Kālija permanganāts (KMnO4) 4MMC sintēzei

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tā kā 4-metilpropiofenons man nav viegli pieejams, es sāku rakņāties. Es atradu vecu rodu rakstu par Erowid, kurā tika izmantots KMnO4, lai izgatavotu to, ko viņi vienkārši sauca par metkatinoniem jeb MCAT. Ierobežojošais faktors ir pseidefedrīna izmantošana.

Es tiešām gribētu atrast tīra pseidefedrīna avotu.

Tā kā kālija permanganātu ir viegli atrast, es gribēju pajautāt, vai kādam ir zināšanas par šo metodi?

Paldies
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Es šo reakciju veicu vienu vai divas reizes pirms aptuveni 25 gadiem , un esmu diezgan pārliecināts, ka es to ieguvu arī no rodija !!! Rodijs noveco ! Godīgi sakot, jūsu produkts var pazust milzīgajā ūdens atšķaidījumā, kam jābūt šajā reakcijā, bet tas darbojas, un permanganāts ir viegli iegūstams. Man metkatinona iedarbība bija ļoti vāja , tad atkal tas visticamāk nebija pilnībā reaģējis un vēl psedeo !!! Tā ir laba reakcija iesācējiem, bet veiksmes atrodot pseidefedrīnu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
paldies.

Domāju, ka jūs atbildējāt uz jautājumu, ko es patiesībā uzdevu.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 reizi ir redzēt to wow .
Izgatavojis pats 4metilēnpropropiofenons
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Neviens vairs negrib pārdot efedrīnu vai pseidoefedrīnu, pat ķīnieši baidās. Ja kāds mēģina jums pārdot, tā var būt krāpšana. Vienkārši pagatavojiet vai sintezējiet paši no benzaldehīda.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Neviens piegādātājs Ķīnā nevar piegādāt efedrīnu vai pseidoefedrīnu, jo tas ir aizliegts produkts, un, ja viņš to var piegādāt, viņam ir jābūt melis.
 
Top