PH bmk ???? Basify ????

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visiem:D
Es gribētu pajautāt, kādam ph jābūt Bmk pēc bazifikācijas...?????? Vai tas palielina YELD???? daži cilvēki vienkārši izlaiž šo soli. Kāda ir atšķirība??? Es izmantoju leuckart wallach metodi:( bez iespaidīgām jēlvielām:(
Vai augsts ph bmk palielinātu manus rezultātus?????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 jau ir saponizēts, teiksim, ka tas jau ir nātrija sāls, un tam vajadzētu būt ļoti sārmainam ūdenī, jo tajā ir atlikusī bāze. Tāpēc jebkuras bāzes, piemēram, NaOH, pievienošana tam ir pilnīga muļķība.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Esmu sapratis, ka neesmu precizējis, ko bmk.. bmk sintezē no viena no prekursoriem, piemēram, apaan. Tātad kāda atšķirība, vai lietot kā taisni leuckart-valach vai basify un pēc tam leuckart-valach. Ja ir nepieciešams Basify, tad kādam ph Bmk vajadzētu būt basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nav universāli derīgas atbildes visiem desmitiem dažādu "BMK" variantu. BMK, kas iepriekš bija cits fenilacetona nosaukums, P2P, jaunajā ķīniešu valodā nozīmē tikai "tiešais P2P prekursors". Un ir daudz iespēju
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Labi :D pamēģināsim citādāk...
Es gatavoju ketonu no apaana... ph pēc šī soļa ir zems. ŠAJĀ BRĪDĪ DAŽI ĶĪMIĶI BMK BASIFICĒ, LAI PAAUGSTINĀTU PH, UN DAŽI TO IZMANTO UZREIZ.
[Ja paskatās uz to pdf, ko nl policija par apaan konversiju, jūs varat atrast, ka tas tika minēts].
Mans jautājums bija, kādu ietekmi uz Leukarta Valaha reakciju atstāj bmk ph????? Es neesmu basifaying mans viens un pirms es izšķērdēt jebkuru kaustisko es drīzāk jautāt, vai tas ir tā vērts.
 
Top