Tablešu tablešu presēšanas rokasgrāmata

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Tas ir paredzēts tikai izglītojošiem mērķiem.

Tablešu presēšanas rokasgrāmata

Sastāvdaļas un instrumenti:
1. MG svari, kas sver līdz 1 mg vai 0,001 g.
2. Alprazolāms vai aktīvā viela
3. Preses mašīna
4. Saistvielas
5. Izvēlētā veidne
6. Blenderis vai Vmixer
7.Sifters vai siets

MATEMATIKA

Mēs saglabāsim to pēc iespējas vienkāršāku, lai pilnībā izprastu šo jautājumu. 1 g alprazolāma ir 1000 mg. Katrs Xanax ir 2 mg aktīvās vielas. Tas nozīmē, ka uz 1 g alprazolāma jāiegūst 500 Xanax batoniņu. Xanax batoniņš sver 250 mg. jums būs nepieciešams 248 mg neaktīvās sastāvdaļas katram maisījuma batoniņam. 500 batoniņiem ir 124 g saistvielas un 1 g alprazolāma.

*1g Alp + 124g saistvielas = 125g/500 (batoniņu) = 0,250 par batoniņu.

Sajaukšana

Alp nav tik grūti samaisīt, kā varētu šķist, lai nerastos karstie punkti. Tur ir daudz dezinformācijas, tāpēc es esmu šeit, lai sniegtu patiesību. Daži cilvēki sajauc, kratot Tupperware 20 minūtes, lai gan es šo metodi ļoti ieteiktu. Labāka metode nabadzīgajam cilvēkam ir iegūt lētu blenderi no veikala, salikt aktīvo un neaktīvo vielu kopā un maisīt 10-20 min, kratot. Pēc tam izlejiet sajaukto partiju caur smalku sietu, lai pārliecinātos, ka neatstājat nekādus Alpu gabaliņus. Alprazolāms pēc savas būtības ir kupls. Pēc izsijāšanas vēlreiz sajauciet, lai pārliecinātos, ka tas ir rūpīgi sajaukts. RICH MAN'S veids, kā to izdarīt, ir tāds pats, bet izmanto Vmixer, nevis lētu blenderi. tas varētu palaist jūs līdz tūkstoš, lai gan.

Tagad jūsu sajauktie pulveri ir gatavi presēšanai.

TDP-0 (ar rokas kloķi)
Ir daudz dezinformācijas, ka ar šīs mašīnas spiedienu nav iespējams izgatavot stieņus. Šī mašīna dara darbu, bet ir nepieciešams daudz roku darbs, ja jums ir lieli muskuļi, tad tas dara darbu, ko var paņemt par pāris simtiem eiro.

TDP-5 (viena mehāniskā)

TDP-5. Šī mašīna, iespējams, ir labākā, kad runa ir par presēšanu, tā var izdarīt apmēram 5000 tabletes stundā, tā ir lētāka alternatīva ZP-9, kamēr vien iegūtās veidnes ir labas, šī mašīna paveiks savu darbu, Eiropā ir 1 vieta, kur es parasti saņemu veidnes, kas ir Ldnmetal, jūs, puiši, varat google, ka

ZP-9 (rotācijas)

Tas ir viens no labākajiem variantiem, bet dažkārt tas var izmaksāt no dažiem tūkstošiem līdz desmitiem tūkstošu. Un tas ir milzīgs salīdzinājumā ar tdp0, tdp 1,5, tdp 5 utt.

Es galvenokārt esmu izmantojis tdp0 un tdp5, ja jums, puiši, ir vajadzīga palīdzība par saistvielām mcc magnija stearāts vienkārši rakstiet šeit tas ir aptuvens ceļvedis, tas pats princips attiecas uz xtc tabletes no mdma.

Jūs varat atrast tablešu preses mašīnas alibaba, meklējot konfekšu izgatavošanas mašīna vai konfekšu mašīna utt jūs to saņemsiet atsevišķās daļās un samontēt vai pats.

Par štancēm Eiropā labākā vietne būtu ldnmetal

Aizmirsu pieminēt, ka, ja nepieciešams gatavs saistošs risinājums, firmapress ir labākais risinājums.

Vēlreiz novēlu jums labu dienu lasot.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx for ur guide ļoti noderīga
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vai varat paskaidrot, kā to izdarīt
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Kas jums ir jāzina, lai izskaidrotu, kas? Attiecības ir dotas
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal ir ļoti labas die. Dārgākas nekā tās, kas ir no aliexpress, bet to ir vērts.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs varat izveidot rokasgrāmatu, kā izveidot galda
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Es darīšu kā, tiklīdz es pabeigšu savu!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Es jau meklēju un nevarēju toˋatrast
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cik ilgi jūs ļautu V maisītājam darboties? Es izvēlēšos firmapress saistvielu, jo esmu mazliet nobažījies, ka manai saistvielai būs ievērojami atšķirīgs blīvums, tāpēc 1 g alprazolāma un 124 g saistvielas attiecība varētu nedot 2 mg uz stieni. Paldies par norādījumiem.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
TOPTDP ir daudz lētākas štances. Viņiem ir pat jautras štances, ja jūs mani saprotat;) Viņi ir ļoti pieklājīgi. Daudz pieklājīgāki nekā daudzi citi Ķīnas uzņēmumi.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Būtu nospiežot xanax, ja tas būtu ceļošana laikā pirms 10gadiem
 
Top