Stublāji, salmiņi vai sēklas, kur ir zelta pods?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki visi! Es tikai vēlos pateikt, cik lieliska man šķiet šī vieta. Es neesmu pietiekami foršs, lai būtu ķīmiķis (ja vien vārīšana netiek pieskaitīta, jo tā es pelnīju maizi), bet esmu lūrējis zāļu ķīmijas forumos un reddits, cerot iesūkt mazliet no spējām, kas dažiem no jums piemīt, lai veiktu maģiju, ko jūs saucat par zinātni 😂. Man nav pacietības sēdēt un mācīties lietas, kas man vajadzīgas, lai sintezētu kaut ko, kas ir attālināti virs iesācēju līmeņa, bet tomēr es lurk, lasīt, mēģināt saprast un brīnīties. Es esmu patiešām laimīgs, ka šī vietne pastāv un ka esmu to atradis, jo tikai ar tādu ppl kā es daudzumu, es zinu, ka ir jābūt vairāk vietām, piemēram, šī tiešsaistē.

Mans jautājums: Pagājušajā pavasarī es savācu papīra pārtikas preču maisiņu, pilnu ar magoņu pākstīm, salmiem un sēklām pākstīs. Pirms ražas novākšanas tām neļāva izžūt, tā vietā es tās izžāvēju pēc tam, un es plānoju gatavot tēju, jo viss, ko esmu lasījusi par pārslāmo opiju, izklausās neapmierinoši. Myctopia sēņu entuziastu kopienā es sastapos ar informāciju par iespējamo metodi, kā pagatavot rafinētu brūnu pulveri, kas, domājams, ir morfija sulfāts, un, ja kāds ir ieinteresēts, es atradīšu un publicēšu viņu ziņojumu. Katrā ziņā, kad novācu pākstis, daudzās no tām bija sēklas, tāpēc arī mans pākstis un salmu maiss ir pilns ar sēklām. Dažas no tām es paturēšu, lai atkal iestādītu, bet man radās interese, vai alkaloīdu iegūšanai labāk ir iegūt no pākstīm/ salmiem vai sēklām. Esmu gandrīz pārliecināts, ka esmu lasījis, ka vienīgais iemesls, kāpēc magoņu sēklu tēja ir farmakoloģiski aktīva, ir tas, ka augu viela no pākstīm pārklāj sēklu ārpusi un ir tā, kas faktiski dara burvību - pašas sēklas ir neaktīvas. Es gribētu, lai viss noderīgais nāk par labu, tāpēc, visticamāk, izmantošu visu, bet vai pākstis un salmiņi būtībā ir visa enchilada? Paldies!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Nemazgātās sēklas un atlikumi no pākstneša iekšpuses būs visspēcīgākie no jūsu alkaloīdiem, kam seko pos. bet neatmetiet arī stublājus!

Es dodu priekšroku pākstīm atsevišķi, pēc tam salmiņus un pākstis iemetu pārtikas pārstrādātājā. Tajā laikā es apmēram 15-20 (atkarībā no lieluma) iemetu katlā ar karstu ūdeni un 10 % citrona sulas. Kā pēdējās iemet sēkliņas (esmu atklājusi, ka tās ir pilnīgi pretīgas, ja tās sablenderē).

Mēģiniet tēju turēt tikai uz vārīšanās robežas 15-20 minūtes, tad izslēdziet degli un ļaujiet atdzist.

No 15-20 pākstīm varētu pagatavot tēju visai ģimenei, esiet uzmanīgi, īpaši, ja esat naivi, jo tas ir viegli 4 mērenas devas.

