ADB-BUTINACA iedarbība

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ADB-BUTINACA es saņēmu no pārdevēja, kurš teica:


bet es domāju, ka ADB-BUTINACA aktivitāte būs mg diapazonā? Es to nogaršoju tieši gramos, nekādas iedarbības nav, vai mani apkrāpa? vai patiesībā ir cits ADB-BUTINACA CAS numurs ar spēcīgu iedarbību?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Tās noteikti nav gramu diapazonā.
Es domāju, ka tu mirsti, ja norij gramu abd-b, hehehe.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb labs materiāls. Vājāka nekā 5cl, bet top stuff. MG varētu iegūt jums augstu
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
tikko paņēma vēl vienu gramu, nekas nenotiek, es domāju, ka Ķīnas pārdevējs tagad pārdod tikai zemas klases lietas
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Nu daudz pārdevēju, kas pārdod nekvalitatīvu preci kopš aizlieguma
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... gonna make it our own
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jā, labāk veikt savu sintēzi, tad u zināsiet, kas jums ir
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
tieši

arī mēs pārtrauksim teikt "6cl ir vājāks / 4f abd ir spēcīgāks" utt. kā šīs personas, jo nav objektīva "stipruma" vai skalas, tas viss ir subjektīvs pārdzīvojums. tā kvalitatīva pēc definīcijas nav skalas, tikai kvantitatīva ir mērogojama
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Nu tbh daži noids ir def "vājāks" nekā citi. Tie visi uz receptoru aktivitāti/afinitāti iedarbojas nedaudz atšķirīgi.

Šeit ir ļoti interesants raksts par sintētiskajiem noīdiem:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
atkal, kā to pierādīt ? nav objektīvas skalas, tā ir tīra spekulācija. sintēze ir zinātne, un zinātne var pierādīt vai atspēkot lietas, subjektīvā pieredze to nevar pierādīt.

kā jau minēts iepriekš, noīds ir vai nu efektīvs, vai ne. dažreiz jūs smēķējat JWH, un tad jūsu ķermenim vajag vairāk, lai justos tāpat, tāpēc jūs pārslēdzaties uz ABD FUBINACA vai ko citu, un jūs domājat, ka wow, tīra maģija, tas ir labākais noīds, bet tā nav, tā ir pieradināšana.

vienīgā objektīvā skala zinātnē, pēc kuras var noteikt noīda iedarbību, ir EC50 iedarbība uz pašiem CB receptoriem. bet, ja vien jūs pats nesintezējat, jums lielākoties ir krīts, piemaisījumi un atkritumu ķimikālijas, tad jūs nevarat veikt pienācīgu EC50 testu.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, uz pieredzi balstīta informācija ir ļoti subjektīva.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
labi, es piekrītu, ka uz pieredzi balstīta informācija ir ļoti subjektīva, un tolerance veidojas ļoti ātri, neatkarīgi no tā, vai tā ir dabiska vai sintētiska.
Bet saņemtā prece ir pārāk zema, un es varu teikt, ka nekāda efekta nav, es neesmu narkotiku lietotājs un neesmu pieskāries marihuānai vai citām lietām, piemēram, gadiem,
Es nekad nebiju dzirdējis par EC50 un veica dažus meklēšanas, es labprāt veiktu testu, ja šis pārdevējs varētu ieteikt, kā, bet skatoties apkārt, protams, neviens "ĒD" gramus ADB-BUTINACA kā es darīju tikai, lai pārbaudītu potences.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Es ļoti ceru, ka drīzumā šeit sāksies sintētisko kanabinoīdu tirgus. Joprojām brīnos, kāpēc tas vēl nav noticis, lai gan šeit ir tik daudz ekspertu. Vēl viena lieta, lūdzu, iesniedziet tikai uzticamiem pārdevējiem, jo mēs uzticamies šo forumu un tā atbilst man tā tur nav legit Ķīnas pārdevēji šajās dienās
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Es pilnībā piekrītu... Ķīnas tirgus ir aizgājuši uz leju kanalizācijas, iv tika scammed tūkstošiem.. viņi vienkārši nevar darīt to llike they used too..
Es domāju, ka mums šeit ir nepieciešams sertificētu pārdevēju saraksts. tas ir tikai pareizi, ekspertu skaits šajā forumā ir traks... .

Vai mēs varam to panākt ???
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
daži no Ķīnas piegādātājs joprojām aizdomas derīgs, es joprojām esmu pašlaik tos apstiprina, jebkurš atjauninājums būs par manu Malaizijas grupa
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
dodiet man zināt brālis.. es meklēju legit piegādātāju potentialy lielos pasūtījumus. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sveiki , mans ADB dzeltenais tā ugunskurs! Mēs radām mūsu pašu tieši no Ķīnas Galvenās izejvielas , bet lai gūtu panākumus, jums ir nepieciešamas dažas zināšanas, protams, par padomiem un trikiem, jūs varat jautāt man , im šeit, lai veicinātu šo forumu no šī brīža , par jebkuru paraugu vai pat pasūtījumu, jūs varat arī sazināties ar mani !

Iepriekš paldies @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Labu vakaru, brāli! ADB Tās karalis! 5CL tā nāk aiz muguras ! ADB Tas tevi sit kā traks ar mazām devām , tu tūlīt aizmigsi! 5CL tas ir trakai eiforijai , ja jūs sajaucat abas vielas, jūs nonākat citā līmenī! Es varētu jums nosūtīt testu, lai saprastu, ko es domāju!

Iepriekš paldies @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL ir spēcīgāks nekā adbb, manuprāt, par 30 % .
Tāda bija mana pieredze ar adbb un 5cl pirms aizlieguma un tagad ar komplektiem.
Jūs iegūstat labāku vērtību, veicot 5CL no komplekta.
 
Top