CWE pulverizācija ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Iepriekš atvainojos, jo, iespējams, mans jautājums šeit jau ir uzdots, bet es neko nevaru atrast.

Es gribēju uzzināt, vai pēc tam, kad esmu izgatavojis CWE zāļu, kas satur tikai paracetamolu un kodeīnu (500mg/30mg), es varu to iegūt pulvera veidā?

Es sasmalcināju 10 tabletes tā ka man bija 5g Paracetamola un 300mg Kodeīna fosfāta tad es to ieliku ūdenī, tad es to ieliku ledusskapī un visu to filtrēju un es iegūstu atpakaļ ļoti dzidru ūdeni tā ka tas ir ideāli problēma ir tā ka garša ir vienkārši neiespējama neviens to nevar patērēt es mēģināju to sajaukt ar desmitiem sīrupu un Fantu bet tas nestrādā tāpēc es gribētu to samazināt līdz pulverim un ielikt tukšās kapsulās un norīt tās.

Tātad, Es paņēmu pannu un tā vietā, lai liktu savu šķidrumu iztvaikot un riskētu karstuma dēļ sabojāt kodeīnu, es piepildīju pannu ar ūdeni un uzsildīju šo ūdeni, un uz tā uzpeldināju bļodu (nezinu, no kāda materiāla tā ir, bet tā silda, tāpēc labi vada), tad tas ilgst ļoti ilgi, jo iztvaikošana nenotiek saskarē ar zemu siltumu tā ir ūdens vanna uz zemas temperatūras, bet tas darbojas pēc vairākām stundām bļodā vairs nav šķidruma, bet uz bļodas sāniem ir baltas pēdas, tāpēc ar skuvekli es tās atgūstu, un man ir balts pulveris, kas izskatās nedaudz līdzīgs koksam...

Garša ir pretīga, bet mans jautājums ir : Vai tas tiešām ir kodeīna fosfāta pulveris vai arī tas ir cits produkts?

Es nezinu, ko es atguvu, varbūt tvaiks bija kodeīns, bet es to iztvaikoju un ieguvu baltu pulveri (apmēram 250 mg).

Vai tā ir pareizā metode vai kāda ir pareizā metode, lai šķidro kodeīnu pārvērstu pulverī ?

Liels paldies ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien. Es domāju, ka jā. Ja Jums ir šaubas, pārbaudiet produktu ar Mandelīna reaģentu vai ar kušanas temperatūras noteikšanas procedūru.
Kodeīna brīvai bāzei ir 250 grādu viršanas temperatūra, es tā nedomāju.

Turklāt jūs varat apgūt šo tēmu un pārbaudīt savu darbu.
 
Last edited:
Top