Oksimorfons no oksikodona?

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Iemesls, kāpēc es to jautāju, ir pavisam vienkāršs: Oksikodons ir diezgan viegli iegūstams, bet ne tik spēcīgs, savukārt oksimorfons esot klusu mazliet spēcīgāks un būtībā nav iespējams to iegūt.
Im interesē, vai to var izdarīt, un par šīs procedūras sarežģītību.

Sveicieni, ShiftingWaterfall
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien, atvainojiet par garo atbildi. Es atradu šo metodi:

3,15 g (10e-2 molu) oksikodona, 28,3 g (0,2944 molu) metānsulfonskābes un 2,2 g DL-metionīna maisījumu uzkarsē līdz 40° C. Reakcijas maisījumu šādā temperatūrā maisa 12 stundas un pēc tam pārlej uz ledus. Maisījumu sārmaina ar amonjaku līdz pH = 8 līdz 9, pēc tam ekstrahē ar dihlormetānu. Organiskās fāzes mazgā ar ūdeni, žāvē virs nātrija sulfāta un zem pazemināta spiediena iztvaicē līdz sausumam. Šādi iegūto neapstrādāto produktu (2,51 g) attīra uz silīcija dioksīda kolonnas, eluējot ar tīru hloroformu, kam seko gradients ar metanolu. Tādējādi iegūst 2,17 g oksimorfona, kas ir 72 % iznākums.

. Visticamāk, jūs to vēlēsieties pārvērst hidrohlorīdā: 5 g iepriekš iegūtās attīrītās bāzes izšķīdina 30 ml silta acetona. Pēc koncentrēšanas līdz apmēram 10 ml siltajam šķīdumam pievieno 5 ml 6 N sālsskābes. Maisījumu atdzesē līdz -10 °C, nogulsnes filtrē, izskalo ar acetonu un žāvē 50 °C temperatūrā vakuumā. Tādējādi iegūst 4,83 g oksimorfona hidrohlorīda. Iznākums 87 %.

Ar kopējo iznākumu 63 % un iedarbības palielinājumu 15, faktiskais ieguvuma koeficients ir aptuveni 9, t. i., jums ir 9 reizes lielāka opioīdu aktivitāte nekā sākumā. Tādējādi vienas dienas devu var pārvērst nedēļas devā.

Virtuves ķīmijas pielāgojumi ietvertu matu fēna izmantošanu pazemināta spiediena vietā, attīrīšanas procesa izlaišanu (neapstrādātam produktam jābūt pietiekami tīram un nav izmantotas toksiskas ķīmiskās vielas).

Es jau zinu jūsu nākamo jautājumu: vai tas darbosies ar kodeīnu vai citiem kodeīna atvasinājumiem, piemēram, dihidrokodeīnu vai hidrokodonu? NĒ, nedarbosies. Iznākums būtu briesmīgi zems (~ 15 %), un veidojas daudz gļotu, tāpēc jāveic nopietna tīrīšana.
 
Last edited:

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tur ir raksts, kurā viņi reaģē ar morfīnu un kodeīnu ar koloidālo palādiju, veidojot hidromorfonu un hidrokodonu ar labu iznākumu, apmēram 70 %.

Nav slikta iespēja, ja jūs varat saņemt otc kodeīnu, bet palādijs ir dārgs, un idk, kā padarīt koloidālo palādiju.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, G. Patton, paldies par šo pērli!

Es tikai vēlos apstiprināt dažas lietas par to. Šajā reakcijā nav minēts šķīdinātājs. Vai man jāsecina, ka metānsulfonskābe papildus tam, ka tā ir katalizators, kalpo arī kā šķīdinātājs?

Kāds būtu visvienkāršākais veids, kā pārvērst oksikodonu*HCl par oksikodona bāzi, lai to varētu izmantot šajā reakcijā? Vai tas vispār ir nepieciešams?

Vēl viena lieta: 28,3 g metānsulfonskābes (MW = 96,1 g/mol) ir 2,9e-1 moli, nevis 3,1e-1 moli. Iespējams, autora vienkārša pārrakstīšanās, un par to nav jāuztraucas.
Nezinu, kāpēc es to pārbaudīju. Šajā gadījumā nav liela problēma, bet turpmāk es pārbaudīšu divreiz daudz biežāk!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, atvainojiet par garo atbildi
Jā, es tā domāju
Tāpat kā ar citiem organiskajiem sāļiem, sārmaini to ar NaOH aq šķīdumu un ekstrahē ar organisko šķīdinātāju ar atbilstošu šķīdību. Jā, tas ir skaidrs. Tas nereaģēs pareizi sāls veidā.
Tam ir jēga =)
 
Top