LŪDZU PALDIES! Jautājumi par ūdens vannu un rotovapu...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši,
Man ir gaidāma sintēze (pašlaik gaidu galveno reaģentu), un sintēze prasa gan ūdens vannu, gan rotācijas vannu.
Tāpēc, lai izprastu manu situāciju, ir svarīgi pateikt, ka es mācos ķīmiju kā hobiju un nedaru lietas citiem cilvēkiem, izņemot sevi!
Tātad, pirmkārt, ūdens vanna ir paredzēta šķīdinātāju noņemšanai vai rxn uzturēšanai ļoti noteiktā temperatūrā? Vai abas? Vai abas?
Otrkārt, ir teikts, ka RM jāieliek rotovapā un jāatbrīvojas no šķīdinātāja - tā kā esmu ķīmiķis hobists, man, protams, nav rotovapas, un man būtu vajadzīgs ļoti daudz, lai es to iegūtu.
Es saprotu, kāpēc tas būtu ārkārtīgi noderīgi, tomēr man bija interesanti, vai es varu vienkārši atdalīt šķīdinātāju vakuumā, lai nenodarītu kaitējumu vērtīgajam, bet salīdzinoši trauslajam savienojumam, ko tikko radīju.
Es saprotu, ka tas nav noteikts un aizmirstams veids, vienkārši kaitina tas, ka man tas būs jāuzrauga.
Vai kāds var veltīt laiku, lai paskaidrotu? Atvainojos, ja šie ir patiešām pamatjautājumi un neviens mani neuztver nopietni, ņemot vērā to, ka mācos pats un darbojos ar ĻOTI ierobežotu budžetu!
Ak arī, vai kāds var ieteikt diezgan pieklājīgu rotējošo vēnu vakuumsūkni, ko ir vērts iegādāties, lai palaistu reakcijas? Es esmu Apvienotajā Karalistē, bet tas, ka mēs visi tik un tā visu pērkam no Ķīnas, nozīmē, ka ieteikumus var sniegt. Es jau agrāk vienu nopirku, tomēr neapzinājos, ka tas ir muļķīgs bez eļļas un to nevar atstāt ieslēgtu uz ilgu laiku, un tāpēc tas tiek izmantots kā mans sūknis filtrēšanai, nevis izmantots RXN vajadzībām.
Es zinu, ka ar šo ziņu lūdzu daudz, bet tiešām jebkura palīdzība būtu ļoti pateicīga!
Ar cieņu
RR
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Ei,

Ūdens vannu izmanto tikai kā līdzekli, lai vienmērīgi un līdz noteiktai temperatūrai uzsildītu stikla traukus. Protams, ir arī citi veidi, kā to izdarīt, bet ūdens vannu var viegli izveidot, vienkārši uz karstās plīts uzliekot katlu vai karstumizturīgus stikla traukus.

Rotavap ir tikai ērts veids, kā no reakcijas maisījuma izņemt šķīdinātājus, bet tas nekad nav nepieciešams, un vakuumdestilācijas iekārta daudzējādā ziņā ir vēl labāks risinājums. Magnētiskā maisīšana vai vārīšanas šķeldas uzlabos procesu un var būt pat absolūti nepieciešamas atkarībā no tā, ko vēlaties destilēt.

Ir lēti un diezgan klusi vakuumsūkņi bez eļļas, kas var darboties ilgu laiku, bet tie neradīs ļoti spēcīgu vakuumu.

Vakuumsūkņi patiešām zemam spiedienam ir vai nu diezgan dārgi, vai ļoti skaļi.

Ja jums ir ūdens krāns ar labu spiedienu, tad Venturi vakuuma adapteris varētu būt laba izvēle, un tam ir daudz priekšrocību, un vakuums būs pietiekami spēcīgs vairumam vajadzību.

