P2P(103-79-7) piedāvā

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nesen parādījās daži piedāvājumi no Ķīnas piegādātājiem, kas tieši pārdod P2P(103-79-7), man tie šķita interesanti, jo, cik atcerējos, Ķīnā jau sen bija aizliegts CAS faktiski visi jaunie prekursori tika izstrādāti šī iemesla dēļ.

Es sazinājos ar viņiem, un, kā jau es iedomājos, visiem beidzās šī CAS krājumi, kad viņu piedāvājumi bija praktiski jauni, bet prekursoru alternatīvas tika ātri piedāvātas(5449,5413....).

Manuprāt(praktiski pārliecināts) viņi izmanto neeksistējošus P2P piedāvājumus kā pretenziju piesaistīt klientus, lai piedāvātu viņiem prekursorus piedāvājuma produkta vietā, tas ir vecs pārdošanas paņēmiens.
Es domāju, ka jums nevajadzētu tērēt laiku, jautājot par P2P šiem piegādātājiem, jo es vēlreiz apstiprināju ar saviem avotiem, ka 103-79-7 Ķīnā ir aizliegts, un jā, iespējams, daži piegādātāji uzņemas risku un pārdod aizliegtus CAS, bet tādā gadījumā piegādātāji ir atzīti ražotāji un nav iespējams, ka viņi ražo un pārdod tur aizliegtus CAS, Ķīnā par to ir nopietnas sekas, un viņu prekursoru bizness ir pietiekami liels, lai tam kaitētu aizliegta produkta pārdošana.

Jebkurā gadījumā tas ir tikai mans viedoklis, un es varu kļūdīties, es tikai gribu ietaupīt laiku citiem lietotājiem.
ja kādam izdodas iegādāties P2P tieši no šiem piegādātājiem Ķīnā, lūdzu, publicējiet to, jo tas būtu vismaz ziņkārīgs.
Paldies.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Es domāju, ka daži.. Bro!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Es arī sazinājos ar viņiem par to, kad saņēmu tādu pašu atbildi, ka tas nav noliktavā un ka viņi izņems uzskaitīto produktu...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Esmu strādājis ar Ķīnas piegādātājiem vairāk nekā 15 gadus. Nekad neesmu sastapies ar aizliegtām pozīcijām pārdošanā no parastiem pārdevējiem.
Visi apšaubāmie piedāvājumi parasti ir krāpšana.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vai efedrīns Ķīnā tagad ir aizliegts produkts? Indijā?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrīns tīrā veidā ir aizliegts visās valstīs, kas ratificējušas ANO Konvenciju par narkotikām. Taču dažās valstīs, piemēram, Indijā un Bangladešā, ir iespējams iegādāties efedrīnu saturošas zāles. Šādi avoti nav piemēroti liela apjoma sintēzei, bet nelieliem daudzumiem to ir pilnīgi iespējams izmantot. Met efedrīna ražošana dod priekšrocību D-izomēra veidā.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs rakstīsiet man īsziņu un norādīsiet pareizo virzienu?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Esmu domājis, vai ir kādi pārdevēji, kur es varētu vienkārši nopirkt tīru efedrīnu / pseidoefedrīnu, jodu un sarkano fosforu. Tā vietā, lai tīrītu tabletes un skrāpētu sērkociņus.

P2P ceļš salīdzinoši ir diezgan daudz darba, un vēl būtu jāizolē Dekstro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Dažas efedrīnu saturošas zāles ir pieejamas arī Ķīnā. Bezmaksas pārdošana, bez receptes.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Protams, ka tie ir Es varu jums atsūtīt CAS sarakstu un pamēģināt tos iegādāties Ķīnā, un jūs redzēsiet.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vēl viens viltots piedāvājums:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
yep got the same awhile atpakaļ, ol' bait and switch
 
Top