P2np Sintēzes Amonija acetāta katalīze

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18

Amonija acetāta katalizācija pārpalikušā nitroetānā3

Benzaldehīda (6,4 g) un amonija acetāta (1,0 g) šķīdumu nitroetānā (20 ml) 5 h karsēja līdz attecei. Pēc atdzesēšanas, atdalot šķīdinātāju, atlikumu attīrīja ar hromatogrāfijas kolonnu uz silikagela 60 N (neitrāls; heksāns-hloroforms, 2:1, v/v), pēc tam pārkristalizēja no heksāna un ieguva 1-fenil-2-nitropropropēnu kā gaiši dzeltenus kristālus ar masu 6,2 g (63 %), mp 71-73 °C.
---------------------------------------------------------------
Tur ir sintēze, bet es nesaprotu, ka to attīra ar hromatogrāfiju. Ko es varu darīt tā vietā? Cik grādu būs refluksa temperatūra? Vai varat uzrakstīt sīkāk, kā to izdarīt?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Vai jūs varat detalizēti uzrakstīt sintēzi? N-butilamīns un cikloheksilamīns manā valstī netiek pārdoti, tiek pārdots tikai amonija acetāts.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Tāda ir mana pieredze ar amonija acetātu:
80ml benzaldehīda
80ml nitroetāns
60 g bezūdens amonija acetāta
70ml GAA

refluksēts ūdens vannā, temperatūra tuvu vārīšanās temperatūrai (manuprāt, 90°-95°) 5-6h.

Kolbu periodiski krata
ZekCSvy5UR


Pēc 6 h:
D4nSseXPFW


Atdzesējiet līdz istabas temperatūrai un ievietojiet saldētavā.
Iznākums ir 78 g.


piezīme:
- Ja tas nekristalizējas, ievietot maisījumā stienīti.
-Ja jums ir gatavs P2np, ielieciet nedaudz no tā maisījumā, un tas nekavējoties izkristalizēsies.

-Izmantojiet sausu amonija acetātu (mans amonija acetāts bija ļoti slapjš, un es to izžāvēju, cik vien varēju, izmantojot salvetes, domāju, ka tas ir zemā iznākuma iemesls).
Paldies ekspertiem par palīdzību
@G.Patton @HIGGS BOSSON
ZGRfK4uX6A
 
View previous replies…

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ļoti liels paldies par to!! Es nevaru noticēt, ka man ir visi prekursori, kas vajadzīgi vienam no vienkāršākajiem RXN, un es to pat neapzinājos!!!
Es patiešām novērtēju, ka jūs mani novirzījāt uz šo ziņu!!!!
Vai amonija acetātu var izžāvēt ar kādu citu metodi, piemēram, varbūt izšķīdināt kaut kur, lai apstrādātu ar bezūdens MgSO4? Tikai doma, jo, jā, es varu nopirkt bezūdens amonija acetātu, bet tas ir diezgan daudz ££ vairāk.

Jāatzīst, ka man ir problēmas ar n,n-DMT galaprodukta kristalizāciju, jo esmu izmantojis NaBH4.

Man vajadzīgs vēl kāds projekts, lai novērstu manu uzmanību no tā, ka man nesanāk! Ha
Es dabūju NEKĀKO DMT, bet iznākums ir nepieņemams...

Sintētiskajā dokumentā ir teikts, ka galīgo eļļu no verdoša heptāna jāsagatavo atkārtoti, bet manējā atsakās, ka tai ir kaut kas kopīgs ar citiem atsevišķiem slāņiem! Tas ir v kaitinošs.
Pašlaik man ir ledusskapis pilns ar metanolu un formaldehīdu, lai mēģinātu to vēlreiz - es ZINU, ka dažos punktos tas pārsniedza 0c un zinu, ka tas nav labi!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Amonija acetātu ir vieglāk sintezēt nekā izžāvēt, tāpēc labāk to iegādāties bezūdens.

Es meklēju veidu, kā to izžāvēt, bet nevarēju atrast veidu, kas man derētu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Es beidzot tiešām to izmēģināju, tagad tas ir zem refluksa - krāsa noteikti kļūst!
Es velnišķīgi ienīstu tās smakas, kas rodas, saliekot kopā šo rxn... man ļoti nepatīk mandeļu ķiršu smarža, ko izdala šis aldehīds, tas ir pretīgi - turklāt tas ir ļoti smags šķidrums.