Atkarībā no savienojuma, ko mēģināt destilēt, vēl viena laba izvēle varētu būt tvaika destilācija. Lai gan tā ir diezgan lēna, atkarībā no dažādiem faktoriem var iegūt daudz tīrāku produktu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Interesanti, un liels paldies par atbildi. Es būtībā, ko es domāju, jā - diemžēl man ir nepieciešams sūknis, lai destilācija, jo man ir jābūt no tiem, kas nav eļļas, kas var darboties tikai lēnu laiku.
jā, es apsvēru aspiratoru, bet nebiju pārliecināts, cik daudz tas pazeminās viršanas punktu - problēma ir tā, ka man ir vai nu ūdens sūknis, ar ko to izmantot, vai virtuves izlietnes krāns, pie kura tas nebūtu savienojams.....
Troksnis, man nav īsti prātā tbh, es vienkārši izmantot metodi klusināt audzēšanas ventilatorus sūknim, ja kāds moans - godīgi mani kaimiņi ir pieraduši pie manis darbojas elektrisko zāģi un sūdi diezgan bieži! Es esmu mazliet traks ar daudz hobijiem!!
Vai man ir atļauts teikt, ko es šeit mēģinu darīt? Es negribēju to ierakstīt virsrakstā, jo, godīgi sakot, ir daudz savienojumu, ko es grasos ražot, bet es varu jums pateikt, ka mans prekursors ir triptamīns.
Nezinu, vai ir nepieciešama vakuuma destilācija, bet zinu, ka būtu vēlams bez vakuuma, ja runājam par triptamīnu......
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Aspiratoru var darbināt ar ūdens sūkni, ja vien tam ir pietiekams spiediens, un jums vajadzētu izmantot lielu ūdens rezervuāru un/vai laiku pa laikam mainīt ūdeni... Vai arī atdzesējiet to. Tā kā maksimālais vakuuma spiediens būs atkarīgs no ūdens temperatūras. Vienmēr varat arī iegādāties adapteri savam krānam. Kamēr ūdens spiediens ir kārtībā, tikmēr vakuums būs pietiekami spēcīgs gandrīz jebkurai destilācijai.

Man ir profesionāls laboratorijas vakuumsūknis par 800 eiro, un, ja godīgi, es to gandrīz nekad neizmantoju, jo tas ir smieklīgi skaļš. Es to esmu iebūvējis DIY klusajā kastē un izmantoju gumijas gredzenus, lai to piekarinātu, un tomēr... Es izmantoju Prima Klima izplūdes ventilatoru savam tvaika nosūcējam, un tas darbojas gandrīz 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, un tas mani vispār netraucē...

Ūdens aspiratora priekšrocība ir arī tā, ka no tā neizplūst gāzes, piemēram, zemas viršanas šķīdinātāji, nav nepieciešams aukstuma uztvērējs.

