Question Farmācija

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Vai kāds zina kādu tiešsaistes aptieku, kurā es varu saņemt regulārus medikamentus? Piemēram, antibiotikas utt. Protams, bez receptes
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šīs vietas sauc par ",, saliktajām aptiekām", un tajās var pārdot noteiktas recepšu zāles, kas sajauktas ar citām zālēm vai inertām sastāvdaļām. Tāpēc es gribu teikt, ka jūs varat apskatīties, ko var pārdot saliktās aptiekas, un tās ir lietas, kuras jūs varat iegādāties šādā veidā. Šos uzņēmumus var atrast arī, meklējot sastāvošās aptiekas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vismaz tā man tika teikts. Es saņēmu šīs zilās tabletes bez receptes. Es varētu veikt paraugu piegādi. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Liels paldies!! Tātad jūs varat pasūtīt caur viņiem, nesaskaras ar recepšu problēmu? Vai tabletes tiks izgatavotas?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, bet lielākā daļa aptieku ir kombinātu aptiekas. Piemēram, CVS ir kombinētā aptieka. Jūs varat pasūtīt caur tām bez receptes, tā vietā būs anketa par jūsu veselības aspektiem. Nevajadzētu teikt, ka, ja jūs atbildēsiet, ka jums ir kāda no anketā minētajām lietām, jūs to nevarēsiet saņemt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sarakstā neredzēju antibiotikas, un tās tiek regulētas vairāk nekā dažas citas zāles baktēriju rezistences un pārmērīgas lietošanas dēļ. Tomēr es redzēju dažas vērtīgas zāles
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Paldies, kungs!
 
Top