Paturiet prātā, ka vismaz šeit tas ir legāli...vai štatos tas nav ierobežots? Atceros, ka skatījos to Hamiltona šova "pozitīvā metamfetamīna" epizodi, kur viņam bija tas tēvocis Fester? Tas bija viens no tiem ķīmiķiem, kurš ir uzrakstījis daudz grāmatu par šo tēmu, un viņš sintezēja benzaldehīdu vai vismaz mēģināja to darīt - nesaprotu, kāpēc viņš to mēģināja, ja to varēja vienkārši nopirkt, piemēram, šeit....might be wrong tho...any way it fucking stinks!

Un jā. Ar amonija acetātu ir mazliet žēl strādāt - godīgi sakot, es vienkārši paņēmu nazi, iebakstīju 250 g toveri un pēc tam izraudzījos veselus gabaliņus un iebēru tos piltuvē kolbā.
Tas ir dīvains, tomēr tas tiešām atgādināja ledu... nevis metamfetamīna ielas nosaukumu, bet parastu, aukstu sniega bumbiņu tipa ledu 🧊 dīvaina lieta, bet es cerēju, ka tas viss izkusīs kopā, kad to uzsildīs - man bija taisnība Bug jā, nākamreiz es mēģināšu to nopirkt bezūdens - lai gan es nejauši nejauši nopirku pusotru kilogramu šīs lietas!

Paldies par norādījumiem - šķiet, ka tas ir līdzīgi kā nitroaldola rxn, ko es darīju ar 2,5-DMOBA, tikai izmantojot traku katalizatoru un daudz vairāk nitroetāna nekā nitrometāna, tomēr es domāju, ka tas ir kompromiss par to, ka nav n-butilamīna, es domāju... Es dodu priekšroku pareizajam katalizatoram - etilēndiamīnam 2,5-DMOBA gadījumā...

Cerams, ka tas darbosies....nezinu, kā es to samazināšu, pat ja man izdosies kaut ko izkristalizēt un man neiznāks kāda sūdaina kaitinoša eļļa...

starp citu, es tagad ieeju rxn un nē... pilnīgi nepareiza krāsa.... Spilgti sarkana! Bah!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ummmmm....brīna krāsa - man ir lielas šaubas par šo 🤨
NHtQuKrhE9
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Pārkristalizācija. Ir tēma ar detalizētu video pamācību, uzrakstīts apraksts un plašas diskusijas komentāru sadaļā. Vienkārši apskati BB forumu, pirms raksti jaunu ziņu ar to pašu jautājumu, kas ir ļoti izplatīts un jau miljard reižu apspriests un aprakstīts.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
80ml benzaldehīds
80ml nitroetāns
60g bezūdens amonija acetāta
70ml GAA

Tas nedarbosies.... , tāpēc, ja kāds to lasa, netērējiet savu laiku un ķīmiskās vielas!
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Tad tikai nosauciet man kaut vienu pamatotu iemeslu, kāpēc tas nevarētu darboties?
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ņemot vērā tradicionālo Henrija reakciju un šo attiecību: Benzaldehīds 1000 ml, nitroetāns 1000 ml, ledus etiķskābe 250 ml un n-butilamīns 50 ml.

Paskaidrojums:

  1. Benzaldehīds (C6H5CHOC6H5CHO):
    • Šis aromātiskais savienojums veido benzola gredzenu un aldehīda grupu.
  2. Nitroetāns (CH3-CH2-NO2CH3-CH2-NO2):
    • Sniedz nitro grupu (-NO2).
  3. Etiķskābe (CH3-COOHCH3-COOH):
    • darbojas kā vāji skābes katalizators un nodrošina acetila grupu.
  4. n-butilamīns (C4H9NH2C4H9NH2):
    • Reakcijā darbojas kā bāze.
  5. Produkts (fenil-2-nitropropēns):
    • Galvenais veidojošais produkts ir fenil-2-nitropropēns.

Izklāstīsim reakciju, kurā no dotajiem reaģentiem veidojas fenil-2-nitropropēns:

posms: Nitroetāna nukleofīlā pievienošana benzaldehīdam

  1. Enamīna starpprodukta veidošanās:
    • N-butilamīns (C4H9NH2C4H9NH2) reaģē ar benzaldehīdu (C6H5CHOC6H5CHO), veidojot enamīna starpproduktu.
    • Elektronu vientuļais pāris uz n-butilamīna slāpekļa atoma uzbrūk benzaldehīda karbonilogleklim, kā rezultātā veidojas enamīns.
\ceC6H5CHO+C4H9NH2−>C6H5CH=CH−NH−C4H9\ceC6H5CHO+C4H9NH2−>C6H5CH=CH−NH−C4H9

