Question Pfizer xanax 2mg pudele un kastīte

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Meklēju, kā ievietot savas viltotās tabletes aizzīmogotā xanax 50 skaits pudelē un arī izdrukāt kastīti. Vai kāds zina kastītes izmērus un/vai pudeles izmēru ml?

Paldies.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vienkārši saņemiet īstu xanax dude o_O Es ceru, ka tie nav izgatavoti ar slikto materiālu, ko viņi ņem par viltotu xannies
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Farmaceitiskās kvalitātes alprazolāms no liela farmācijas ražotāja, kura iegādei nepieciešama licence. Arī atbilstošs aprīkojums. Tikai neaktīvās sastāvdaļas nav tieši tādas pašas
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Labi :) Lūdzu, vismaz dariet viltotas ar īstu Alprazolāmu. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Šajā gadījumā es ieteiktu nodrošināt precīzu kastes dizainu Ķīnā.
Ir daudz Aliexpress pārdevēju, kas pārdod viltotu liesu zīmolu, piemēram, Tris, Wockhardt vai citu, etiķetes un pudeles.
Ja jūs atradīsiet šos pārdevējus, viņi noteikti varēs jums palīdzēt arī ar jūsu pieprasījumu.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Paldies par padomu! Nekad pat nebiju domājis par etiķešu un kastīšu sagādi. Es vienkārši pērku farmaceitiskās pudeles no alibaba vairumā, izdrukāju uzlīmi un pievienoju kādu aizzīmogojumu. Es vienkārši nespēju uz kastes pievienot Braila rakstu. Apskatīšos!

Tas nav ētiskākais, bet es turpinu redzēt, ka uz vietas tiek pārdoti xan batoniņi, kas noteikti nav izgatavoti no alprazolāma un noteikti nav iegūti no farmācijas ražotāja. Izdomāju, ka piedāvāšu labāku alternatīvu
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ejiet uz to tik ilgi, kamēr jūs tikai nospiediet xannies ar īstu Alpra..this viltojumu laced tabletes ir jāpārtrauc
 
Top