Rozā NASA 2C-B FUD Apvienotajā Karalistē

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Reddit ir daži FUD par to, ka Apvienotās Karalistes 2C-B ir sūdainas kvalitātes, jo 6 miljoni tablešu tika slikti sajauktas, tāpēc 2C-B tablešu sastāvā nav vienmērīgi sadalīts.

Pilnīgs bullshit.

Apgalvojums ir tāds, ka 6-7 miljoni tablešu tika izgatavotas, sajaucot tikai 1 stundu, lai gan vajadzēja 24, un tas nozīmē, ka vienkārši nav garantijas, ka jūsu tabletē ir kāds produkts.

7 miljoniem tablešu būtu vajadzīgi 140 kg tīra 2C-B un ~ 1500 kg firmapresa vai pildvielu/ saistvielu utt.

To NEKAD nevarētu izgatavot, uzbūvēt, samontēt un sapresēt vienā reizē.
Velns, es gribētu redzēt laboratoriju, kas vienā reizē saražo šādu daudzumu 2C-B... Jā, kāds varētu NOPIRKT šādu daudzumu tīra produkta presēšanai, bet pat tablešu prese un maisītājs, kas varētu uzņemt šādu daudzumu, ir ārkārtīgi dārgs un, visticamāk, tiktu pievienots laboratorijai, kas ražo šo rīku. Visticamāk, ka daudz mazākas partijas tiek izgatavotas ar mazākām iekārtām noteiktā laika periodā, kas nozīmē, ka šī problēma nebūtu visā Apvienotajā Karalistē izolēto 6-7 miljonu tablešu klāstā.

Tātad, ja ražojat rozā NASA 2C-B un brīnāties, kāpēc pārdošanas apjomi ir lēnāki (es šaubos, vai tam ir reāla ietekme), vienkārši ņemiet to vērā.

DsBMmrQWXZ


Ja vēlaties pasmieties, izlasiet dažus komentārus reddit vietnē.
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/dangerous_nasa_rocket/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Cilvēki saka muļķības, piemēram, "Es nosvēru savu tableti, un tā bija 19 mg, tāpēc, iespējams, tikai 12 mg no tās bija 2C-B".
Cilvēki ir stulbi.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Šis ir labi pamatots amats. Novērtēju, ka veltāt laiku, lai ar vienkāršu loģiku kliedētu muļķības.

Bija zelta laiki, kad RC bija tikai kāda ķīmiska viela, kas tai bija jābūt, un tā tika piegādāta nosvērtā vakuuma noslēgtā maisiņā, izmantojot Nīderlandes klīrnetu pārdevējus. Tad varēja doties uz darkweb un būt pārliecināts, ka jūsu LSD ir tieši tāds. Krāpnieki, lēti, bezdvēseles sēnalas, ko nekurina nekas cits kā alkatība, ir novietojuši visus narkotiku ceļus vienā līmenī ar ielas narkotikām..... Un pat tās ir sliktākas nekā jebkad agrāk!

Dievs sargā, uz ielas varēja nopirkt metamfetamīnu un būt pārliecināts, ka tas ir metamfetamīns, jo tas bija lētākais, kāds vien iespējams. Nbomes, fentaloģi, kokaīns, kas sagriezts ar amfetamīnu! Kāpēc mēs nevaram vienkārši lietot narkotikas, ko vēlamies?

Un tagad leģioni dezinformācijas? Korupcija ir dziļi iesakņojusies un slikta. Vienīgais ceļš uz priekšu man ir pašpietiekamība. Kur ir uzticība.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Man personīgi nepatīk nekas tablešu formā es zinu, ka tas ir mārketinga apsvērumu dēļ un lai pelnītu naudu es domāju, ka tikai vecs pirkstulis stāsta cilvēkiem palikt prom no mana zāliena, kad es saku, ka es neuzticos tabletes es atceros viņu nospiesti mikro punktiņi varbūt es joprojām esmu ieroču kautrīgs, bet jūsu info bro
 
Top