posms: nitroetāna pievienošana emaljamīnam

  1. Nitroetāna pievienošana:
    • Nitroetāns (CH3-CH2-NO2CH3-CH2-NO2) pievienojas enamīna starpproduktam nukleofīlas pievienošanas reakcijas rezultātā.
    • Nitronāta jons uzbrūk enamīnam, veidojot jaunu oglekļa-oglekļa saiti un radot nitroalkāna starpproduktu.
\ceC6H5CH=CH−NH−C4H9+CH3−CH2−NO2−>C6H5CH=CH−NO2+C4H9NH2\ceC6H5CH=CH−NH−C4H9+CH3−CH2−NO2−>C6H5CH=CH−NO2+C4H9NH2

posms: Fenil-2-nitropropēna veidošanās

  1. Dehidratācija un fenil-2-nitropropēna veidošanās:
    • Etiķskābe (CH3-COOHCH3-COOH) reaģē ar nitroalkāna starpproduktu, kā rezultātā tiek izvadīts ūdens (dehidratācija) un veidojas fenil-2-nitropropēns.
\ceC6H5CH=CH−NO2+CH3−COOH−>C6H5CH=CH−NO2+H2O\ceC6H5CH=CH−NO2+CH3−COOH−>C6H5CH=CH−NO2+H2O

Kopējā reakcija: \ceBenzaldehīds+Nitroetāns+Acetiķskābe+n-butilamīns->Fenil-2-nitropropēns+Citi produkti->\ceBenzaldehīds+Nitroetāns+Acetiķskābe+n-butilamīns->Fenil-2-nitropropēns+Citi produkti

Galvenie punkti:

  • Reakcija ietver vairākus posmus, sākot ar enamīna starpprodukta veidošanos.
  • Fenil-2-nitropropēna sintēzi veicina nukleofīlas pievienošanas un dehidratācijas reakcijas.
  • Reakcijas apstākļi, piemēram, temperatūra un koncentrācija, ietekmē iznākumu, un, lai iegūtu optimālu iznākumu, var būt nepieciešama optimizācija.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ņemot vērā Henrija reakcijas variantu un šādu attiecību: 80ml benzaldehīda 80ml nitroetāna 60g bezūdens amonija acetāta 70ml GAA

Reakcijas mehānismu es pārrakstīt nevēlos, jo jāpieņem, ka tas ir tāds pats?

Ja jūsu sniegtajā reakcijā n-butilamīnu aizstātu ar amonija acetātu, reakcijas gaita būtiski mainītos. Amonija acetāts dažās reakcijās parasti darbojas kā katalizators, bet tam nav tādas pašas nukleofīlas funkcijas kā n-butilamīnam. Reakcija, visticamāk, noritētu pēc cita mehānisma, un galaprodukts varētu atšķirties.

Šeit ir īss paredzamo izmaiņu pārskats:

  1. Enamīna starpprodukta veidošanās:
    • Amonija acetāts var veicināt reakciju citādi: N-butilamīna slāpekļa vientuļā pāra nukleofīlā uzbrukuma vietā amonija acetāts var veicināt reakciju citādi. Reakcijas mehānisms būs atkarīgs no konkrētajiem apstākļiem.
  2. Nitroetāna pievienošana enamīnam:
    • reakcija: nitroetāna pievienošana enamīna starpproduktam joprojām varētu notikt, bet reakcijas detaļas ietekmētu ar amonija acetātu izveidotā starpprodukta veids.
  3. Fenil-2-nitropropēna veidošanās:
    • Var notikt dehidratācijas posms, kurā iesaistīta etiķskābe, bet specifika var atšķirties, un kopējais rezultāts var radīt dažādus blakusproduktus vai izomērus.
Lai līdzsvarotu reakciju ar amonija acetātu, būtu vajadzīga detalizēta izpratne par konkrētajiem reakcijas apstākļiem, koncentrācijām un mehānismu, kas var nebūt viegli pieejami bez eksperimentāliem datiem. es vēlreiz pārbaudīšu skaitļus pēc šīs publikācijas, ja kļūdos.

Kopsavilkumā, lai gan amonija acetātam var būt nozīme dažās reakcijās, tā aizstāšana ar n-butilamīnu dotajā kontekstā, visticamāk, radītu atšķirīgu reakcijas ceļu un, iespējams, atšķirīgu gala produktu. Lai noteiktu konkrēto iznākumu, būtu vajadzīga detalizēta eksperimentāla izpēte un optimizācija.

Ļaujiet turpināt izpēti un noskaidrot, vai jūs varat atrast kādu iemeslu, kādēļ tam būtu jādarbojas?


