Zāļu iepakošana

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ei,
Vai kādam šeit ir pieredze, kā iepakot narkotikas (īpaši tās, kas ļoti stipri smaržo, piemēram, marihuānu) bez smaržas?

Vai labi zināmā metode ar vakuumu tiešām ir labākā metode, vai arī ir citas mazpazīstamas metodes, kas ir labākas?

Paldies par atbildi ;)
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Kopēt ielīmēt reddit ierakstu:

Esiet uzmanīgi, tas ir ļoti bīstami, un ir svarīgi izsvērt iespējas. Šeit ir viss, ko es zinu, es ceru, ka tas ir noderīgi, un pārliecinieties, ka pārbaudiet vēlreiz. Es negribētu, lai jebkāda nepareiza informācija apdraudētu kāda cita drošību.

Izmantojiet Amerikas Savienoto Valstu Pasta dienestu (USPS), nevis privātu uzņēmumu. Tā kā USPS ir valsts organizācija, lai atvērtu jūsu sūtījumu, ir nepieciešams kratīšanas orderis - privātos uzņēmumos tā nav.

Visu laiku izmantojiet cimdus un nomainiet tos pret tīriem cimdiem ar katru vakuuma blīvēšanas kārtu. Paku vakuumizlīmējiet hermētiskā maisiņā. Ar to nepietiek, lai droši izvairītos no narkotiku suņiem, tāpēc aiztaisiet to tītara maisiņā (īpaša veida maisiņā ar dezodorējošiem kristāliem). Tam virsū veiciet vēl dažas vakuumiepakojuma kārtas, varbūt pat vēl vienu tītara maisiņu, un nosūtiet atbilstoši izmēram. Pastāv dažādas idejas, kā faktiski nosūtīt, tāpēc, iespējams, vēlēsieties to izpētīt un izdomāt kaut ko, kas jums derēs.

Galvenais ir vakuumizlīmēšana un dezodorējošu maisiņu lietošana, kas patiešām notver/neitralizē jebkādu smaku. Padomājiet par smaržas, kā arī svara ierobežošanu... vienkārši mēģiniet, lai pakas un tās satura svars būtu saprātīgs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/safe-packaging-of-the-stuff-for-post-delivery.197/
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Lietojiet motoreļļu un tīriet virsmu, uz kuras strādājat, un katru reizi mainiet cimdus .likt 3 vai 4 slāņus .lietām, kas patiešām smird, ļoti labi darbojas alumīnija folija .un vakuumizolācija, ja tas ir iespējams.
 
Top