Pulveri cietā vielā (opiāti)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tātad es dzīvoju starp diviem lielākajiem opiātu/fentu brīvdabas tirgiem. Vienā tirgū lietas ir stipri sagrieztas ar dažādām vielām, piemēram, ksilazīnu, benzo, dormina miega tabletes, hinīna forma. Tas ir pulvera veidā. Acīmredzot tur ir tonnas grieztu vielu, bet tās viena otru pastiprina. Cits tirgus, ppl tikai pirkt gabali. 20 dolāru gabals ar dormin tableti vai pusi gramu vai pilnu gramu... Ņemot mēģinājis gan es uzskatu, ka tie ir līdzīgi I'm potences. Mans minējums ir, ka viņi pērk fent pievienojot izcirtņi vai heroīna ot nitazenes vai kāds cits n tad kaut kā iegūt to atpakaļ rock formā. Esmu dzirdējis par pāris metodēm, kā to darīt (pievienojot griezumu) un kaut kā pārvēršot atpakaļ akmens formā. Vai kādam ir pieredze šajā jomā un vai viņš zina vienkāršu veidu? Obv pārdevēji vislabāk ir saglabāt pēc iespējas nesagrieztu, bet dažās jomās, lai saglabātu konkurētspēju, ir nepieciešams pievienot noteiktas lietas...... (kāds reiz ieteica labi samaisīt, tad izmantot spēcīgu hidraulisko presi vai iespiest durvīs.). Es neesmu mehāniski zinošs btw)
 
Top