PGP atslēgu bāze

ney10

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labu vakaru visiem.

Pašlaik meklēju informāciju par PGP, konkrētāk, par informācijas meklēšanu, izmantojot "atslēgu bāzi". Nesen man bija diskusija ar ļoti interesantiem cilvēkiem, kuri spēja identificēt e-pasta adresi tikai pēc PGP pirkstu nospieduma. Pētījuma veikšanai viņi izmantoja atslēgu bāzi, kurā ir uzskaitīti PGP pirkstu nospiedumi.

Tomēr es neesmu pārāk labi iepazinies ar šo "atslēgu bāzes" jēdzienu. Vai kāds varētu man paskaidrot, kā tieši tas darbojas? Kādas ir šīs informācijas meklēšanas metodes priekšrocības un ierobežojumi?

Ja jums ir "keybase" piemēri vai resursi, ko ieteikt man, lai uzzinātu vairāk, es būtu ļoti pateicīgs.

Iepriekš pateicos par palīdzību un padomu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kad izveidojat PGP atslēgu, varat tajā iekļaut savu e-pastu, ja vēlaties. Savas publiskās atslēgas varat arī augšupielādēt publiskajā atslēgu serverī.

Jums nav bijusi diskusija ar interesantiem cilvēkiem, kas veic "pētījumus". Tās ir parastas pgp funkcijas. Vai jūs neesat lietojis GnuPG? Vienkārši izlasiet rokasgrāmatu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ļoti slikta ideja ir a) pievienot e-pasta vēstuli ar PGP atslēgu un b) ielādēt to publiskā serverī.

Vai jūs vēlaties, lai tā būtu slepena, vai ne?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Ikviens, kurš zina, kā darbojas pgp, var to izdarīt.. un tā ir patiešām ļoti ļoti stulba ideja, lai pievienotu jums pastu savai atslēgai..
 
Top