Tablešu preses un zīmogi

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, esmu pavisam jauns šajā tīmekļa vietnē un ceru, ka varētu saņemt kādu noderīgu palīdzību.

Es vēlos izveidot savu XTC tablešu organizāciju, bet man nav ne jausmas, ar ko sākt. Man ir nepieciešams iegādāties kārtīgu tablešu presi, kas var izgatavot aptuveni 2-3k tablešu partijas vienā reizē, zīmogu (nav ne jausmas, no kurienes es to dabūtu) un tablešu saiņotāju. Esmu veicis pētījumu par presēšanu, un šķiet, ka es varu vienkārši izmantot kukurūzas cieti un griešanas līdzekli, piemēram, speed vai benzokaīnu, kā papildu pildvielu, lai tabletes būtu cietas un izmantotu mazāk MDMA (lūdzu, lūdzu, izlabojiet mani, ja es kļūdos).
Ja kāds var norādīt pareizo virzienu, kur es varu iegādāties šai operācijai piemērotu tablešu presi, lai to nemarķētu vai neizsektu uzņēmums, kas sadarbojas ar federāļiem, un kur man to pasūtīt. Arī tablešu zīmogs tablešu formai un saistviela, lai tabletes paliktu tabletes (acīmredzot).
Ar nepacietību gaidu jūsu atbildes!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Es ieteiktu jums iegādāties tablešu presi (TDP5 utt.) no alibaba. Viņi to pārdod. Vienkārši nosūtiet to pa daļām, piemēram, 2-3 dažādos iepakojumos, nesamontētu, un nebūs nekādu aizdomu. Ķīnas pārdevēji jums nesagādās nekādas problēmas.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Vai ir kāda ideja, kā tiek izgatavotas tādas divkrāsainas tabletes, kādas bija holandiešiem?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ja vēlaties piešķirt tabletēm atšķirīgu krāsu katrā pusē, varat vienkārši uzklāt tabletēm farmaceitisko glazūru: šellakas šķīdumu etilspirtā ar krāsvielu.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
kāds iemesls, kāpēc neviens cits ražotājs vairs neražo tādas pašas Q deju tabletes? šķiet, ka par tām tiek maksātas augstākas cenas
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Manuprāt, tas ir mārketinga triks, lai zīmolu būtu grūti viltot. Jebkurā gadījumā divkrāsainu tablešu ražošana prasa vairāk resursu nekā vienkrāsainu tablešu ražošana. Bet tas ir pilnīgi iespējams. Kad jūs to sadalījāt, vai Q Dance iekšpuses krāsa bija vienkrāsaina vai divkrāsaina?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Daudz laika un pūļu, tas ir viss, ko varu teikt. Jūs sastapsieties ar daudzām problēmām! Bet tas viss ir labs mācību process. Jums vajadzēs pielāgot pildvielas un saistvielas, kā arī plūstošās vielas. Manā gadījumā lielu lomu spēlēja telpas temperatūra un mitrums. Tas ir lētāk, ja jūs pats izveidojat saistvielu ar visām sastāvdaļām. Pretējā gadījumā es varu apstiprināt un stingri galvot par firmapress . To var iegādāties no lfa. Tajā ir viss nepieciešamais, kā arī visas plūstošās vielas un cietinātāji, kas būs nepieciešami jūsu tabletēm. Es šeit esmu tikai jauns, bet jā, tas ir kaut kas, par ko man ir diezgan daudz informācijas. Jūtieties brīvi, rakstiet man pm, ar prieku palīdzēšu, kur varēšu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kalcija stearāts kā plūstošā viela (<3% no visa daudzuma). Mikrokristāliskā celuloze kā saistviela. Lai gūtu panākumus, galvenais, lai visi aģenti (plūstošais aģents, saistviela, krāsviela, galvenais produkts) būtu vienāda lieluma granulu vai kristālu formā. Tad tabletes būs viegli štancējamas.
 
Top