Question viena katla gāzes izslēgšana

cnasty1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es esmu diezgan jauns, lai faktisko roku uz ive daru pētījumus gadiem tas ir mans 3. reakcija, un, kad es izveidoju savu gāzi, lai atdalītu metu no šķīdinātāja tur bija brūna eļļa pie botom es atdalīju, bet nevar saņemt to kristalizēties var kāds palīdzēt
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Es nezinu, kāda veida šķīdinātāju jūs izmantojat, un tāpēc nezinu, vai tas ir smagāks vai vieglāks par ūdeni, bet man šķiet, ka pastāv liela iespēja, ka jūs piesārņojāt šķīdinātāju ar mitrumu no gāzes balona! Īpaši, ja sērūdeņraža gāzes iegūšanai izmanto sērūdeņraža skābi un alumīnija foliju, rodas arī daudz siltuma. Tas ātri uzkarsē skābes šķīdumu gāzes pudelē, izraisot tā pārvietošanos pa šļūteni kopā ar gāzi tvaika veidā. Tiklīdz šis mitrums nokļūst šķīdinātājā, tas absorbē visu jau izgulsnēto metālu. GĀZĒŠANAS LAIKĀ ŠĶĪDINĀTĀJA APAKŠĀ NEKAD NEDRĪKST BŪT NEKAS PIRMS VAI PĒC GĀZĒŠANAS!!! Jūs varat palīdzēt nodrošināt, lai ūdens pilieni nejauši nenonāktu kopā ar šķīdinātāju, kad tas tiek atdalīts, izlejot šķīdinātāju caur vairāku kafijas filtru kaudzi. Pēc tam, kad esat pārliecinājušies, ka šķīdinātāja virspusē vai apakšā nav peldošo pilienu, varat sākt gāzēšanu. Viens no veidiem, kā pārliecināties, ka šļūtenē nenokļūst mitrums, ir 1. gāzes radīšanai izmantot sērskābi un akmens sāli, jo reakcija nav tik ekstrēma un rada daudz mazāk siltuma, vai, ja izmantojat sērskābi (sālsskābi) un alumīnija foliju, varat piepildīt lielu, platu šļūteni ar sērskābi un alumīnija foliju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mūrskābe un alumīnija folija nedarbojas 😑 Al+HCL --->AlCl+2H ūdeņraža gāze, nevis ūdeņraža hlorīds, ja alumīnijs neuzņemtu hlorīda jonu, nenotiktu reakcija. Tomēr tas, iespējams, ir ūdens
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kāds bija jūsu šķīdinātājs? Vai jūs žāvējāt gāzi? No kā jūs gāzi pagatavojāt? Iespējams, tas bija ūdens, jo, ja jūs gāzi neizžāvējat, tajā ir nedaudz mitruma, un atkarībā no šķīdinātāja tā nogrims uz grunts. Lielākā daļa šķīdinātāja būtu jāiztvaicē, lai kristalizētos, jo metamfetamīns ir ļoti labi šķīstošs ūdenī.
 

fcx13

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Palīdzība Man ir tāda pati problēma.
Kopš es pārtraucu gāzēšanu, pulveris atkal izkusis. Ko man darīt? Tagad tas ir aukstā acetonā.
 

Attachments

  • vmHPdCUcOn.jpg
    vmHPdCUcOn.jpg
    1.1 MB · Views: 22
  • gFP5UXbmAd.jpg
    gFP5UXbmAd.jpg
    985.4 KB · Views: 27

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Im interesē Kāds ir labākais un dabiski sausākais veids, kā uz NaCi ģenerēt sausu hlorūdeņraža gāzi, kas nav sērskābes asīds?

Vai dzīvsudraba sāļi veido HCI gāzi, kamēr notiek amalgamācija ar alumīniju Un kā ir ar NaOH + H2O un alumīniju, vai šis process rada hlorīda jonu?
 
Top