Es esmu diezgan pārliecināts, ka šeit ir atļautas gandrīz visas vielas, tāpēc neuztraucieties. ;)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, labi, tad tas ir forši. Tādā gadījumā man pat ir papildu jautājumi jums.
Pirmkārt, paldies, ka atvērāt man acis uz to, ka ūdens temperatūra, kā arī plūsma ietekmē vakuumu, ko aspirators velk - tas ir patiešām interesanti.
Godīgi sakot, es vienmēr galu galā pievienoju ledu savam sūkņa katlam, jo tas ir tik mazs ūdens tilpums, kurā es to darbinu - man parasti ir vai nu ledus, vai vismaz ledus burkas (ko es saucu par burkām, kas pilnas ar ūdeni, ievietotas saldētavā), un es pievienoju ūdenim sāli 🧂.
Labi, es mēģinu izgatavot DMT - starp citiem primārajiem amīniem - tagad es ZINU, ka vakuums nav vajadzīgs, bet man ir viens jautājums par DMT sintēzi.
Es grasos sekot "Hamiltona puisim ar trim acīm", kas prasa STAB izgatavošanu uz vietas.
Es saprotu, ka viss tas rxn un lieliski, eksotermiska un arī ir jātur ace vannā jebkurā gadījumā, tāpēc ideāli atbilst manām vajadzībām.
ko es esmu jautājums ir, beigās YouTube video, ja jūs meklēt DMT sintēzi un apskatīt viņa puiši procesu viņš saka, tieši beigās - viņš pēc tam izmanto PH, lai manipulētu ar to anagolous veidā, lai, ja jūs darāt MHRB.
Tagad, vai tas nozīmē, ka es izmantoju nātrija hidroksīdu, redzot, ka sitiens, ko jūs veicat situ, ir skābs?
Arī man ir tikai 3a mol seives, bet, kā es saprotu, kāds cits šeit teica, ka 3a darbojas labāk.
Es arī plānoju izgatavot DET (patiesībā mani vairāk interesē lietas, kas nav DMT, ko es varu izgatavot no triptamīna), un man ir nedaudz spirta/acetaldehīda (bet patiešām neliels daudzums!). Meklēt Reddit DET SYNTH un atkal Hamiltons ir izveidojis ziņu, kur jūs būtībā aizstāt formaldehīdu ar acetaldehīdu un jūs saņemsiet DET? Vai tas ir pareizi? Diezgan pārliecināts, ka viņš saka, lai izmantotu tikai NaBH4, lai gan....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dažreiz man šķiet, ka esmu uzņēmies pārāk daudz, un tad es vienkārši padomāju par visu, ko iemācījos 5 vai 6 mēnešos, un domāju, ka varbūt ir vērts pie tā pieturēties kā pie hobija.
mana galvenā problēma ir spēja no Ķīnas veikt 1 kg minimālos pasūtījumus!
Man ir paveicies, ka man kāds pārdeva 500 g trip no HK par pienācīgu cenu, salīdzinot ar pusi atslēgas 3,4,5-tmoba vai 2,5-dmba, lai izgatavotu interesantus fenetilaminus, bet tad ir vajadzīgs arī nitro...
Ak, tas viss ir ļoti ilgi,,,..,YET ADDICTIVE AS F.
Es burtiski mēģinu atmest narkotikas, un tomēr ķīmija man palīdz to izdarīt, kas ir diezgan pretrunā ar intuīciju!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es novērtēju, ka šie sūkņi var būt skaļi AS FUCK tho! Es arī dzīvoju dzīvoklī!! Varbūt aspirators ir pareizais risinājums. Vai viņi ražo kādus varbūt gumijas pārveidotājus vai kaut ko tādu, kas apviļas ap izlietnes tipa krānu, pretstatā tam, kas bija kā tas, kas mums bija ķīmijas laboratorijā skolā... ziniet, tie, kas izskatās kā kādas gāzes vai ūdens ieplūdes ieplūde uz stikla trauku?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es pieņemu, ka jaudīgāks ūdens sūknis = arī augstāks spiediens, ja es apledoju ūdeni? Es vienmēr varu atrast lielāku vannu, kurā arī glabāt minēto ūdeni, kas nozīmē vairāk ūdens un mazāk karstuma.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Drāga, kāpēc es tik agri iegādājos aukstuma lamatas! Haha, es domāju, ka varu to izmantot ar savu neeļļas sūkni 20 minūšu laikā! Haha jk
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak arī, vai jūs varētu man kaut ko paskaidrot, jo esmu nedaudz neizpratnē par negatīvā spiediena mērītājiem.
Es skatījos pootube video un tur bija teikts, ka mazāks skaitlis = augstāks vakuuma līmenis, bet IME lielāks skaitlis (jo tas ir negatīvs) = augstāks vakuums))))
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Fuck....im apzinoties, ka man būs nepieciešams vairāk DCE un mans itāļu valodas pakalpojumu sniedzējs ir slēgts (lai gan es atrodos Apvienotajā Karalistē).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, sūdi, jā, tieši to es gribēju jautāt. Kā jūs zināt, kādu spiedienu jūs velkat uz aspiratoru?
 
Top