PCPy problēmas

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es to esmu ievietojis vespiary un reddit un neesmu saņēmis nekādu palīdzību. Tas ir copy and paste no reddit ieraksta. Es nezinu, vai kaut ko esmu izlaidis, bet šajā brīdī es samaksāšu par palīdzību.

PyCC starpprodukts tiek iegūts ar bisulfīta metodi, kristalizējas uz nakti ledusskapī un kūst aptuveni 27c, kas ir pietiekami tuvu literatūras vērtībai.

Grignarda reaģents ir izgatavots ar brombenzolu un žāvētu thf, tas arī sadalās, pievienojot ūdeni.

PyCC thf šķīdumā pilienveidīgi pievieno grignarda reaģentam thf šķīdumā, kas rada dažus burbuļus, un tad to refluksē 3 stundas. Šobrīd viss izskatās labi, bet es esmu mēģinājis šo bullshit jau trīs reizes un nevaru iegūt nekādu produktu.

No amonija hlorīda un ūdens tiek pagatavots slāpēšanas maisījums, reakcijas maisījums tiek pievienots pa pilienam, kas rada, manuprāt, magnija sāļus, kuri izšķīst pēc amonija hlorīda un ūdens tālākas pievienošanas.

Dzidru, nedaudz bāzisku maisījumu divas reizes ekstrahē ar toluolu un pēc tam pievieno koncentrēta hcl daudzumu, kas ir vienāds ar prognozētā produkta daudzumu. Azeotropo destilāciju veic, līdz paliek tikai dzeltena toluola putra, un tas, kas nedaudz kristalizējas pēc acetona pievienošanas, ir neaktīvs.

Kur es kļūdos? Vai pirms azeotropās destilācijas man jāveic skābes bāze? Es esmu pārliecināts, ka problēma ir šajā darba kārtībā, jo visi iepriekšējie posmi un reaģenti darbojas, kā paredzēts. Man nav hbr, un burtiski vienīgais, ko es varu izmēģināt, ir maisījuma slāpēšana ar hcl, nevis amonija hlorīdu.

Rediģēšana: nezinu, cik tas ir svarīgi, bet nekas no tā netika darīts uz ledus, PyCC pievienošana tika pievienota grignaram pēc tam, kad viss magnijs bija izšķīdis un noņemts no karstuma. To pievienoja dzēšanas šķīdumam pēc tam, kad tas 15 minūtes atradās istabas temperatūrā pēc 3 stundu refluksa. Taču abas reizes nenotika trakas reakcijas, tāpēc es neredzu vajadzību to darīt uz ledus.

Rediģēt rediģēt: nākamo reizi, pirms dzēšanas, kas tika veikta tikai ar ledu un amonija hlorīdu, uz stundu ielika saldētavā. Padarīja vēl bāziskāku ar atšķaidītu naoh un ekstrahēja ar toluolu. Dean stark, nevis destilācija, thf atdalīts pirmais un tagad gaida, kad tiks atdalīts hcl. Joprojām esmu atvērts jebkādiem ieteikumiem.

Rediģēt rediģēt rediģēt: nav nekāda sakara ar ledus temperatūru. Still fucking nothing
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pēc nedēļas ikdienas neveiksmju un visu man pieejamo avotu šķirstīšanas man iestrēga šis viens citāts no vespiāra: "Iepriekšējā reakcijā pamanīju kristālisku blakusproduktu (kas patiesībā bija galvenais produkts), kas šķīst ūdensskābē, bet slikti - ēterī un tīri kūst 204-206 °C temperatūrā. Varbūt tas ir produkts, kas radies, pievienojot grignardu nitrila grupai benzoilcikloheksilpirolidīnu, bet man nav atsauces kušanas temperatūras." Tātad tas liek domāt, ka ir kādi īpaši reakcijas nosacījumi, kurus es neievēroju, bet man nav izdevies atrast neko par šo pievienošanas produktu, kas veidojas no nitrila un grignarda. Arī meklējot bruilantu reakciju, nav minēts neviens aditīvais savienojums. Tomēr es esmu slikts literatūras meklētājs, tāpēc būtu ļoti pateicīgs ikvienam, kas var sniegt kādu informāciju par šo jautājumu.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kā mēs varam palīdzēt, ja neesat norādījis, kādas tieši metodes jūs izmantojat, tostarp attiecībā uz nitrilu.
Cik man zināms, bisulfīta metode bieži vien ir apgrūtinoša, jums vajadzētu izmantot labas kvalitātes cianīda sāli.
Vai esat lietojis vismaz 3 molāru grignarda pārpalikumu? Vai esat pārliecināts, ka tas nav "miris" pirms rxn?
Dzēšana jāveic ar sasmalcinātu ledu, amonija hlorīdu UN amonija hidroksīdu (amonjaka šķīdumu ūdenī).
Jums arī jāzina, ka daļa HCN tik un tā izdalīsies. Vai jūtat tā smaku?
Alternatīvi hidrobromīda sāli var kristalizēt saldētavā, bet tādā gadījumā izdalīsies vēl vairāk HCN.
Hidrohlorīda sāls, visticamāk, nekristalizēsies, jo tā ir pārāk šķīstoša.
Lai sniegtu jums labu atbildi, ir pārāk daudz jautājumu.
Es ceru, ka jūs neesat iesācējs ķīmiķis, lai sāktu šādas sintēzes.
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es domāju, ka bisulfīta metode ir vispārzināma, jo tieši šo metodi izmantoja Maddox savā 1965. gada darbā. Bet jebkurā gadījumā tas ir no šejienes.


Viss tika darīts tāpat, tikai mazākā mērogā, proti, tikai 2 reizes pārsniedzot grignardu attiecībā pret PyCC.

Nekāda hcn smarža netika sajusta, jo viss tika veikts tvaika nosūcējā.

Kāpēc jūs sakāt, ka bisulfīta metode nav tik laba? Tagad, kad es par to domāju, vienīgā reize, kad esmu saņēmis produktu, ir tad, kad izmantoju NaCN...
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Nevaru saprast, kā rediģēt, tāpēc atvainojos par dubulto ierakstu.

Kas attiecas uz mirušo grignardu, es nedomāju, ka tas ir miris, jo starp to un PyCC thf šķīdumu vienmēr notiek reakcija. Toluols ir izmantots arī PyCC šķīdināšanai. Ja tas būtu nedzīvs, reakcijai nevajadzētu notikt, un, to pievienojot ūdenim, arī rodas reakcija.

Es pāris reizes mēģināju ar amonija šķīdumu, bet tas nepalīdzēja. Es mēģināju ar atšķaidītu hbr, uz nakti ievietojot to saldētavā, un nogulsnes neveidojās. Bet es nevarēju atrast nekādus datus par šīs hbr sāls šķīdību, un, iztvaicējot nelielu daudzumu šķīduma, rodas tāds pats neaktīvs pulveris kā iepriekš.
 
Top