Šīs ir
n-butilamīna vērtības .
Skābums (pKa)0
Bāziskums (pKb)3,2

Šī ir amonija acetāta vērtība
Skābums (pKa)9.9
Bāziskums (pKb)33

n-butilamīns var nedarboties vai var dot atšķirīgus rezultātus:

  1. Reaktivitātes atšķirība:
    • N-butilamīns ir primārais amīns ar nukleofīlu aminogrupu, kas ļauj tam piedalīties nukleofīlas pievienošanas reakcijās. Amonija acetātam kā sālim nav nukleofilas aminogrupas. Tā reakcija var būt saistīta ar protonu pārnesi vai katalītisku aktivitāti, nevis tiešu nukleofīlo uzbrukumu.
  2. Amonija acetāta loma:
    • Amonija acetātu bieži izmanto kā katalizatoru vai dažu reakciju veicināšanai, izmantojot tā skābās vai bāziskās īpašības. Tomēr tā īpašā loma ir atkarīga no reakcijas apstākļiem un reaģentu rakstura. Iesniegtajā reakcijā nukleofilās grupas trūkums amonija acetātā var ierobežot tā tiešu iesaistīšanos dažos posmos.
  3. Reakcijas mehānisms:
    • N-butilamīna aizvietošana ar amonija acetātu varētu mainīt kopējo reakcijas mehānismu. Nukleofīlais uzbrukums, kas ir izšķirošs enamīna starpprodukta veidošanā, varētu nenotikt, kā paredzēts, izmantojot amonija acetātu.
  4. Blakusprodukti un blakusreakcijas:
    • Dažādi reakcijas ceļi var izraisīt alternatīvu blakusproduktu vai blakusreakciju veidošanos. Reakcijas selektivitāti un efektivitāti var ietekmēt specifiskie reaģenti un apstākļi.
  5. Optimizācijas uzdevumi:
    • Pat ja reakcija, kurā iesaistīts amonija acetāts, būtu iespējama, optimāla iznākuma un selektivitātes sasniegšanai varētu būt nepieciešama plaša reakcijas apstākļu, piemēram, temperatūras, koncentrācijas un reakcijas laika, optimizācija.
  6. Vienādojuma līdzsvarošana:
    • Amonija acetāta aizstāšana varētu prasīt arī reakcijas stehiometrijas korekcijas, lai līdzsvarotu vienādojumu. Tas ir atkarīgs no specifiskajām reakcijām, kuras amonija acetāts veic dotajos apstākļos.
Būtībā reakcijas partnera izvēle ir ļoti svarīga organiskajā sintēzē, un katrs reaģents nodrošina atšķirīgas funkcionālās grupas un reaktivitātes modeļus. Bez eksperimentāliem datiem vai konkrētām detaļām par reakcijas apstākļiem ir grūti paredzēt precīzu rezultātu, aizstājot amonija acetātu ar n-butilamīnu dotajā reakcijā. Lai izpētītu šīs aizstāšanas dzīvotspēju un izprastu iegūto ķīmiju, būtu jāveic eksperimentāla testēšana.

Skatiet pielikumus un redziet, vai varat to saprast. es nevaru. skaitļi nesummējas. bufora šķīduma atšķirības, un kam tas darbojas kā katalizators? nesaprotiet mani nepareizi, es ļoti ceru, ka es kļūdos, jo ir daudz lētāk un vieglāk izgatavot amonija acetātu nekā n-butilamīnu, tas ir skaidrs.
 

Attachments

  • fh8zRYHD6d.pdf
    15.9 MB · Views: 259
  • 0u4y9EnQXi.pdf
    599.2 KB · Views: 247

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Sveiki!

Tas nav pareizi, jo jūs salīdzināt tikai amonija acetātu ar n-butilamīnu. Atšķirība ir amonija acetāta kombinācijā ar etiķskābi. Amonija acetāts ir higroskopisks (tāpēc tam ir spriedze disociēt tikai neizžāvētu šķīdinātāju vai gaisa tvaiku klātbūtnē) un šķīdumā tas disociē, veidojot amonija jonus NH4+ un acetāta jonus (OAc-).
Acetāta anjoni darbojas kā vājas bāzes. Reakcijā tie veido līdzsvaru ar etiķskābes protoniem, radot viegli sārmainu vidi. Amonija jons arī veicina līdzsvaru, bet ne katalīzi.
Lūk, kas notiek:
Vispirms notiek amonija acetāta disociācija (ūdens pēdas šķīdinātājos parasti ir pietiekamas, lai šķīdinātu dažus jonus). Tā kā reakcijas laikā rodas ūdens, to var izmantot, lai šķīdinātu vairāk amonija acetāta:

NH4OAc <-> NH4+ + OAc-

Nitroetānu aktivizē acetāta jona nodrošinātā bāziskā vide, veidojot nitronāta anjonu:

CH3CH2NO2+OAc-->CH3CHNO2-+HOAc.
Nitroetāns reaģē ar acetāta jonu, veidojot nitronāta anjonu un izdalot etiķskābi.

