Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, vai kāds nodarbojas ar pentedrona sintēzi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tikai neaizmirstiet ņemt vērā molārās masas pieaugumu par 29 attiecībā pret 2-bromopropiofenonu (nevis 4'-metilēto).
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Atceros, ka iepriekš šeit redzēju pentedrona sintēzi, bet nevaru to atrast🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Īsumā: Frīdela-Kraftsa toluola vai benzola acetilēšana ar pentanoilhlorīdu bezūdens AlCl3 spiedienā, iegūstot aril-n-pentil-1-onu, kas ir bromēts 2. pozīcijā. šeit jums ir vairākas iespējas, tikai jāuzmanās, ka alfa halogenētie ketoni ir bēdīgi slaveni lahrimatori, un tas reaģē ar metilamīnu, vēlams, 2-metil-pirolidonā, lai iegūtu frībāzi, ko gāzē ar ūdeņraža hlorīdu nepolārā šķīdinātājā, ar kuru tā tika ekstrahēta, lai veidotu galīgo neapstrādāto cieto produktu, ko pirms lietošanas vēlams pārkristalizēt. Lai jums veicas un lai jums veicas!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Liels paldies!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Atcerieties, ka tas ir tikai izplūduši no manas atmiņas un jums vienmēr vajadzētu sekot eksperimentiem ar procedūru uzrakstiem tikai tad, ja tie jums ir skaidri... kā jautājums par bromētu starpproduktu es esmu diezgan pārliecināts, ka redzēju šeit sarakstos, tāpēc, pat ja jūs saņemsiet kaitīgo vielu, tā jau ir pietiekami tīra jums (attīrīšana, kas ir apgrūtinoša) un jums tikai nepieciešams veikt pēdējo sintētisko soli un tā sāli
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Jā, tā ir taisnība, kā u saka, izgatavotas zāles nav tik viegli, ja u dont zina, ko u darīt
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es eksistēju, lai cilvēki būtu motivēti izprast molekulārās zināšanas, pirms uzņemties preparatīvus eksperimentus, kas var apdraudēt viņus un pat citus... arī pats esmu darījis daudz muļķīgu kļūdu, bet izdzīvoju un mācījos no tām.
 
Top