Fiksifikācija un tulkojumi

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
ko jūs domājat par thikal un phikal grāmatām? Vai kāds ir izmantojis? Interesentiem ievietoju saiti uz pdf versiju.
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Paldies, labs kungs.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Šīs noteikti nav visvienkāršākās receptes, taču jebkurā gadījumā tās ir jāizlasa ikvienam ķīmiķim.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Šīs grāmatas ir klasiskas. Man ir abas no tām papīra formātā, kā arī Total Synthesis I un II.
Jā, visi tik ļoti steidzas, lai kaut ko izdarītu, meklējot recepti, šablonu saīsinājumu, pārkāpumu. Cilvēkam galu galā palaimēs veiksme, bet nekad nevajadzētu paļauties uz to, lai tiktu galā, nemaz nerunājot par to, lai trāpītu uz dzīvi izmainošu iespēju un paceltu kāju dzīvē. Ir jāsaprot, ka noderīgu veiksmi mēs varam izaudzēt, tā notiek, kad satiekas sagatavošanās un iespēja. Visdažādākās iespējas iet apkārt, bet, ja cilvēks nav sagatavojies, viņš no tām neko neizmantos, pat neatpazīs tās, un sūdzēsies, ka veiksme nekad neskatās viņa virzienā.

Šī doma man atgādina Ebija Linkolna citātu:

"Dodiet man sešas stundas, lai nocirstu koku, un es pirmās četras pavadīšu, asinādams cirvi".

Jebkurā gadījumā, vai ir vēl dzīvas vecās stropa bites? Lūk, kas jauns, a? Pagāja ilgs laiks, kamēr viņi to sakārtoja, bet, kopš strops pazuda gaisā, neviena cita vietne nejutās kā mājās, pulcējot laba līmeņa diskusijas, pieklājīgi organizētas, atbalstītas ar ekspertiem, kas sniedz aktuālu informāciju un aug.

BB, mēs tevi sveicinām!
(ar "mēs" es domāju pūli, kas tikai piekrīt. Ne cilvēkus, kas kļūdās)
 
Top