Nitronāta anjons pēc tam iedarbojas uz benzaldehīdu, veidojot nitroalkohola starpproduktu:

C6H5CHO+CH3CHNO2 -> C6H5CH(OH)CH2NO2C6H5CHO+CH3CHNO2->C6H5CH(OH)CH2NO2

Visbeidzot, notiek dehidratācija, veidojot P2NP un ūdeni:

C6H5CH(OH)CH2NO2 -> C6H5CH=CHNO2 + H2O

Dažreiz dažus amonija jonus var deprotonēt, bet aktīnskābe tos atkal protonē.


Ar cieņu
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
paldies! es to pamēģināšu. tagad ir lielāka jēga. uz papīra pirmajā brīdī izskatījās, ka tas nespēs noturēt reakciju, bet es pieņemu, ka ir jābūt ārkārtīgi drošam, ka visas lietas ir bezūdens un ka GAA patiesībā ir 99 %, nevis 90+, jo amīna sāls hidratācija būtu piesātināta, pirms process ir pabeigts, vai, ja godīgi, es sākumā, kad to ieraudzīju, domāju, ka amonija acetāts varētu pat atvieglot reakciju. bet atkal nekas nav lielāks, kā uzzināt ko jaunu un īpaši, ja tas arī atvieglo dzīvi. Tāpēc vēlreiz paldies!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas ir sliktākais veids, kā veikt Henrija reakciju, lai no benzaldehīda un nitroetāna iegūtu P2NP. Slikts iznākums un tumšs haoss, ko ir grūti apstrādāt. Nav ne vietas, ne iemesla, kādēļ šo muļķību vispār varētu uzskatīt par lietderīgu šīs reakcijas kandidātu.

Brīdinām! Atturieties no tā! Liela prekursoru un laika izšķiešana, vienīgais savienojums, ko šī sintēze iegūst ar lielisku iznākumu, ir nelaime.
 
View previous replies…

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
kāds ir jūsu pamatojums šādam secinājumam? jautāju no ziņkārības, jo sākotnēji tas bija mans pirmais darbs?

G.Patton

William Dampier

es sirsnīgi atvainojos, ka jūs iesaistīju šajā jautājumā, vai jūs varat palīdzēt šajā jautājumā?

 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Amonija acetāts ir vislabākais risinājums, ja nav iespējams iegūt cikloheksilamīnu.
Iznākums nav slikts, un produkts nav ļoti netīrs. Tas ir jāpārkristalizē tikai vienu reizi.
Pēdējo reizi, kad es veicu sintēzi, ieguvums bija 100 g no 90 ml nitroetāna.
Es to vēl neesmu pārkristalizējis.
NeZIy1O8s7
 
View previous replies…

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Vai jūs varat uzrakstīt visus reaģentus ar to aprēķiniem?
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tas neizskatās labi, tam ir nepareiza kristāliska forma un krāsa. jūs pat esat pārliecināts, ka tas ir p2np? gadījumā nelietojiet to, tas izskatās indīgs.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
90 ml nitroetāna, 90 ml benzaldehīda, 70 ml GAA un 70 g amonija acetāta.
Sīkāka informācija iepriekš tika rakstīta iepriekš.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Jo es to vēl neesmu izkristalizējis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ņemiet jebkuru lielgabarīta amīnu, izšķīdiniet nedaudz IPA un pievienojiet GAA, līdz ph kļūst skābs. Tas si jūsu katalizators. Jā, tas nebūs izšķīdināts IPA, bet tam nav nozīmes. 10 g amīna uz 100 ml benzaldehīda ir pietiekami, var izmantot mazāk un iegūt lielisku iznākumu, tikai divas reizes vairāk mikroiekārtā līdz maksimāli 60 °C. Sajauc nitro un benzaldehīdu un pievieno daļu katalizatora, samaisa, uzkarsē, ļauj atdzist un atkārto. Man nekad nav bijis nekas zem 90 % iznākuma, un es izmantoju veselu virkni dažādu amīnu. Nevajag meklēt vienu un to pašu amīnu, bet jāskatās, kurus amīnus var viegli iegūt, un tad jāskatās, kurš darbojas vislabāk.
 
Top