B-nitrostirola reducēšana vienā katlā līdz fenetilamīnam, izmantojot nātrija borhidrīdu un vara 2 hlorīdu

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es sastapos ar šo darbu, kurā sīki aprakstīta b-nitrostirola (nevis trans b-metilnitrostirola} reducēšana. tas izraisīja manu interesi sakarā ar to, ka nitroetānu valstī, kurā dzīvoju, ir gandrīz neiespējami dabūt, bet nitrometāns ir. Šis dokuments ir diezgan jauns, jo ir norādīts, ka tas gaida uz piestātnes pārskatīšanu.

Bez formālās ķīmijas izglītību, bet tarifu summa no slepenā tipa,,, {tā ir vientuļa profesija viens nevar precīzi lūgt savu blakus kaimiņš par padomu, kurš ir ķīmijas inženieris}, {tā ir vientuļa profesija viens nevar precīzi lūgt savu kaimiņš par padomu, kurš ir ķīmijas inženieris}.

Tāpēc mans jautājums tiem, kam ir akadēmiskā izglītība, ir šāds.

Koncepcijas dokuments ir šāds. Henrija reducēšana, izmantojot benzaldehīdu un nitrometānu = b-nitrostirēns.
reducēšana līdz fenetilamīnam, izmantojot nātrija borohidrīdu un vara 2hlorīdu (un dažas citas ķimikālijas, lai izveidotu katalizatoru}. Vai būtu iespējams pievienot nitrometānu, lai radītu metilamīnu tajā pašā reducēšanas procesā, kā tas ir al/hg reducēšanas gadījumā.

Lūdzu, nošaujiet mani liesmās, ja tas ir neizpildāms sapnis.


saite uz dokumentu:

https://chemrxiv.org/engage/api-gateway/chemrxiv/assets/orp/resource/item/65088cd1b6ab98a41caea11f/original/one-pot-reduction-of-nitrostyrenes-to-phenethylamines-using-sodium-borohydride-and-copper-ii-chloride.pdf
 
Last edited:

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8

Diemžēl nē, Ch3No2 ar šo metodi M-Amp AFAIK netiks iegūts. Tika minēts, ka Tas varētu būt iespējams, pie pirmā ieraksta ļoti lielā pavedienā, kurā citur tiek apspriesta šī procedūra. Bet es nekad neesmu sastapies ar nevienu, kas teiktu jā vai nē. Cik es saprotu, MeAm ir jāveido imīns ar ketonu bezūdens apstākļos. Turklāt dažos arhivētos rakstos lasīju, ka imīns neveidojas tik labi ar MEFF nepieciešamajiem ketoniem, kā tas notiek ar aizvietotajiem ketoniem (MD šķirnes).

Tās iespējams, bet ne vienu pot un daudz vairāk soļu, lai sasniegtu savu mērķi diemžēl..

Tomēr es nekad neesmu mēģinājis sevi, bet, kā vienmēr, man bija ziņkārīgs, tāpēc es nolēmu uzzināt reakciju mehāniku. Kāds cits, iespējams, varēs izskaidrot labāk.[/url].
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Teorētiski tas ir iespējams, taču mēs neesam mēģinājuši. Jūs varat pamēģināt un publicēt šeit savus rezultātus.
Pievērsiet uzmanību, ka vispirms ir jāveic b-nitrosirēna sintēze un pēc tam jāpievieno tur nitrometāns ar papildus saskaitītu NaBH4 porciju ar katalizatoru.
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Labi, es varētu to pamēģināt. Jautājums būtu par nitrometāna tilpumu līdz NaBH4, vai tas būtu līdzīgi labi dokumentētai Al/Ag insitu reducēšanai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, es nesaprotu skaidri jūsu jautājumu. Lūdzu, pārformulējiet to pareizi.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas atkal ir Jademyr sinhronizators.
Kas ir nepareizi P2P + nitrometāns/metilamīns -> metamfetamīns? BMK ir lētāks nekā P2NP, un jums vajag arī daudz mazāk NaBH4. Tad kāpēc?
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ja jūs varētu man norādīt uz bmk piegādātāju, kam ir saprātīgas cenas un kas piegādā uz dienvidafriku, tā būtu atbilde. bet piegādātāji no Ķīnas un indijas ir izvairīgi kā viss elle, un tie, kas uzskaitīti šajā forumā, ir tik dārgi, ka nav jēgas komerciālā līmenī. Vai pat nitroetāns, nitrometāns šeit ir brīvi pieejams, bet ne nitroetāns, un sintētiski tas izskatās izpildāms, ja varētu iegūt nātrija etilsalfātu daudzumos par labām cenām.
 
Top