Atrodiet sev piemērotu dzenošo dzērienu. Es atklāju, ka man derēja diētiskā kola. Neesmu dzirdējusi, ka kāds šo garšu sauktu par patīkamu.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Kad magoņu pāksts ir jauka, vienkārši sagrieziet to kātiņu un pākstiņu un iemetiet blenderī ar karstu ūdeni un nelielu daudzumu etiķskābes etiķskābes vai citronskābes, kas man šķiet vislabākā.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Es visu sajaucu, pēc tam pagatavoju "tēju", vārot to nedaudz skābā ūdenī, tad cietās vielas filtrēju caur auduma gabalu, lai varētu izspiest visu preci. Pēc tam iztvaikoju visu ūdeni, un man paliek brūnas kristāliskas pārslas. Man teica, ka 3 grami ir deva lol! Man bija pusotrs grams, un man bija grūti un niezēja. Nopietna iedarbība var atšķirties ļoti daudz. Es esmu bijušais heroīna lietotājs, un mani magones katru gadu mani uzlika uz pakaļa. Es smēķēju pārslas ar neprognozējamiem rezultātiem, tāpēc pagājušajā gadā es vienkārši ieliku tās vāciņos pa pus gramam uz vāciņu, jo mans dievs dzert magoņu tēju ir murgs sula.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
11
Points
3
Es sajaucu Poppys bez sēklām.
U ļauju tām pārnakšņot aukstā ūdenī
Pēc tam ieberu nedaudz etiķa un vāru 1-2 stundas.

Pēc tam visas pākstis saberšu katlā un šķidrumu samazinu, līdz iegūstu opijam līdzīgu vielu.
to var atkārtot vairākas reizes (3-4) un iegūt vairāk opija.
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Man ir brīnišķīga grāmata, kurā ļoti detalizēti izskaidrots tas, ko jūs cenšaties darīt, un es iesaku šo grāmatu ikvienam, kurš vēlas uzzināt par jebko, kas saistīts ar opija magonēm. Grāmatas nosaukums ir Jim Hogshire "Opium for the Masses" ("Opijs masām"). to var atrast Amazon. Opijs masām, manuprāt, ir obligāti jāizlasa. Tā ir ļoti informatīva un viegli lasāma. Veiksmi!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ļoti vienkārša morfīna ekstrakcija ar ļoti lētām bezrecepšu ķimikālijām: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate.
Sēklas jāizmet vai jāsaglabā stādīšanai, Stublājos ir neliels alkaloīdu daudzums, bet atšķirīgās proporcijās no pākstīm un mazāk vēlams,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hogshires grāmata to ielika kartē, bet "kompot" (sp) ir vieta, kur tas sākās. Farmācijas uzņēmumi diezgan lielā mērā izmanto to pašu procesu. Ja pākstis ir nobriedušas un sausas, sēklas ir inertas. Alkaloīdi ir pākstīs. Stiprums var atšķirties, un esiet aizdomīgs attiecībā uz pākstīm, par kurām nezināt vēsturi. Pākstis ar augstu tebaīna (paramorfīna) saturu ir kopš SKF kodolieroču kodēšanas, lai noskaidrotu, ko varētu atrast, un ģenētiskā ietekme bija zems morfīna saturs, bet augsts tebaīna saturs magonēs. Jaunzēlandē tās audzē lielajām farmācijas kompānijām, lai ražotu oksikodonu, hidromorfonu, narkānu u. c., bet bez laboratorijas tās ir diezgan bezjēdzīgas. DEA un tās biedri labprāt ar to atšķaidītu magones, lai padarītu tās mazāk pievilcīgas, vienkārši sakot. Ja jums ir labas pākstis, nogrieziet mezglu no pamatnes un sēklas ieberiet rāvējslēdzējā. Sasmalciniet pākstis un ievietojiet kafijas dzirnaviņās. Parasti pietiek ar 2 vai 3 pilnas dzirnaviņas. Ieberiet kausā, uzlejiet uz samaltajām pākstīm ~ glāzi karsta ūdens, samaisiet un ļaujiet nostāvēties. Pirmo reizi izspiežot, iegūsiet 95 %. Izspiediet no tās tik daudz ūdens, cik vien varat, un baudiet. Rūpnieciskā mērogā šķidrumam var pievienot kaļķi, un lielākā daļa alkaloīdu izkūst. Izlejiet šķidro kalcija morfinātu un pievienojiet amonija hlorīdu. Neapstrādāta morfīna brīvā bāze nosēžas, bet tas ir vairāk darba, nekā šķiet.
 
Top