• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Buy [OT] Konkrēti Vācijas bankas izraksti vai iekšējās informācijas apmaiņa

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

opdeu

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir nepieciešama pilna darījumu vēsture un pagājušā gada bankas izraksts par diviem konkrētiem bankas kontiem Deutsche Bank, par kuriem es sniegtu IBAN.

Konkrēti, darījums tiktu uzskatīts par veiktu, ja es saņemtu šādus dokumentus par diviem iepriekš minētajiem IBAN:
- pilnu darījumu vēsturi (no konta izveides līdz šodienai)
- pēdējā gada bankas konta izraksts

Man ir vajadzīgi reāli darījumi, nevis viltots izraksts.

Neobligāti: es samaksāšu papildus, ja jūs varēsiet man sniegt visus Deutsche Bank kontus (tikai IBAN), kas saistīti ar tiem pašiem šo divu IBAN īpašniekiem.

Lai apstiprinātu jūsu spēju piekļūt bankai, jums būs jāsniedz informācija, ko es varu pārbaudīt:
- Abu bankas kontu īpašnieka vārds (ja vārds nav norādīts, nav darījuma).
- Es varu pārbaudīt dažus iepriekšējos darījumus, lai es varētu apstiprināt, ka darbs tika veikts pareizi. Es jums pastāstīšu sīkāku informāciju, ja jūs pieņemsiet darbu.

Sazinieties ar mani ar savu cenu, ja jūs varat to izdarīt. Escrow var izmantot.
 
Top