• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Kontu krāpšana - naudas piesavināšanās

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Sveiki. eiropā ir izplatīts gadījums, kad uzbrucēji ar viltu piespiež cilvēkus izpaust savus bankas konta pieteikšanās datus un pēc tam izņemt naudu no konta. Vai arī citi naudas pārskaitījumu krāpšanas veidi. Uz kādiem kontiem viņi pārskaita naudu? Neviens konts nav anonīms. Pēc ziņošanas policijai drīz vien tiek noskaidrots tā konta numurs, uz kuru pārskaitīta nauda, un banka pēc tam kontu bloķē. Kā krāpnieki to dara? Vai kāds zina šo krāpnieku veiksmes ķēdi?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Uz balta zirga rēķina viņu padarīja naudas un bitkoimat. Vai revolut, pamatojoties ar viltotu dokumentu. Konti no trešām valstīm. Daudz iespēju, jo tas nav vairāk nekā 10000 €.
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi, vai varētu sīkāk paskaidrot ? Ja nevēlaties to darīt šeit, lūdzu, sūtiet man īsziņu. Tā kā jūs rakstāt " ļoti iespējams ", vai jūs varētu sīkāk izklāstīt ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Jums ir Google tik gūli. Arī es to tā atradu. Man ar to nav pieredzes, un man šķiet pārspīlēti šādi apkrāpt cilvēkus
 
Top