Benzilspirta oksidēšana ar atšķaidītu slāpekļskābi

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Vienkārši vēlos uzzināt, vai kādam ir reāls laboratorijas laiks, kas pavadīts ar šo reakciju. Šķiet, ka tas ir viens no vienkāršākajiem un reaģentu valodā pieejamākajiem ceļiem, kā iegūt benzaldehīdu ar labu iznākumu. BnOH+HNO3+NaNO2
 

Attachments

  • nNxVgRJCSE.pdf
    175.5 KB · Views: 650

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
dude.... wow... tas ir velnišķīgi labs raksts... paldies par to, ka atradāt...

Es to vēl neesmu darījis, es tikai nedēļas nogalē to darīju, izmantojot sērskābes oksidāciju BzOH DMSO maršrutā...., izmantojot refluksu... tikai stundu ilgs reflukss, bet, labā dievā, DMSO termiski sadalās, un tev paliek smārds, no kura ir grūti atbrīvoties. Es gribu teikt, ka tas ir briesmīgi. Viņi saka, ka reflukss, bet tā nav... Es domāju, ka mans viedoklis ir tāds, ka es izvēlējos alternatīvu, un man ir žēl, ka to izdarīju, es drīzāk būtu gribējis iet pa šo ceļu... Jo mans neapstrādātais benzaldehīds smaržo kā jebkurš sēra sadalīšanās produkts, un tas ir šausmīgi..... Pat pēc ekstrakcijas un mazgāšanas.... Šobrīd tajā ir aktīvā ogle... varbūt es kaut kur kaut ko sabojāju, bet labi, es iedomājos, ka jebkurā gadījumā būs jādestilē, un kas no tā..... Izmantojot sēra metodi, vārīšanas laiks ir tikai 1 stunda, tāpēc es to arī izvēlējos, ar gandrīz 95 % iznākumu, bet man tā arī neizdevās to sasniegt...

Izmantojot šo metodi, es redzēju, ka tā beigās mainās krāsa, un to vēl ir jādestilē. Bet vismaz tas ir tikai benzaldehīds ar varbūt nedaudz nereaģējuša spirta... Es esmu diezgan pārliecināts, ka šis ceļš ir labāks. jo īpaši ar šo rakstu, kurā ir ietverta sīkāka informācija...
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Esmu izpētījis daudzus maršrutus, un šis, šķiet, ir līderis no tiem visiem. Jūs varat arī izmantot balinātāju (nātrija hipohlorītu), lai oksidētu benzalkoksilskābi.
 
Top