Question Pls Palīdzība.. I fucked up (amphetamin)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tātad par kontekstu. Es ieleju 550 ml savas eļļas un 1100 ml metanola polietilēna spainītī. Pēc tam, kad visu ieliku, pievienoju tīru kofeīnu (apmēram 400 g) un ieliku to turpat uzreiz. Tad es paņēmu šļirci un sāku maisīt sastāvdaļas kā traks. Es zinu, ka viss bija diezgan slepeni (man ir laba iekārta pie manis mājās ar mērglāzi, magnētisko virpuli utt. Bet ne tur)

Pēc tam es ieliju tajā sērskābi 50% (man bija tikai Lūka 100ml max) es ieliku visu im.tur, jo nekas nenotika Ph samazinājās no 10,40 līdz 9,8, un es biju tukšs uz skābi..
Tāpēc es nolēmu šķīdumu iepildīt pudelēs un uzglabāt ledusskapī, līdz es dabūju jaunu skābi (šoreiz man izdevās iegūt 98%, joprojām im piegāde).

Tagad mans jautājums ir šāds. Vai es tik ļoti sabojājos, ka man tas jāizmet, vai arī ir iespējams glābt šķīdumu, izmantojot tikai vairāk skābes, lai to samazinātu līdz 6,7-7 ph?

Vai tas varētu būt tāpēc, ka kofeīns palēnina reakciju starp skābi un galvenajām sastāvdaļām? Jo pirmo reizi es to darīju bez kofeīna, un tas darbojās diezgan labi (neliela partija 50 ml, un es dabūju 30 ml skābes).

Būtu lieliski, ja kāds varētu izskaidrot manu kļūdu.

Liels paldies, puiši !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nevajag rīkoties šādi, vispirms paņemiet eļļu un izšķīdiniet to 1:1 metanolā vai acetonā un piliniet sērskābi, kas arī izšķīdināta acetonā proporcijā 1:5, piliniet pilienu pa pilienam, nepārtraukti maisot, līdz rodas sulfāts ar ph5-6, kad tas izfiltrēts, un tad pievienojiet izvēlēto kofeīnu. Ja tas ir sauss, var pievienot metanolu līdz atbilstošai konsistencei.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro šķiet, ka katram ir atšķirīga recepte viņi teica, ka tās Vetter likt kofeīnu pirms skābes lol mans jautājums ir, vai es varu reacue manu partiju vai tas ir fucked up. Mana ideja bija nopirkt 98% sērskābi un mēģināt samazināt ph.. Vai tas darbojas?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Un daudzi puiši zelta mani, ka ph jābūt 6,8-7 līdz 5 Amfetamīns izšķīst viņi teica.
 
Top