P2p destilācijas ieņēmumi lauž sirdi! ! Nepieciešama liela eksperta palīdzība! !

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
kungiem,

es cietu briesmīgus zaudējumus, destilējot P2P.

500mlp2p dod 200ml tīra p2p.

Šādi ieguvumi salauž man sirdi!

Es uzbūvēju klusinātāju - spiediena katlu, kas vārās augstā temperatūrā, lai ražotu tvaiku.

Ievietojiet destilācijas pudeli elektriskā sildķermenī un ieslēdziet sildķermeni līdz aptuveni 130 °C temperatūrai.

Kad tvaiks nonāk kondensatora caurulē un sāk atdzist, pagrieziet spiediena katlu uz leju, lai regulētu tvaika lielumu. Ja to uzturēsiet augstu, intensīvais tvaiks ātri piepildīs pieņemšanas pudeli.

Pirmajās divās destilācijas procesa laikā saņemtajās destilāta pudelēs ir lielākā daļa p2p.

Nākamajā destilātā ir ļoti maz. Pēc nātrija hlorīda šķīduma pievienošanas apmēram no 2 litriem destilāta iegūst 20 ml p2p.
Destilācijas kolbā iztvaikojot ūdenim un turpinot karsēšanu, iegūst biezu karameļu masu.

Otrajā reizē es mēģināju pievienot ūdeni, lai turpinātu destilāciju, bet kondensējās tikai destilētais ūdens.

Tagad man ir daži jautājumi:

Kad tvaiks sāk kondensēties, vai spiediena katlam jāturpina karsēt uz lielas uguns vai jāsamazina karstums?

2: Vai ir jāieslēdz destilācijas pudeles elektriskais sildīšanas apvalks? Vai arī ir nepieciešams tikai tvaiks no spiedtvaika katla, lai pabeigtu sildīšanu?

3: Kad ūdens destilācijas pudelē kļūst mazāk, vai ir jāpielej destilēts ūdens, lai turpinātu destilāciju? Vai pievienot kālija karbonāta šķīdumu?

Vai ir vēl kaut kas, ko es daru nepareizi?

Sir, lūdzu, palīdziet man!

Liels paldies! !
 

Attachments

  • yYdHxlzOpP.jpg
    yYdHxlzOpP.jpg
    4 MB · Views: 35

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Pēc destilācijas maisījums destilācijas kolbā joprojām izskatās eļļains. Pēc atdzesēšanas apakšā parādīsies daži kristāli. Vai šāds maisījums satur arī p2p?
Vai ir veids, kā ekstrahēt p2p un atkārtoti to destilēt?

Es zinu, ka mans jautājums ir muļķīgs! Mana valsts un mans angļu valodas līmenis! Rezultātā es nevaru noskaidrot vairāk informācijas.

Lūdzu, palīdziet man! !
Ļoti liels paldies! !
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Ir iespējams izmantot arī nātrija karbonāta šķīdumu. Nelielā kolbā ielieciet netīro P2P un nātrija karbonātu un karsējiet, līdz tas uzvārīsies. Ja otra tvaika raidītāja kolba ir lielāka par jūsu P2P kolbu, jāizmanto destilēts ūdens un tas jāuzkarsē līdz 105 grādiem (jāuztur temperatūra), līdz ir zināms, ka izplūstošais šķidrums nav eļļains. Tas ir ļoti vienkārši, bet pārāk laikietilpīgi.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Es varu jums pateikt punktu ar laikietilpību no pirmavota, es arī šobrīd veicu tvaika destilāciju pēc reakcijas no BMK. Bez plūsmas avota.
Tagad tas ir uzkarsēts apmēram 48h un apmēram pirms 1h es redzu duļķainu baltu tvaika plūsmu kondensatorā, savākšanas kolbā.
Sākotnēji tas peld virspusē, bet pēc tam nogrimst apakšā, kur ir liels gabals, kas sašķīst.
Kad tajā iedegas ar lukturīti, tas ir nedaudz dzeltens ar neona zaļo nokrāsu.
Nākamajai reizei būtu labi izmantot straumes avotu.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
1. Jā un nē regulē tvaicēšanas ātrumu atkarībā no daudzuma destilācijas kolbā.
2. jā, jā, tam jābūt ieslēgtam
3. atbilde 1
Destilācijas kolbā pievieno vārāmos akmeņus . nātrija karbonāta šķīdums jāpievieno P2P, nevis tvaicētājam.
Ja tas nedarbojas, izmēģiniet vakuumdestilāciju.
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Man šķiet, ka es zinu problēmas avotu, vai drīzāk es reiz savas muļķības dēļ pazaudēju visu savu p2p. Iespējams, jūs esat rīkojies tāpat muļķīgi.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nepadariet to tik aizraujošu, tas būtu ? Paldies par atbalstu !
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Atvainojos, ka ne līdz galam sapratu, ko jūs domājāt. Mērfija likumi darbojas manā gadījumā, es progresēju, pirms kaut ko daru, izdarot un izprotot visas kļūdas.
 

Honeymoon302@

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kā jūs to pazaudējāt?Un ko es varu saņemt?
Es esmu no Indijas
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Augstā tvaika spiediena dēļ (spiediena svārstības u. c.) galvenā kolba un uztvērējs iznīcināja arī kolbā destilēto p2p. Lai izvairītos no tādas pašas muļķības atkārtošanas, es dažas reizes pievienoju vārstu tvaika spiediena kontrolei un evakuācijas pudeli. līdz to apgūsiet pilnībā.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nepievienojiet P2P nekādu bāzi.
Destilācijas kolbā vienmēr jābūt ūdenim, nekad neļaujiet tai izžūt.
 
Top