetamīnu / metamfetamīnu.

Tāpēc, lai atbildētu uz jūsu apgalvojumu, jā, šis pavediens nav nepieciešams.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Tad ikvienam vajadzētu izlasīt esošās grāmatas un kļūt par ķirurgu.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tieši ar to nodarbojas studenti universitātēs.

Viņi studē mācību grāmatas un kļūst par ķirurgiem.

Tas, ko jūs darāt, ir nevērīgi izturēties pret mācību grāmatām un jautāt profesoriem atbildes uz katru viktorīnu, neieguldot darbu.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Man ir ļoti žēl, bet tajā nav teikts "iemāciet man, kā pagatavot metamfetamīnu". Acīmredzot es uzdodu konkrētus jautājumus. Jautājumus, kas tika uzdoti pārdomu un izpētes procesā. Tajā ir konkrēti teikts, ka es saprotu metodes, tikai nespēju tās sakārtot sakopotā secībā savā prātā. Forumā nav gandrīz nekādas informācijas par samazināšanu un palielināšanu. Tajā arī teikts, ka es īpaši lūdzu citu ķīmiķu atsauksmes par metilamīna izmantošanu un sintēzi. Jautājuma raksturs nozīmē, ka ir vajadzīgas citu ķīmiķu atsauksmes. Jo tas ir jautājums par pieredzi.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tā kā viņš to ir izlasījis, tad viņš jautāja. Paskatieties uz viņa jautājumu, vai tas izskatās pēc muļķīga jautājuma? Kā jūs domājat, kā students universitātē mācās? Pēc tam, kad viņi ir izlasījuši grāmatu, tad tikai tad viņi zina, ko jautāt, ja nav sapratuši. Kāds joks
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Sveiki, dārgie
Attiecībā uz metamfetamīna sintēzi nav nozīmes, vai tas rodas no P2P vai amfetamīna. Tas ir atkarīgs no jūsu valstī pieejamajiem reaģentiem.
Otrkārt, lielajā forumā ir tēma, kurā ir izskaidrota metilamīna hidrohlorīda sintēze no amonija hlorīda un formaldehīda.
Treškārt, jūs zināt informāciju un soļus, lai iegūtu atbildi
Lai tā būtu eleganti un labi sakārtota tavā prātā, ir nepieciešama praktiska prakse. Prāts nevar saglabāt informāciju. Tas var izdzēst kādu daļu, bet praktiskās sintēzes prakse to piespiež saglabāt informāciju.
Iesācējam ir jādara vienkārša lieta, proti, jādestilē ūdens. Tas ir noderīgi temperatūras kontroles un vienkāršas destilācijas ierīces praktizēšanas ziņā.
Ceturtkārt, paplašināšanas un mērogošanas apjoms ir atkarīgs no jums. Viss, kas jums jādara, ir divkāršot sintēzē izmantoto reaģentu un piederumu daudzumu, vienlaikus esot ļoti uzmanīgam ar reaģentiem.
Ar vislabākajiem sveicieniem
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jūs nevarētu būt noderīgāks. Liels paldies.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ja drīkstu laipni lūgt, es vēlētos uzdot vēl dažus jautājumus.

Vai tas pats paņēmiens ir piemērojams arī mērogošanas samazināšanai? Vai pietiek ar reaģentu un piederumu daudzuma samazināšanu vienu vai divas reizes? Un vai tas attiecas uz visām ķīmiskajām reakcijām?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Ja sāk ar P2P, amfetamīna iznākums jau tā ir zems, un, mēģinot to pārvērst metamfetamīnā, rodas vēl lielāki zaudējumi. Tomēr, ja par izejas reaģentu izmanto P2NP, šāda konversija ir iespējama. Kristalizāciju var mēģināt veikt, izmantojot sausu HCl gāzi toluolā vai ēterī, nogulsnēto pulveri filtrējot un pēc tam kristalizācijai izmantojot ūdeni un etanolu ar d un l kristāliem.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiks, mans draugs. Es meklēju kaut ko ļoti izskaidrojošu vai pilnīgu rokasgrāmatu kā jūs, bet es gribēju teikt, ka nav nepieciešams meklēt detalizētu informāciju. Kad jūs to darāt un lietojat sniegto informāciju secīgi, jūs sākat saprast, kas notiek, un sākat ticēt, ka uzrakstītais patiešām ir pietiekama informācija. Vispirms dariet to, kas ir rakstīts, jūs atradīsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem apmēram 80-90%, izmēģinot vai piemērojot tos paši. Neapgrūtiniet sev situāciju, meklējot detaļas, kā to mēdzu darīt es.

Vēl viens svarīgs padoms: turiet muti un mēli aizvērtu. Neļaujiet kreisajai rokai zināt, ko dara labā roka.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ir pagājis ilgs laiks, kopš es to rakstīju. Man jau ir bijuši zināmi panākumi, bet liels paldies par vēlmi palīdzēt. Jūsu atbilde būs noderīga cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība. Paldies. :)
 
Top