Lūdzu, palīdziet ar A-OIL sintēzi

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi. Man ir šaubas, es esmu atradis ātrumu, kas nāk ļoti šķidrs. Es gribu zināt, vai pārpalikums ir A-OlL, jo man ir ievērojams šķidruma daudzums.
Tam ir spēcīga "zivs" smaka, un ph ir vienāds ar vai lielāks par 10.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Mēģiniet to neitralizēt ar sērskābi un skatiet, vai tas izkristalizējas.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Šis ir šķidruma attēls. kā man jāpievieno sērskābe? Cik daudz?
 

Attachments

  • 1ASHQZ6ILy.jpg
    1ASHQZ6ILy.jpg
    336.8 KB · Views: 363
  • 6yhbtC2epU.jpg
    6yhbtC2epU.jpg
    1.2 MB · Views: 392

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Amfetamīna frībāzes sālīšanu parasti veic ar sērskābes:izopropanola maisījumu 1:5, līdz šķīdums sasniedz pH 6-7, arī frībāze jāsajauc ar izopropanolu. Ar šļirci pievieno skābi pilienu pa pilienam, tuvojoties beigām.
Šķīdumu samaisa, amfetamīna sulfātam jābūt redzamam jau no pirmā piliena šķīdumā, ja šķīdums ir pārāk biezs, pievieno vairāk izopropanola, lai to labāk sajauc. Ceru, ka tas jums palīdzēs.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tad man ir:
1º Sērskābes šķīdums ar izopropanolu 1/5 100 ml sērskābes + 400 ml izopropanola 1/5 100 ml sērskābes + 400 ml izopropanola
2º Pievienoju iepriekšējo maisījumu pilienu pa pilienam fotoattēlā redzamajam šķidrumam (iespējamajai A-OIL).
Kā es varu zināt, vai esmu pievienojis pietiekami daudz? Kad PH ir 6 vai 7? Vai ir kāds risks, ja izopropanolu sajauc ar sērskābi?
Atvainojiet par tik daudziem jautājumiem, bet mans angļu valodas līmenis ir mazliet zems, un es gribu 100% saprast procesu.
Sveicieni un liels paldies, brāli
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pirmais: Koncentrēta sērskābe nav pilnīgi nekaitīga, aktivitātes laikā noteikti jālieto aizsargbrilles un cimdi.

Sērskābei un izopropanolam jābūt pēc iespējas brīvākiem no ūdens.

Ja izmantojat pH papīru, pirms brīvā šķīduma testēšanas samitriniet pH papīru ar destilētu ūdeni, tas garantēs precīzu rezultātu.

Es testēšanai ņemtu mazāku daudzumu.
Piemēram, sajauciet 10 ml iespējamās frībāzes (A-eļļas) ar 30 ml izopropanola.

Pēc tam sajauciet skābes šķīdumu ar 2 ml sērskābes un 10 ml izopropanola. Sērskābi lēnām pievienojiet izopropanolam, uzmanieties, lai tā kļūst karsta. Izmantojiet šļirci. Ja daudzums nav pietiekams, vienkārši sajauc jaunu skābes šķīdumu un turpina.

Brīvā bāze (A-eļļa) ir bāziska ar pH lielāku vai vienādu ar 10, ar skābi mēs neitralizējam bāzi līdz maksimāli pH 6 (neitrāla), viss, kas ir zemāks par šo vērtību, samazinātu iznākumu, un sulfāts kļūst sarkanīgs.

Tāpēc, tiklīdz sasniegts pH 7-8, rīkojieties uzmanīgi un pēc skābes pievienošanas vienmēr labi samaisiet brīvās bāzes šķīdumu, kā jau minēju iepriekš, ja tas kļūst pārāk biezs, pievienojiet vairāk izopropanola, pat ja tam vajadzētu būt 100 ml :D

. Iegūto sulfātu atdaliet ar filtru un labi nosusiniet.

Atkarībā no situācijas es veiktu vēl vienu vai divus tīrīšanas posmus, ja sulfāts ir tīrs, to var uzreiz patērēt. Uzmanību, ļoti tīrs :D
 
Top